Miss Sporty

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szixooo, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív, akár hat órán át tartó szín kölcsönöz az ajkaknak. Klasszikus és trendi színek széles pallettája.

13 színben kapható

Dottus

2019. május 8.

Sajnos nem túl tartós rúzs, de azt a friss (uborkás, dinnyés?) illatát nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

lohnerniki15

2018. november 14.

021-es , Spiced rum árnyalat. Nagyon finom, dinnyére hajazó illata van, kellemes, enyhén csillogó színe, jó állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Tinamina

2018. január 9.

Pár éve vettem, akkor még kevésbé voltam tájékozott a rúzsok világában.
059-es high red árnyalat...
Sajnos rég használtam, mert egy élénk, nagyon szép színű, pigmentált vörös árnyalat, enyhe fénnyel. Amit tudok róla mondani, hogy kissé krémes az állaga így nehéz felvinni, és szerintem kéne hozzá szájkontúr ceruza (hogy ne mászkáljon és könnyebb a széleket megcsinálni).Nem rémlik, hogy a tartóssága katasztrofális lenne, pláne az árához képest.
Ennyi pénzért még kis is próbálnék 1-2 árnyalatot belőle.
Ár érték arányban szerintem egy 4 csillag... fele/harmad annyiba kerül, mint egy szokásos olcsóbb rúzs, és annyival szerintem nem rosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Pár éve vettem, akkor még kevésbé voltam tájékozott a rúzsok világában.
059-es high red árnyalat...
Ennyi pénzért még kis is próbálnék 1-2 árnyalatot belőle.

postareb

2017. november 22.

Kiárúsítva vettem, mindössze 300 ft-ért, nem fűztem hozzá nagy reményeket, de ennyiért gondoltam megéri. Az én rúzsom a 174 - Seduction, valóban nagyon csábító színe van, nagyon szeretem. Az illata a sárgadinnyére emlékeztet, szépen fed. Nem a legtartósabb rúzs (de ez nem is titok), nekem kb 4 órát bírt, viszont utána egyenletesen kezdett kopni. Szerintem szuper és másnak is csak ajánlani tudom! Aki nem teheti meg, hogy drága rúzsokat vásároljon magának vagy csak egyszerűen nem akar túl sok pénzt költeni, annak mindenképpen javaslom, hogy próbálja ki. Szerintem még újra fogom vásárolni és kipróbálok más árnyalatot is belőle. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

gioia

2017. június 16.

Méltatlanul kevés szó esik erről a rúzsról, pedig szerintem tök jó. A 240-es Mascarade árnyalat van meg nekem, ami egy mély pink árnyalat. Finom szatén fénye van, kiválóan pigmentált és ceruza nélkül se mászkált el, tartós volt, pedig nem kíméltem. Az illatába tudnék egyedül belekötni, de a L'Oreal rúzsokénál nem lehet rosszabb :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Milka

2017. június 10.

058-as Malaga az enyém. Krémes, de rövid idő alatt mattul, szárad, ( nem teljesen, de nem is ígér csókállóságot ) viszont nem szárít. Intenzív szín, magasan pigmentált és szépen mutat. Tartóssága közepes, kicsit hajlamos kenődni, viszont szépen kopik. Ceruza fölött pedig kimondottan jól bírja. Az uborkás-sárgadinnyés illata felkenés után már nem érződik. Nyilván nem veszi fel a versenyt a luxus kategóriákkal, de a maga szintjén igazán nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

csilluf

2017. június 4.

Jellegzetes, nekem dinnyerágóra hajazó illata van. a 059 high red és a 212 sapphire pink van meg. A piros rúzs nagyon pigmentált. Egy rétegben olyan szépen fed, gyönyörű. Nem mondanám, hogy lerobbanthatatlan és hogy amikor kopik az ajkaim barázdáiba nem marad benne, de a sötét rúzsok átka ez. Szépen el lehet viszont távolítani, az én számat nem fogja meg, mint az ink verzió rúzsok alapból. Krémes, ajakbalzsam érzetű a viselet, A vörös, az a fajta a szín, amit a legszívesebben viselek ha ilyen színhez nyúlok. Bevallom ez ritka, de örülök hogy van egy olyan, ami erős, és ütős, de nem a hivalkodó fajta, inkább meggyes szín. A pink, szaténfényű, kellemes epres szín, nyárra kiváló, olyan üde, kellemes, imádom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Betty05

2017. május 10.

Olyan jellegzetes illata van számomra nagyon szeretem! Nekem a 059 High Red van meg , elképesztő milyen erős és gyönyörű színe van , minden -képpen szeretem volna egy vörös rúzst de egy bizonyos árnyalatot kerestem és azt náluk találtam meg IMÁDOM!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

pandoraserein

2017. február 26.

Az illatát és az állagát is imádom, és viszonylag tartós is. Nekem egy gyönyörű vörös árnyalat van meg belőle, úgyhogy ha vörös rúzst szeretnék viselni, akkor mindig ehhez nyúlok.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

natulcien

2017. február 21.

Ennyi pénzért tökéletes. A Rimmeles Kate Moss rúzsok konkurenciája lehetne. Gyönyörű színekben kapható, és egyedi a csomagolása is. Igazán kellemes meglepetés volt, mert nem vártam tőle sokat, erre levett a lábamról. Megérdemli az 5 csillagot.

Update: Elmúlt a kezdeti varázs. A hétköznapokban valahogy nem ezért nyúlok. Nem elég tartós, de elég szépen kopik. Hétköznapra, egynek elmegy biztonsági játékként kategória.

Update2: Birtokomba került egy Bobbi Brown és egy Shiseido rúzs. Mínusz 1 csillag minden más, drogériás rúzsnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.