Missha

Ár:   $16   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   305 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hencico, Módosítva: 2020. március 9.

Ár:   $16
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Tisztító olaj, amely szabályozza a faggyútermelést és segít megelőzni a mitesszerek kialakulását, miközben eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket. A bőr így friss, puha és tiszta lesz.

Missha csomag 4db-os Super Off Cleansing Oil - Blackhead Off+ lásd a leírasban
Ár: 1190Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

BernadettM

2021. február 21.

Imádom használni! Jó az állaga, illata!
Táplálja a bort miközben tisztít. Nagyon klassz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Imádom használni! Jó az állaga, illata!
Táplálja a bort miközben tisztít. Nagyon klassz!

dunaimano

2021. január 1.

Nagyon könnyed és folyékony olajos lemosó, citrusos illattal. Vízzel érintkezve azonnal átalakul az eleinte átlátszó folyadék, fehér színt vesz fel. Sajnos nekem a sminkhez nem vált be, bár szépen fellazítja, de le nem hozza önmagában, bár én tényleg erősen sminkelek. (A double cleansing második lépése elé szoktam még beilleszteni egy micellás lemosót a szemfesték eltávolítására.) A mitesszereimmel nem történt csoda, bár nagyon odafigyelek rájuk, így nem tudom a közvetlen hatását lemérni. Igazából hozza a termék, amire való, és könnyű használni, bármikor újravenném (ha nem lenne olyan hosszú a kívánságlistám...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

WorkingClassGirl

2020. augusztus 13.

Ez egy szuperül működő lemosó. Az a fajta, amit szerintem kifejezetten zsíros bőrűek is tudnának élvezni. Nagyon híg, jól tisztít, nagyon könnyű leöblíteni, élvezet az állaga és a hatása. Száraz bőrre viszont lehet, hogy nem lenne a legkellemesebb választás, még száríthat is.
DE, annyira, de annyira sok benne az illóolaj, hogy az már önmagában is kellemetlen. Tömény, erős citrom illat, tényleg, mint egy szúnyogírtó. Lemosókkal igyekszem kicsit elnézőbb lenni, egy-egy rossz összetevő beleférhet, de ebben nem csak éppen van egy kis illóolaj, hanem nagyon tömény. És kicsit irritálja is az arcom, pedig nincs fenn sokáig... :( Ha kidobnák illatmentesben, nagyon szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

BTLaura

2020. június 29.

Nagy reményekkel kezdtem neki, de elajándékozás lett a vége. Szépen dolgozik, mint lemosó, ugyanakkor a mitesszereimre semmilyen hatással nem volt. Csodát persze nem vártam, de ha már ezzel hirdeti magát...Enyhén irritálta a szemem, használat után picit húzódott a bőröm és a citrusos illatát sem bírtam elviselni, folyton a szúnyogriasztós spray jutott róla eszembe. A kiszerelés amúgy nagyon gazdaságos, masszív az üvege, a pumpája is szuperül működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

angelscrime

2020. március 7.

Double cleansinghez tökéletes olajos lemosó, nagyon szépen fellazítja és lehozza még az erősebb sminket is (pl. Estée Lauder DW alapozó, vízálló tus, szempillaspirál). Kombinált bőrre tökéletes, nem tömíti el a pórusokat, és nálam érzékenységet sem okozott. Ki fogom próbálni a többi típusát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

bagolylilith

2020. február 20.

Edzés után és erős smink eltávolításánál a legnagyobb megmentőm, száraz bőrre szoktam felvinni két pumpányit, leszed mindent anélkül, hogy csikorogna a bőr. Szinte fellélegzik az arcom, ha használom, jó úgy elkezdeni a rutint, hogy nem gyötörtem meg már az elején a bőröm. A mitesszerekkel nyiilván nem fogja egyedül felvenni a harcot, viszont azt vettem észre, hogy mintha 'fellazítaná' azokat, emiatt a rutinban nagyon jól összedolgozik a savakkal. Ez egyébként a tesójára, a Peel Off-ra is igaz. Szerintem az összes fajtát ki fogom próbálni, kiadós és hatásos, az üvegbe is beleszerelmesedtem, a pumpája kifogástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

hencico

2018. december 1.

Csodálatosan távolítja el a sminket, kellemesen hidratált marad utána a bőröm. A szememet nem irritálja, és elég belöle kb 2 pumpálásnyi is. A pumpa része elfordítható, így praktikus is. A miteszer eltávolító hatásáról nem tudok nyilatkozni, szerintem nem az egy olajos lemosó feladata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.