Miss Sporty

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: neonkiwii, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

tili95

2021. szeptember 18.

Nem drága, így nem vár túlzottan sokat az ember. Fel kell rázni, különben nem jön belőle gyakorlatilag semmi. Miután felráztad és kinyitod a kupakot, elkezd folyni, csöpögni, spriccelni, ami a kezeden, az arcodon és a környezeteden landol. Vagy ez egy hibás termék lenne!? A már száradó tusvonalra rámenni, korrigálni nem lehet, mert felszedi az előző réteget is, kivéve ha újra felrázod és vastagon újra kened. Tartósnak tényleg tartós, a szín pedig matt sötét szürkére szárad. Számomra több gond volt vele mint sikerélmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Ren7

2021. április 12.

Szeretem, bevált. Könnyű vele dolgozni, gyorsan szárad, erős fekete színe van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Szeretem, bevált. Könnyű vele dolgozni, gyorsan szárad, erős fekete színe van.

kissagi19

2021. április 7.

A kozmetikusom ajánlására vettem, mert a tetoválásom már 6 éves, át kell húzni tussal, hogy szép legyen. Első filcem, előtte csak ecsetes tusokkal kísérleteztem- majd vallottam csúfos kudarcot.
Irtó egyszerű a használata, merev a hegye, azonnal sikerélményem volt! Szép a színe, valóban nem atomfekete, hanem inkább sötét barnásszürke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

curlsandcurves

2019. április 2.

Régen éveken keresztül ilyen tust használtam minden nap, aztán egyszer mikor újravettem már nem feketén fogott hanem szürkén és foltosan. Akkor hagytam is, kipróbáltam egy másik márkát. Most úgy gondoltam, ideje visszatérni erre, a régi rossz élmény biztos csak egy hibás termék volt. Sajnos ezzel is ugyanez a tapasztalatom. Ha valakinek elég a szolidabb szín, akkor ajánlom ezt, mert amúgy tartós, de én hiányolom a régi matt feketeségét. Többet nem veszem újra. (Két pontot a régi együtt töltött időkért és a tartóssága miatt kap)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Bradshaw

2018. október 10.

Nekem nagyon bejött. Olcsó, és nagyon nagyon sokáig elég. Szeretem a hosszú filces végét, én szépen tudok vele dolgozni, a cica szemek farkincáját egyszerű vele megrajzolni. Szép fekete színe van, ami megfelelő alappal egész nap a helyén marad. Bármilyen kezdő tusvonal húzónak ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

NitaNitaa

2018. augusztus 18.

Ár érték arányban szerintem szuper. :) Bár a NYX Epic Ink Liner-ét nem veri, de tartósságban, se pigmentálcióban, de árban is csak az 1/5-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

merinikolett

2018. június 23.

az árához képest szerintem nagyon jól teljesít, imádom hogy tűhegyes, emiatt nagyon pontosan lehet vele rajzolni, és szép, erős fekete színű, viszonylag tartósnak is mondható:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Fancsy91

2018. április 22.

Nagyon jó termék, szívesen használom. Gyorsan szárad és utána nem kenődik el. Nekem tartós, nem tapad a szemhéjamra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Incuss

2018. március 26.

Update:
Na jó, egy kicsit talán elhamarkodtam a véleményalkotást. Tusvéggel lefelé tárolva szép fekete színt ad, és nekem nem kenődik fel a szemhéjamra, csak a szemzugomnál, de ott is órák eltelte után. Igazítani nehézkes,de nem a világvége. Olcsó, és sokáig elég, a négy *-ot megérdemli.

Hatttttttttalmas csalódás, avagy olcsó húsnak híg a leve... Szürke, vagy még az sem, elfolyik és 3-4 óránál többet nem marad fent. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Update:

coffeegirl

2018. február 21.

Jó kis kontúrvonalat lehet vele rajzolni, de nekem is az a bajom, hogy nem tartós, ráadásul én felpislogom a festéket a szemem fölé. Pedig nem húzok vastag vonalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin