Missha

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. február 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd és frissítő tonik. Előkészíti a bőrt, segíti az aktív hatóanyagok felszívódását. Fermentált élesztőkivonatot, AHA és BHA savakat tartalmaz.

pH: 3,8-4,8

Lencseee

2017. szeptember 26.

Szerintem hibatlan koreai toner alacsony ph-val. Arra,amire szantam csodalatpsan teljesit. Nekem ennel nem kell tobb...(De azért azt nem értem, hgoy ennek a vonalnak az esszenciája miért állagra pont ugyanolyan, mint ennek, amit elvileg ugyanebben a fázisban (arctisztítás után) javallott "felkenni"? az összetevők kb. ugyanazok plusz egy kis aha és bha...akkor miért nem egymás után ajánlják ezt feltenni? miért nincs deklarálva, hogy ezek egymás hatását képesek növelni? és úgy általában, ez miért nem futott be olyan nagyívű sikert, mint az esszenciája? rejtély:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

WorkingClassGirl

2017. április 5.

Hónapok óta használom, és szeretem. Maradékralanul felszívódik, határozottan ad egy kis pluszt, hidratálásban is, kényelmesen fel lehet paskolni, akár több réteget is (hogy miért pont a hét jött divatba, nem tudom). Hozzátenném fermentált eszenciát nem használok még, viszont legközelebb inkább az FTE intensive moist verzióját veszem meg, hasonló az inci, csak az mégse tartalmaz ennyi vizet.
Amiért anno ezt a tonikot választottam, az alacsony pH, de erről az új összetételűről semmi infot nem találok, hogy ugyanolyan-e a kémhatása.. Illetve szerettem a tonikokat néha vattakoronggal arcba dörzsölni, tudom, hogy nem jó, de olyan jól tud esni.. :) ehelyett már inkább konjac szivacsot használok.
Jó, jó, de szerintem pont az esszenciák miatt nem népszerűbb, inkább azt vesz az ember, ha fermentált kozmetikumot szeretne, nem egy vizesebb tonikot, és én is erre a döntésre jutottam.

Végre itt van! Olyan régen kinéztem, olyan sokáig csak szemeztem vele, aztán olyan sokáig vártam a postát :D
Rögtön az első, amit kiszúrtam, hogy megváltozott az összetétel, kikerültek azok a növényi kivonatok, amik miatt sokáig gondolkodtam.
Még most kezdtem el használni, de szerim imádni fogom. Könnyen, és maradéktalanul beszívódó, enyhén hidratáló, alacson pH-jú tonik. És gyönyörű, a doboza meg az üvege, a kupakon az alig látható, diszkrét díszítés..:) általában nem annyira érdekel a kozmetikumok megjelenése, de néha egyszerűen elvarázsolnak, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate, Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid, Lactic Acid

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.