Miss Sporty

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: neonkiwii, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

curlsandcurves

2019. április 2.

Régen éveken keresztül ilyen tust használtam minden nap, aztán egyszer mikor újravettem már nem feketén fogott hanem szürkén és foltosan. Akkor hagytam is, kipróbáltam egy másik márkát. Most úgy gondoltam, ideje visszatérni erre, a régi rossz élmény biztos csak egy hibás termék volt. Sajnos ezzel is ugyanez a tapasztalatom. Ha valakinek elég a szolidabb szín, akkor ajánlom ezt, mert amúgy tartós, de én hiányolom a régi matt feketeségét. Többet nem veszem újra. (Két pontot a régi együtt töltött időkért és a tartóssága miatt kap)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Bradshaw

2018. október 10.

Nekem nagyon bejött. Olcsó, és nagyon nagyon sokáig elég. Szeretem a hosszú filces végét, én szépen tudok vele dolgozni, a cica szemek farkincáját egyszerű vele megrajzolni. Szép fekete színe van, ami megfelelő alappal egész nap a helyén marad. Bármilyen kezdő tusvonal húzónak ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

NitaNitaa

2018. augusztus 18.

Ár érték arányban szerintem szuper. :) Bár a NYX Epic Ink Liner-ét nem veri, de tartósságban, se pigmentálcióban, de árban is csak az 1/5-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

merinikolett

2018. június 23.

az árához képest szerintem nagyon jól teljesít, imádom hogy tűhegyes, emiatt nagyon pontosan lehet vele rajzolni, és szép, erős fekete színű, viszonylag tartósnak is mondható:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Fancsy91

2018. április 22.

Nagyon jó termék, szívesen használom. Gyorsan szárad és utána nem kenődik el. Nekem tartós, nem tapad a szemhéjamra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Incuss

2018. március 26.

Update:
Na jó, egy kicsit talán elhamarkodtam a véleményalkotást. Tusvéggel lefelé tárolva szép fekete színt ad, és nekem nem kenődik fel a szemhéjamra, csak a szemzugomnál, de ott is órák eltelte után. Igazítani nehézkes,de nem a világvége. Olcsó, és sokáig elég, a négy *-ot megérdemli.

Hatttttttttalmas csalódás, avagy olcsó húsnak híg a leve... Szürke, vagy még az sem, elfolyik és 3-4 óránál többet nem marad fent. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Update:

coffeegirl

2018. február 21.

Jó kis kontúrvonalat lehet vele rajzolni, de nekem is az a bajom, hogy nem tartós, ráadásul én felpislogom a festéket a szemem fölé. Pedig nem húzok vastag vonalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Viktoria6969

2018. február 5.

Tökéletesen lehet vele dolgozni. Imádom😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 5.

Tökéletesen lehet vele dolgozni. Imádom😍

dizabella01

2018. január 16.

Körülbelül fél éve van meg, nagyon jól teljesít, szép fekete színe van, precíz stb., de nem túl tartós, ebben a nagy melegben picit hajlamos elkenődni, de elfogadható, ámbár nem használom naponta, úgy biztos már kifogyott volna. Újravenném, igaz hogy nem a legjobb, de 1000 forintért kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

DaisyAv

2017. december 26.

Szeretem ezt a tust, könnyű vele dolgozni és nagyon tartós. Korábban catrice tusokat használtam, de ez került az első helyre. Maximális öt csillag, megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin