Miss Sporty

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vidamgabica, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2020. június 8.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

• 3D… az új 3D-s kefének köszönhetően szempilláid egészen új dimenzióba kerülnek. Akár 10X dúsabb hatás, mely egészen rendkívüli.
  • Drámai ívek… A pillák tökéletesen íveltek, és nem tapadnak össze. Csakúgy, mint az igazi Sötétség Királynőjéé, ez a megjelenés olyan elragadó, hogy bárkit leveszel a lábáról!
  • Igéző fekete… Ez a fekete olyan intenzitással bír, amely csak egy távoli galaxistól származhat. Olyan túlvilági minőséget birtokol, melyet nehéz meghatározni. Egyszer meglátod, és soha többé nem felejted.
  • Varázslatos dúsítás… Egy suhintás ezzel a varázserejű spirállal, és BUMM! Hirtelen annyi szempillád van, mint korábban soha! Mi történt hirtelen?
  • Göndörítés… 91%-al göndörebb pillák az eredetihez képest. Nézd, hogy emelkednek fel, fel, egészen a csillagokig! Meg kell kérdezned magadtól: Ezek tényleg az én szempilláim?

noricza

2021. február 25.

Tizenéves korom óta favorit, szép telt szín, tartós. Próbáltam sok-sok drágább spirált is, de ennél az egynél jegyezte meg mindenki, illetve kérdezte hogy hol csináltatom a műszempillám? Szépen szétválaszt, hosszít nem póklábasodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

CrazyHairDontCare

2020. október 27.

Nálam a legnagyobb pozitívuma az ecset formája, könnyen kezelhető, csodás formát tudok adni vele a pilláimnak. A színe gyönyörű mélyfekete. Megszáradva sok más szempillaspirállal ellentétben szerencsére nem pereg, nem potyog. Egy hátránya, hogy nekem a formulája kicsit túl ragacsosnak érződik, tapasztja a pillákat összefele, ha nem figyelek. Szerintem nálam újravevős, az elmúlt kb 2 évben a legjobb szempillaspirál amit próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Nikolett9

2020. október 7.

Ár érték arányban a legjobb spirál. Igazi mélyfekete, és szép hosszú szempillákat varázsol. Eleinte a kefe sok festéket vesz fel, ami zavaró, és tapasztja a pilláimat. Úgy oldottam meg, hogy zsepire kenem a keféről a felesleget, ezután már nincs gond a tapadással. És még így is sokáig kitart. Pergést én nem tapasztaltam a használata során, már csak akkor, mikor nagyon kifogyóban volt, és már száradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

BlackVelvet

2020. július 22.

Úgy látom, én leszek az első, aki lepontozza a terméket, de nekem hatalmas csalódás. Az itteni vélemények alapján vettem meg, aztán persze rájöttem, hogy benéztem, és nem cruelty free, de már mindegy. Nekem az égvilágon semmit nem csinál. Egy rétegben talán elmondható, hogy szétválaszt, de mintha ott se lenne. Két rétegben viszont már összetapasztja a pillákat, ráadásul a végein akkor sem látszik. Nálam kuka...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Verdensrommet

2020. június 18.

Igen, szép pillákat csinál, nem tapadnak össze, a szín is jó, olcsó is, de... nekem potyog :( ha pedig érintkezik bármivel (szóval pld. átveszem a pólómat), akkor az egyenes katasztrófa... :D Ja meg a lemosás is. Nagyon tudja csípni a szememet. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

vlvtnrbbt

2019. augusztus 21.

Először nem tetszett, talán a szokásosnál hígabb a formula, és valahogy nem tudtam bánni vele, a kefe is sok festéket vesz fel. Aztán ahogy használtam párszor, kicsit besűrűsödött. Vagy megszoktam. :) Én pont azt szeretem ha már-már műszempillaszerű a hatás, szóval ez telitalálat, 2 rétegben nagyon "drámai" hatást lehet vele elérni. Tartós, nem potyog, nem kenődik, igaz kicsit tovább tart a szokásosnál amire megszárad. Nekem tökéletes, mindig Miss Sporty spirálokat veszek, mert köröket vernek a drágábbakra is, de ez még a Miss Sporty többi spirálján is túltesz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

mbettina

2019. május 13.

Tetszik, amilyen volumot ad a rövid szempilláimnak, és már többször újra is vettem. Az, hogy "sötét fekete" nem annyira releváns, de attól a színezése tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

padriiiii

2019. április 6.

Sok terméket vesz fel a kefe, ezért használat előtt papírzsepivel letörlöm a felesleget, ami elég nagy pazarlás. Szép fekete színű, de amúgy semmi extra. Nem fogom újravenni. Ár-érték arány miatt kap négy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Do23

2019. március 21.

Ez a spirál a bizonyíték arra, hogy nem biztos, hogy a legdrágább a legjobb! Ez valami kis csoda, gyönyörű fekete, a keféje zseniális, könnyű vele dolgozni, nem potyog, a hatása pedig woow. Próbáltam már más Miss Sporty spirálokat azok sem voltak rosszak, nyilván itt is mint más drágább spiráloknál is van jobb és rosszabb, persze az sem mellékes ki milyen hatást szeretne elérni egy adott spirállal. Bátran ajánlom mindenkinek csodálatos pillákat varázsol!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Rainbowgirl14

2019. március 5.

Egész jó kis spirál. Élénk fekete színű, hosszabbít, nem ragasztja össze a pillákat, nem potyog, nem kenődik. Negatívuma, hogy nehézkes eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben