Missha

Ár:   $23   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   $23
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kevéssé irritáló sminklemosó olaj, amely alaposan tisztít, és segít megoldani a külső környezet okozta bőrproblémákat.

• Eltávolítja a vízálló és a tartós sminket is.
  • Természetes olajokkal ápolja a bőrt.

Nem tartalmaz ásványi olajat, phenoxyethanolt, szintetikus parfümöt, mesterséges színezőanyagot, parabéneket.

Szonetta

2021. január 23.

Enyhén mandarinos, citrusos illatú lemosó, nagyon szép üvegben és gazdaságos kiszerelésben. Reggel 1, este 2 pumpálásnyit használok belőle. Szépen leszedi a sminket, de a szempillaspirált jobban meg kell dolgozni, akár vízálló, akár nem. Önmagában nem csípi a szemet, de ha belemegy a feloldott smink, akkor már kellemetlen, erre próbálok odafigyelni, miközben mosakszom. Leöblítés után nem húzódik a bőröm és olajos utóérzete sincs. Amióta használom, nem alakul ki annyi mitesszerem sem. Még szeretnék kipróbálni másik termékeket is a kategóriában, de ehhez szívesen térek vissza, ha úgy adódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

ABarbara

2020. szeptember 7.

Ezt a lemosót a DHC lemosó olaj után kezdtem használni, ez az olaj sokkal hígabb állagú, érezhetően illatosított.
A használata nagyon kellemes, 2 pumpányit szoktam egyszerre használni belőle.A sminket könnyen lehozza, nem csípi a szemem és erős langyos vízzel is tökéletesen eltávolítható ragacsos érzés nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

natulcien

2019. szeptember 19.

Mostanában rájöttem praktikus első benyomás alapján írni, majd később updatelni ha elfogyott, mert akkor pontosan fogom tudni, mennyi idő alatt fogy egy-egy termék. Szóval ez az első benyomás 1 hét használat után. Az illata számomra túl erős, és irritáló, de meg lehet szokni. Az állaga hígabb, mint egy sima olaj, a színe áttetsző halvány pasztell sárgás. Az érzete síkosabb, mint egy sima olaj. A sminket nagyon szépen eltávolítja, jobban, mint egy sima olaj. 3 pumpálásnyi elég hozzá. mondjuk nekem kicsi a fejem. Szóval a csomagolás, a kiszerelés, az adagolás praktikus. Nagyon elégedett vagyok vele és úgy érzem megtaláltam a tökéletes olajos, első fázisú lemosót. Biztosan ki fogom majd próbálni a többi verzióját is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.