Miss Sporty

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Dúsító szempillaspirál.

Barbuska75

2020. február 16.

Nem rossz, többször áthúzva a pillákat, szép hosszú szempillát lehet vele varázsolni.
Egy idő után viszont csomósodik a festék a tubusban. Ügyesen kell használni, mert hajlamos a pillákat összetapasztani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 16.

zsofiab

2020. január 23.

Ajándékba kaptam, azt hittem, hogy hasonló lesz mint a lovely, de sajnos nem, mert jobban összetapasztja a szempillákat. El fogom használni, nem vészes egyébként, lehet, hogy egy kicsit még szárazabbnak kell lennie a festéknek és egy idő után már jobb lesz. Egyébként nem pereg, szép fekete és a keféje is jó, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Szilvikriszti

2020. január 19.

Egyszer szeretem, egyszer nem. Volt hogy nagyon összevesztünk, amikor a festéket a szempillámról a szemembe potyogtatta, és az nagyon elkezdett szúrni. Mostanság viszont jól viselkedik, megfenyítettem, hogy kidobom. Kicsit összeragasztja a pillákat, nem olyan jó, mint a lovely spirálja, de összességében nem is rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

birolaura

2020. január 10.

A korábbi vélemények alapján vettem meg, ezer éve az ugyanilyen csomagolású lovely spirált használtam. Hatását tekintve nincs sok különbség, talán a festék kicsit sűrűbb állagú, de ezért még nem vonnék le csillagot. Azonban nagyon mázgálódik, a szemöldökcsontra felmászik, és eltávolítani sem egyszerű. Ugyan nem vízálló, de a lovely simán a szakadó esőt is túléli, én inkább azt ajánlanám ehelyett ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

dori18

2019. december 26.

Sokat használtam, nem rossz szempillaspirál, de olyan különleges dolgokat nem tud. Előnye, hogy könnyű mindenhova beférkőzni a vékony keféjének hála. Szerintem ez egy alap szempillaspirál, ami olcsó és jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

Fruzsonna

2019. november 28.

Elsőként valami 6-7 éve vettem meg imádtam éés multhonapban megint előkerult azelőtt tudni kell szempillám volt mármint mű de utána vizállo catrice-t vettem azért mivel féltem hogy napvégére elkenődne stb NEM borzaszto volt leszedni levakarni irritált érzékeny a szemem ami az elso felkenesnel ennel ugye éreztem és majdnem sirtam kb hogy megint egy olyan ami jovolt régen mostmár meg nem viszont nagyon gyonyoru az eredmény ami a kapcsolatunkat illeti sajnos ha elfogy muszáj vagyok venni egy nagyon drágát ami természetes osszetevőket tartalmaz viszont megy az 5 csillag mert nem az ő hibája D: árban IS nagyon szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 28.

account001

2019. november 21.

Mindig ezt használom, hiszen megéri az árát. Ível, dúsít, nem tapasztja össze a pilláimat és csak 1000 Ft (kerekítettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

s_kitty

2019. november 19.

Kedvenc spiralom, evek ota hasznalom. Anno a Lovely ugyanilyen spiraljaval kezdtem, de szerintem ebben jobb minosegu a festek. Imadom, szeretem es ameddig lesz tuti ujraveszem!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

erdspetra

2019. november 11.

Egyik legjobb spiral es meg olcso is . Egy kis gyakorlas utan eleg szepen tudtam vele dolgozni. Ja es meg tartos is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

dorapilling

2019. október 16.

Évek óta ezt használom, szerintem tökéletes, pláne, ha az árát is nézzük :) Nekem nagyon szép hosszú pillákat csinál, többen is kérdezték, hogy műszempillám van-e. Próbáltam más, márkásabb termékekre váltani, de végül mindig visszatérek hozzá. Nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.