Missha

Ár:   500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: Sakura81, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. március 4.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Fátyolmaszk acai berry kivonattal a ragyogó bőrért.

Chrissy

2017. november 30.

Tényleg vastag, tényleg kényelmetlen, tényleg kipirul tőle az arc. Mindezek ellenére jól műxik.
Jó latyakos, van rajta cucc rendesen, szerintem kibír több használatot is. A kivágásai is jók, sok fátyolmaszknál ollóval igazítanom kell, mert nem látok ki a lyukon és nem fekszik fel szépen az arcomra.
Míg más hasonló maszkok esetében ragacsos bőrt kapok és mindig arcot mosok a használatuk után, itt most követtem a használati útmutatót és a bőrön maradt gélt bemasszíroztam. Nem volt ragacsos. Rákrémeztem és másnap szép, puha bőrrel ébredtem.
Újravevős, de nem télen.. annyira nem esik jól a hideg lepel ilyenkor...esetleg kipróbálom előmelegítve...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

Hanna83

2017. augusztus 5.

Nekem nagyon nem jött be. Túl vastag a maszk, nem kellemes viselet az arcon. Zavar az illata, nem tetszik. Ráadásul kipirult az arcom tőle. Pozitív hatását nem tapasztaltam. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Sundiboszi

2016. december 7.

Én mindig csalódok az arcmaszkokban akármit is ígérnek sosem látok semmi eredményt, de a Missha maszkok tényleg fantasztikusak! Imádom a fátyolmaszk használatát, szinte teljesen beszívja a bőröm a cuccot amivel át vannak itatva és az eredmény látványos! Puha hidratált felfrissült élettel teli bőr! Mindenkinek ki kell próbálnia, én már csak ilyet veszek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Sakura81

2016. január 25.

Ebből a Missha mask sheet sorozatból próbáltam már a bambuszosat, aloésat, gyöngyöset és ezt az acai berry-t. Mind nagyon jó, de pl a bambuszosban és az aloesban van szilikon, amit próbálok kerülni, mert nem bírom. Ebben nincsen és a négy közül ennek volt a legszembetűnőbb a hatása. Nagyon puha, sima és hidratált lett tőle a bőröm. Még rengetegféle van ebből a sorozatból és mást is ki akarok próbálni, de az acai berry-t újra rendelem az biztos.
update: közben vettem lótuszosat és rizseset is. a rizses kiváló! úgy látszik ez az összetevő nagyon bejön a bőrömnek. a lótuszos se volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Antioxidánsok: Lactobacillus/Saccharomyces/Euterpe Oleracea Fruit Extract Ferment Filtrate, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.