Best of Beauty 2019

Miss Sporty

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillasd, az összetevőket feltöltötte: Zsuzska88, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrtípus:   Normál

Dúsító szempillaspirál.

vozardomi

Korcsoport: < 18
2019. július 15.

Nekem ez a szempillaspirál olyan, hogy ,,Ha nagyon nincs más". Nem utálom, de nem is vagyok odáig érte. Hatalmas keféje van, nekem sokat nem tesz a pilláimhoz, kicsit hosszít és kicsit beszínezi őket, nem csomósítja össze őket, de potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 15.

Lichike

2019. május 26.

Számomra ez olyan, mint halottnak a csók. Nagyon utálom. Leértékelve vettem. Pillákra feltéve olyan, mintha nem is használtam volna. Kicsit fekete színt ad a pilláknak, és ennyi. Lenyomja a festék, pár óra elteltével lekopik. Kukában landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Bettiiyy

2019. május 6.

Sokáig újra és újra vettem. Nem kenődik el, jól szárad, szép pillákat lehet vele csinálni. Nem szóródik szét a fejemen nap végére pici fekete pöttyök képében, hanem ott marad a helyén. Jól lemosható. Ár-érték arányban kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Olgicska76

2019. április 3.

Kedvenc spirálom. Tartós, nem kenődik el. Szépen felvihető. Ráadásul olcsó is. A múltkor vettem vagy ötezerért astor spirált, nyomába sem érhet. Mármint az astor lett lepipálva :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Petyuska

2019. március 13.

Sajnos nekem nagyon nem vált be. Rengeteg festéket vesz fel a spirál, nagyon nagy a keféje is, egy csomó papírtörlőt el kellett használnom hogy leszedjem a felesleget, de nem lett sokkal jobb a helyzet. Felkenéskor jutott alulra és felülre is, oda, ahová nem igazán akartam hogy kerüljön. Mindezeket félretéve körülbelül 3 óra múlva már lefolyt teljesen a szemem alá, teljesen pandamacisra. Nálam nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

pnkvln

2018. december 13.

Már háromszor vettem újra, szerintem ár-érték arányban az egyik legjobb spirál! A nagy feje tökéltes a hosszú pilláimhoz, nem csomósítja ha kihúzás után kicsit lehúzogatom róla a felesleges terméket. Óvatosan kell használni, mert kenődik, de gyorsan szárad. Sajnos az én pilláimon nem építhető a termék, ahogy reggel megcsináltam olyan lesz egész nap, ha kenek rá délután mégegy adagot, az nagyon csúnya hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

nikolkeri07

2018. november 17.

Wow, annyira jó ez a termék, hogy teljesen meglepődtem, hogy nem 5 csillagra van itt értékelve.. Évek óta használom, csakis ezt.. kb 10 szer újra vettem, nagyon sokáig elég, gyönyörű nagy, fekete pillákat csinál. Nagyon tartós, nekem egy kicsit sem mázgálódik még a nap végére sem.. Nagyon érzékeny vagyok a kozmetikai termékekre, de nem csípi a szemem, könnyű lemosni, könnyű vele dolgozni is.. Sokan szoktál kérdezni, hogy mitől ilyen szépek a pilláim.. Hát..ettől az olcsó és fantasztikus spiráltól!!! Meleg szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

bcsillus

2018. november 12.

Szép nagy pillákat csinál, de tényleg túl nagy a keféje. Akciósan vettem, féláron. Elhasználom, de nem veszem újra. A narancssárga tesója kicsit jobban bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

ajozan

2018. november 3.

Nem rossz, de nekem többször csomósodott. Ennek ellenére nagy pillákat csinált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Nem rossz, de nekem többször csomósodott. Ennek ellenére nagy pillákat csinált!

Emese2020

2018. augusztus 17.

Szeretem mert nagy pillákat csinál, erős fekete színt kölcsönöz. Ha többször felviszem akkor már csomósodik. De a végeredmény szép. Hétköznapra tökéletes. Ami külön nagy pirospont a terméknek hogy gyorsan oldódik víz hatására.. így könnyen lejön.. nem kell irritálásig dörzsölni a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.