Miss Sporty

Ár:   649 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bognarlilla, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. november 6.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrtípus:   Normál

Matt finisű mono szemhéjpúder

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tamara428

2018. május 24.

A 123 Chocolate árnyalatot vettem (200 Ft-ért a Tescoban egy kozmetikai kiárusításon). Kellemesen semmilyen színe van, egy kis pluszt ad a tushoz vagy ha csak szempillaspirált használok. Épp arra jó, hogy valamit változtat, egy kicsit több lesz tőle a smink, de pont a természetes árnyalata miatt nem feltűnő. Eleinte az ujjammal vittem fel, de most már szemhéjpúder ecsetet használok hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

sztinke

2017. június 9.

Egy sima, majdnem bőrszínű darabom van. Én többnyire csak arra használom, hogy a tusvonalat szebben tartsa és ne kenődjön fel a szemhéjamra. Arra pedig abszolút megfelel, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Unikornisc

2017. február 2.

A 125 nude árnyalat van meg nekem, a színéért majd nem hogy jobban odáig vgyok, mint magáért a termékért. Túl poros,alig tudok vele dolgozni. A felvitelekor is látom ahogy por szemcsék elszállnak. Nekem egyáltalán nem vát be, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

asztromélia

2016. július 18.

Az elegant arnyalattal arnyekolok kicsit a szememen. Igaz ez egy majdnem nude szin de en hofeher vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol