Miss Sporty

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillasd, az összetevőket feltöltötte: Zsuzska88, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrtípus:   Normál

Dúsító szempillaspirál.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

magdalena047

2024. május 7.

Ebből nekem olyan van, hogy Volume a vége. Mindenesetre csomósodik 3-4 használat után a cucc és rengeteget vesz fel a kefére egyébként is. A színe szép. Bár másmilyen lenne az ecset és ne comósodna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 7.

Shenzi

2024. március 13.

Ha sikerül leszednem a keféről a 2 kg plusz festéket, amit felvesz, akkor nagyon szép hosszú, elválasztott pillákat kapok, persze ekkor is vigyáznom kell, hogy a böhöm nagy applikátorral ne szúrjam ki a szemem, amit eleinte megtettem.
De ha már egy kicsit is több festék marad rajta, vagy nem forgatom jól, és az az oldala is a pilláimhoz ér, amit nem tudtam rendesen lehúzni, akkor rögtön tapad, festékcsomó marad a pillámon, és innentől kezdve nehéz jót kihozni az egészből, ilyenkor egy tiszta kefével fésülöm ki.
Olyan jó lenne, ha cseppmentes lenne a kivitelezése, lenne benne egy plusz lamella, ami rögtön leszedi a felesleget. Mert amúgy szeretném, nem pereg, és mivel én nem akarok medvelepke hernyó pillákat, a végeredmény számomra természetes és elég. De nem hiányzik a vele járó macera.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 13.

Leander

2024. március 2.

"Nem jó, de nem is tragikus" - ahogy Gyatlov elvtárs is mondta. Egynek elmegy, bár már ezért az árért is vannak jobbak. Nem kenődik, de könnyen lemosható, a hibája, hogy nem csinál eléggé szép pillákat, kicsit hajlamos összecsomósodni és kicsit túl könnyű a szemhéjon is eloszlatni, ami ugyebár nem lenne cél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 2.

bambuszka

2023. december 4.

Évekkel ezelőtt nagyon szerettem, aztán mást használtam sokáig. Most a rossmann akció miatt vettem egyet újra. Kicsit ormótlan a keféje, sok festéket visz vesz a pillákra, de legalább napközben nem pereg. Kis gyakorlással bele lehet jönni, hogy megfelelő mennyiségű festéket használjak és akkor teljesen jó. Egyébként nem lesznek összeragadva tőle a szempillák sem. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 4.

PerfumePippi

2023. május 21.

Gondoltam, kipróbálok egy barna színű spirált is, mert attól sokkal lágyabb lesz a tekintet, de hirtelenjében nem akartam túl sok pénzt kiadni rá. Mondjuk azt nem hittem volna, hogy ennyi pénzért ennyire rossz minőségű kefét adnak. Igaz, hogy dúsító a hatása (amit meg is tesz), csakhogy előtte le kell a fölösleges festéket húzogatni a spirál szájánál, különben 3 tonna festék landol a pillákon. A szín és a tartósság korrekt, a technikai kivitelezés tré, ami folyamatos bosszúságot okoz. Boldogult leánykoromban mintha még jobb minőséget gyártott volna ez a márka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 21.

AnitaKovacs

2023. március 14.

NAGYON jo teljesen megéri az árát és nagyon szép dús pillákat csinál konkrétan a semmiből nagyon jo mindenkinek ajánlom kellemes krémes állagú tartós termék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 14.

Patri9810

2022. augusztus 4.

Hosszú, dús szempillám van, emiatt szinte mindegy milyen spirált használok könnyű dolgom van vele. Tette a dolgát, szép pillukat csinált, viszont nagyon gyorsan beszárad és nehéz leszedni is. Gyorsan lepereg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

artdeco

2022. június 24.

Szinte semmi nem látszik belőle, ha felkenem. Be van száradva, gyatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 24.

Szinte semmi nem látszik belőle, ha felkenem. Be van száradva, gyatra.

edina.zsengeller

2021. március 30.

Körömlakkal összecsomagolva vettem. A lakk meggyőzött, ez sajnos vegyes érzéseket váltott ki. Nagyon nagy keféje van, amiből azt gondoltam, hogy könnyű lesz használni, de nem. Nagyon sok festéket vesz fel és összetapaszt. KB két használatig működött jól, azóta nagyon óvatosan kenem, sajnos nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

black_cico

2020. november 11.

nagyon szerettem, régen többször újravettem.. minden tekintetben megfelelő kis cájg volt, most viszont vagy vmit elrontottak a formulán, vagy a Rossmannba az összes eleve bevolt száradva, talán nem vitték nagyon és régóta ott rohadtak, mert amit hazahoztam kb 70%-ig be van száradva, sajnos elég gyengén szuperál..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

A bőrápolókban használt arany egyik gyakori formája az aranykolloid, ami azt jelenti, hogy az aranyrészecskéket nanoméretűre (általában 1-15 nanométerre) méretezik, így egyenletesebben el tud oszlani az oldatban. A nanoméretű aranyszemcséket tartalmazó folyadék a szemcsemérettől függően vöröses vagy piszkossárga színű. Paula Begoun bőrápolási szakértő és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen olyan kutatás, mely bizonyítaná, hogy az aranynak lenne bármilyen pozitív vagy öregedésgátló hatása a bőrre, bár az aranykolloid esetében egy kevés kutatás azt támasztja alá, hogy a feltételezett bőrnyugtató tulajdonságai miatt hasznos lehet. A legtöbb kutatás azonban vagy nagyon régi, vagy csak egy nagyon kis csoporton végezték el, ami nem elegendő a hatékonyság bizonyításához.

Az olívaolajnak ból kivont el nem szappanosítható lipidek, melyek ellenállnak a szappankészítés során fellépő kémiai reakciónak. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.