Missha

Ár:   $30   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2021. január 5.

Ár:   $30
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

100 napig fermentált vörös alga kivonatot tartalmazó esszencia, mely erősíti a bőr védekezőképességét a környezeti ártalmakkal szemben.

viragi

2021. január 8.

Igényes megjelenésű, üveg a tartály, viszont így elég súlyos darab is és időnként attól félek, hogyha túlcsordul a tárolómban a krémhegy, akkor leesik és jól összetöröm. A lyuk lehetne rajta kisebb, nem szabad nagyon megönteni, mivel vizes állagú, vöröses színű. Nincs illata (szerencsére), nem irritál, gyorsan beszívódik. Igazából mivel egy eszenciáról van szó nagy csodát nem vártam tőle, szépek az összetevői, csak az árát sokallom még úgy is, hogy akciósan vettem. Toner után szérum előtt használom, már a fél üveg elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 8.

Hidratálók: 2,3-Butanediol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.