Missha

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keserutimi, Módosítva: 2018. július 23.

Ár:   $12
Kiszerelés:   7,1 g

Krémes pirosító stift

• Kiemeli az arcot és ragyogó, élettel teli színt ad neki.
  • Természetes hatás érhető el a beépített ecsetnek köszönhetően.

keserutimi

2018. július 17.

Két árnyalatot rendeltem belőle, a Corall Dressinget és a Sugar Powdert, mivel szerettem volna egy korallszínű és egy pink pirosítót. Mindkettőnek nagyon szép színe van. Viszont az utóbbi, a Sugar Powder, az én arcomnak elég halvány színt ad, pedig elég fehérbőrű vagyok. A koreai termékeknek alapból alacsony a pigmentáltsága, szóval ennek tudom be, hogy az arcomon nem olyan erőteljes a szín. Ez miatt nem vonok le csillagot, így is el fogom használni mindkét színt. :) Én nem használom az ecsetet, csak az ujjaimmal elütögetem az arcomon, így sokkal szebb hatást érek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.