Missha

Ár:   $14   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. december 20.

Ár:   $14
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd, habzó arclemosó száraz és/vagy érzékeny bőrre. Segíti az optimális (5-ös) pH-érték fenntartását. Többek között aminosavakat tartalmaz, melyek alaposan tisztítják, ugyanakkor hidratálják és rugalmasan tartják a bőrt.

Amadea

2019. február 10.

Rendelés mellé kaptam ajándékba - rendeltem néhány mintát, és ajándékba kaptam még mintákat, imádom a koreaiakat -, nagy lelkesen ki is próbáltam. Kellemes illata van, kevéssé habzik, de csikorgóan tiszta érzést hoz magával... ami nekem nem jó. Pár másodperccel később már iszonyatosan húzódott a bőröm, emiatt is hagytam el évekkel ezelőtt a habzó lemosókat.
Nagyon érdekes bőröm van, kombinált, de inkább a száraz bőrre való termékeket szereti az erőteljes vízhiány miatt - ez a lemosó elvileg ideális lenne, de a tegnap esti használat után a minta a kukában landolt, továbbra is a géles lemosók híve maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Betaine, Butylene Glycol, Hydrolyzed Elastin

Hajápoló, felületaktív anyag. Egyes források szerint az érzékeny bőrre is használható tisztító, tonizáló, emollient alkotó.

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!