Missha

Ár:   $30   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2021. január 5.

Ár:   $30
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

100 napig fermentált vörös alga kivonatot tartalmazó esszencia, mely erősíti a bőr védekezőképességét a környezeti ártalmakkal szemben.

jgitta95

2021. október 20.

Ez az első koreai esszencia, amit próbáltam. Nem használtam minden nap, így 1 évig tartott, mire elfogyott. Nem is tudom, hogy felbontás után egyáltalán lehetett volna-e eddig használni, de nem tapasztaltam rajta semminemű elváltozást és a bőrömmel sem tett semmi rosszat, így elhasználtam. Nagyon könnyű, szinte szagtalan esszencia, én a kezembe locsolgattam és úgy vittem fel az arcomra és ütögettem bele a bőrbe, elég gyorsan beszívódik. A toner és a szérum között szoktam felvinni. Felvitel után minimálisan érződik, hogy mintha feszesítene egy picit, de igazából nem nagyon tapasztaltam egyéb hatást, de összességében szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

melanie500

2021. április 2.

Nekem ez a termék egy kellemes több, mint 7000 Ft-os mellélövés. Azt hittem jó alternatíva lesz c-vitamin helyett pl, mert csodás antioxidáns állítólag. De sajnos nagyon kiutéses leszek tőle. Nem pattanásos, nem mitesszeres, szó szerint piros kiütéses. Legalábbis az arcomon. Elhasználom testre amikor eszembe jut, ott nem bánt, de tartok tőle, hogy a polcomon fog megavasodni. Az üvege csodás egyébként és mókás, hogy a lötyi tényleg piros színű. De kb ennyit is ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

viragi

2021. január 8.

Igényes megjelenésű, üveg a tartály, viszont így elég súlyos darab is és időnként attól félek, hogyha túlcsordul a tárolómban a krémhegy, akkor leesik és jól összetöröm. A lyuk lehetne rajta kisebb, nem szabad nagyon megönteni, mivel vizes állagú, vöröses színű. Nincs illata (szerencsére), nem irritál, gyorsan beszívódik. Igazából mivel egy eszenciáról van szó nagy csodát nem vártam tőle, szépek az összetevői, csak az árát sokallom még úgy is, hogy akciósan vettem. Toner után szérum előtt használom, már a fél üveg elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 8.

Hidratálók: 2,3-Butanediol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.