Miss Sporty

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jns.melinda, az összetevőket feltöltötte: boshivaki, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Kiszerelés:   5,7 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

A szempillákat extra vastaggá teszi, anélkül hogy elnehezítené azokat. Akár 10x dúsabb pillák!

free

2017. október 27.

Leakciózva vettem, de nagyon jól jártam vele.Hasonló árértékű kedvencem: nekem is, mint sokaknak a sárga Lovely szempillaspirál. De, annál mutatósabb szempillát csinál, talán egy kicsit alul hamarabb maszatolódik, de csak egy nagyon kicsit. Újból fogom venni, mert esetleges szemdörzsölést is kibírja.Szupi kis termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 27.

Jelizz

2017. január 14.

Jo az ara s tetszik az aplikatora is . Nem ragad nem csomosodik,vetekszik az avon zold color trend szempillaspiraljaval. Csak sajnos nem tartos es nen vizallo :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Dancy08

2016. szeptember 26.

Itteni kommentek miatt vettem meg és nem csalódtam benne. Àr-érték arányban egyik legjobb spiràl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

andika1234

2016. augusztus 9.

Nagyon szeretem! Nekem ez lett a kedvencem. Nem drága, és a szuper keféjének köszönhetően a szemzugba is egyszerű használni, anélkül hogy csomósítaná a pillákat, hosszúak tőle a szempilláim, és nem száradt be hamar, ami plusz pont:) Biztos újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

ezustbarack

2016. augusztus 7.

Nálam az elsődleges szempont egy spirálnál a kefe, és jelentem, ennek szuperül van kialakítva a keféje! A legjobban az tetszik benne, hogy a kis szempillákat a szem belsejében is befogja a festék, mert a végén rövidek a sörték, továbbá egész ügyesen szét is választja a pillákat. Megfelelő mennyiségű festéket tudok eloszlatni vele, és a fekete is kellően sötét fekete, szerintem ez is lényeges, hogy jól kiemelje a pillákat. Nekem nincsenek amúgy túl hosszú pilláim, és erős szemüveget is viselek, szóval kicsinek látszanak a szemeim mögötte, úgyhogy fontos, hogy hosszabbnak tűnjenek a pillák. És mivel édesanyám, aki ritkán lát, szintén megkérdezte, műszempilla van-e rajtam, akkor gondolom, jól teszi a dolgát. : D
Ja, és szempillagöndörítővel hibátlan az eredmény!
Igaz, én is szeretek kísérletezni, de gyanús, hogy ezt újra fogom venni : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Ja, és szempillagöndörítővel hibátlan az eredmény!
Igaz, én is szeretek kísérletezni, de gyanús, hogy ezt újra fogom venni : )

KlaudiaZs

2016. július 26.

Féláron vettem, gondoltam ennél sokkal többet is kidobtam már borzalmas spirálokra, de szerencsére ez jónak bizonyult, azóta is ezt használom. Nem igazán dúsít vagy hosszabbít, kis átlagos, de a festék állaga szuper, nem túl száraz, így nem lesz csomós a szempillám, hanem szépen simán elválasztva egy viszonylag természetes hatást lehet vele elérni. Amitől féltem, hogy ebben a melegben el fog mosódni az alsó szempillasoron meg a szemöldököm alatt fog kikötni foltokban, de nem így lett, csak nap végén alul picit meglátszott, de ezt én már győzelemként fogom fel, annyi szörnyű spirált próbáltam. A keféjét meg kellett szoknom, olyan mint egy szimpla kis fésű, de mostanra megszerettem. Összességében nem rossz, csak én a drámaibb, igazi dúsítás-hosszabítás kombinációt szeretem, arra viszont nem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Monaaaaa

2016. július 22.

Nagyon jó szempillaspirál! Hosszabbít, dúsít, anélkül, hogy csomósítana! Újraveszem, az 100% :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Stanczi

2016. május 27.

Nem igazán volt egy sokadik spirálra szükségem, de szeretek kísérletezni, hogy melyik lesz érdemes az újravételre és ez nem igazán jött be. Tény, hogy szépen elválasztja a pillákat és hosszabbnak is tűnnek ahhoz képest, mintha nem lenne rajtam semmi smink. De nem dúsít és ez engem zavar, mert olyan mintha csak pár szál szempillám lenne. Használtam már ettől jobbat, de rosszabbat is.

update:
Kis gyakorlás után, már elég szép a végeredmény, de nap végére pandamaci szemeim lettek a lepergett festéktől :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

update:

DaisyAv

2016. április 29.

A véleményeitek alapján ma elmentem a rossmann-ba és ezt a spirált választottam. Kicsit szkeptikus voltam, mert a többihez képest a külseje egy picit túl egyszerű, ósdi-szerű, viszont nagyon jól végzi a dolgát. Legnagyobb döbbenetemre gyönyörű, hosszú szempilláim lettek, úgy nézek ki, mint a csillagszemű juhász. Ott kell csak vigyázni, hogy ne vigyünk fel túl sokat, mert akkor összetapad, én azonnal szét is fésültem. Elképesztő tényleg. Nagyon hosszúak a szempilláim, ráadásul nem potyogott le egy pici darab sem. Hja, és a szemem elég könnyezős, ha kimegyek az utcára/fényre, féltem, hogy esetleg szétkenődik, de nem. 5 csillag. Köszi mindenkinek, aki eddig véleményezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

Eszka85

2016. március 4.

Szépen lehet vele dolgozni. Szétválaszt, hosszít, kiemel. Ára is kiváló! Nekem nem maszatolódott egyáltalán. A keféjét külön kiemelném, szuper! Jár az 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.