Missha

Ár:   $14   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 4.

Ár:   $14
Kategória:   Hidratáló krémek

Kezeli a károsodást és javítja a védőréteget, helyreállítva az egészséges, ragyogó bőrt.

1. 50% Madecanol Complex (madecassoside + centella kivonat + panthenol) segítségével hatékonyan hozza rendbe a külső agresszorok okozta sérülést.
  2. Niacinamidot tartalmaz, annak bőrvilágosító tulajdonsága miatt.
  3. Bőrbarát formula hipoallergén tartósítással, nincsenek benne hozzáadott mesterséges illatanyagok.
  4. Kenőcsszerű textúrája gyorsan beszívódik, olajosság vagy ragadósság nélkül. Ideális napi használatra.

Vicus

2020. május 15.

Sűrűbb, testesebb krém, emiatt többet használok belőle mennyiségre, mint egy hígabb, lágyabb krémből. Ennek ellenére könnyen beszívódik, de ragacsos érzet viszont marad utána, bár ez engem nem zavar, használom így is reggel-este, sminkelni is szoktam rá. Kellemes illata van, nem erős. Praktikus a csomagolása is. Már használom egy ideje, de nem pattogtam ki tőle, sőt, úgy érzem, hogy segíti a pattanások utáni sebek gyógyulását. Összességében ez egy szuper kis krém, nekem inkább télen jó használni, nyáron lehet, hogy picit sok lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

dorivonde

2020. április 15.

Hát nekem sosem voltak pattanásaim, de ettől a krémtől 31 évesen lettek.
Szerintem nehéz, és büdös is, bár tudom, hogy z tulajdonképpen előny, mert nem illatosított.
Nekem határozottan nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Hát nekem sosem voltak pattanásaim, de ettől a krémtől 31 évesen lettek.
Nekem határozottan nem vált be.

anTskin

2020. február 29.

Óóóó te jóóó éééég!
Szuperül táplál, nem nehéz, nem fuldoklik alatta a bőr. Szépek az összetevői. Igazi szerelem.
Száraz/kombinált a bőröm. T vonalon olajos miteszeres rémálom. Ez a krém viszont az egyik legjobb amit eddig próbáltam. PC water-infusing electrolyte moisturizer krémmel felváltva használom. Nálam döntetlen az állás. Azt hiszem megtaláltam a nekem való krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Óóóó te jóóó éééég!

aji101

2020. február 22.

Reggel, este használom, alkalmanként egy kisebb borsónyi mennyiséget. Gyorsan beszívódik, lehet rá sminkelni, este pedig nem ragadok hozzá a párnához. De azzal győzött meg leginkább, mikor a kezemen lévő sebet (hozzáértem a forró sütőhöz) kentem vele vékonyan napjában kétszer (persze csak miután már elindult a sebesedés), és nagyon szépen rendbe hozta a bőrt. Még látszik a seb, de nélküle még nagyon nem itt tartana a gyógyulás. Szóval elhiszem ezek után, hogy a pattanásnyomokat is szépen eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

KiwiAwi

2020. január 8.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban.
A jó dolgok:
Nem irritál, nem okoz pattanásokat, szépen hidratál, nincs illata.

A nem annyira jó dolgok:
Az állaga... kicsit nehézkesen lehet eloszlatni a szükséges mennyiséget, viszont ha többet kenek fel, a fejem egész nap olyan, akár a briliáns. Nem olyan tökéletes metszésű, de legalább annyira csillogó. Kicsit az izzadtság és a zsíros bőr kombinációjának látszatát kelti, ami elég gusztustalan.
Ha nem sikerül a mennyiséget eltalálni, akkor nagyon gyorsan fogy, amit könnyű elérni, mivel ANNYIRA gyorsan felszívódik, hogy még szétoszlatni sincs időm, így újabb és újabb adagot kenek fel. Szóval... kell egy technika hozzá az olyan szerencsétleneknek, mint jómagam.
Érdekes és kicsit kellemetlen patinás réteget hagy a bőrön, ami annyiban zavaró, hogy ragad rá minden. Haj, kutyaszőr, pulcsiszösz, egyéb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban.
A jó dolgok:
Nem irritál, nem okoz pattanásokat, szépen hidratál, nincs illata.

A nem annyira jó dolgok:

Anitabori

2019. november 15.

Alapdarab a polcomon, bár nem használom minden nap, csak ha probléma adódik, ami akár egy ekcemas folt megjelenése vagy egyéb bőrirritáció lehet. Néha extra nyugtatásképpen teljes arcra is felkenem (pl. erősebb hámlasztás után), sőt én érzek ránctalanító hatást is pl homlokrészen, de a szemhéjam is hálás szokott lenni érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 15.

DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Csomagolás: tipikus kinyomós krém
Állag: enyhén géles állagú, fehér színű krém
Hatása: háááááát, az összetevők miatt nagyon szerettem volna szeretni, de egyszerűen nem ment... alig vártam, hogy elhasználjam.. Nem szívódott be teljesen, reggelre iszonyatosan zsíros érzetet hagyott. Nem veszem újra, ez egészen biztos, nem is éreztem volna, hogy csodát tesz a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Csomagolás: tipikus kinyomós krém
Állag: enyhén géles állagú, fehér színű krém

petszilva

2019. augusztus 21.

Nyugtatta a bőröm, főleg akkor használtam, amikor valami érzékennyé tette. Sajnos nekem maradt utánna egy kis zsíros réteg, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Julus92

2019. augusztus 10.

Valóban érezhető benne a sok szilikon, de ez nem zavarja a bőrömet, én szeretem ezt a krémet. A mindennapokra nekem nincs szükségem ennél zsírosabb, testesebb krémre. Őszi/téli időszakra bevált. Könnyen eloszlatható, gyorsan felszívódik, selymes érzetet hagy maga után és nagyon jó rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Judita88

2019. július 18.

Jó kis krém, és szeretném is, ha beszívódna rendesen a bőrömbe, és nem lenne még órákkal a felkenés után is az amúgy normál/száraz bőrömön egy ragacsos réteg. A hatása jó: puha, selymes és szép a bőröm, de egész biztosan nem veszem újra ha elfogy. Nappalra túl nehéz, éjszakára pedig a kényelmetlen a fentiek miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Madecassoside
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.