Missoni

Ár:   15 790 Ft, 23 890 Ft és 31 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tothdalmika, az összetevőket feltöltötte: ella98, Módosítva: 2019. március 20.

Ár:   15 790 Ft, 23 890 Ft és 31 390 Ft

Ár: 6000 , Eladó: Alexa9082
Állapot: 50/45ml, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost,személyes átvétel
5/10 ml fújós  Missoni EDP
Ár: 2000/3500 plusz posta vagy foxpost , Eladó: Melpa
Állapot: Frissen, Helyszín: Budakeszi , fizetés: Budakeszi és környéke vagy posta vagy foxpost

cintijjja

2019. július 7.

Pár évvel ezelőtt kaptam én is egy magazinhoz, már akkor elhatároztam, hogy megrendelem. Végül tavaly karácsonykor leptem meg magam vele, rögtön a 100 ml-es kiszereléssel és nem bántam meg. Tartós és kellemes az illata, nem "tolakodó". Húgom is mindig lop belőle, ha hazaviszem...🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

ella98

2019. március 19.

Ajándékba kaptam, és imádom. Erőteljes női illat, amit még a nap végén is érzek magamon. Nem kell belőle sok, így sokáig elég lehet egy nagyobb kiszerelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Risella

2018. október 21.

Évekkel ezelőtt kaptam az egyik női magazinnal egy illatmintát. Akkor megfogadtam, hogy egyszer megveszem ezt a parfümöt. 2 évet vártam rá, de nem csalódtam. Egyszerűen imádom illatát és tartós, ami számomra legalább olyan fontos, mint az illet.
Nem bántam meg, szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

Nem bántam meg, szeretem.

PerfumePippi

2018. május 26.

Megéri belefeccölni időt-orrot abba, hogy mélyebben is megismerjünk egy-egy illatot. Én a mintámat ajándékba kaptam legalább egy éve, és igazából semmi jót nem vártam egy gyümölcsös parfümtől - vagy édes-szirupos lesz, vagy "daglesz-jellegű" egyencukorkás.
Ez az illat - noha megvenni nem fogom- egy erős négycsillagos kategória nálam. Szépen változik, alakul a bőrömön, és órák múlva is okoz meglepetést egy-egy új arcával. Az indítás persze az én fogalmaim szerint az avonos szirupos-gyümis szörnyikék nyomdokaim indul el: túl édes, túl gyümölcsös, túl szirupos. De ezen belül is egyértelműen egy magasabb kategóriát képvisel - úgy szirupos, hogy közben nem fejfájdító vagy olcsó hatású. Sokkal inkább szirupos és fűszeres, amiben én kiérzek egy nagyon finom, fanyarkás körtés jelleget is (bár körte csak az EDT-verziójában van). Ez az fázis, mondjuk úgy, hogy a szívillatos rész, ami nem az én illatom, akkor sem, ha minőségibb a katalógusos hasonló karakterű parfümöknél. Hanem aztán a leszáradása!!! Az már valami: rajtam nagyon üdítő, nagyon kellemes citrusos-fás finomság. Ez az, amit én a mediterrán nyári érzéssel azonosítok, amit először a Giordani Gold Essenzán, majd egy Rasasi parfümön éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 26.

Alexa9082

2018. május 12.

Kellemes illat,nálam tavasszal és nyáron nagy kedvenc.Elég számomra pár fújás belőle és még este is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Hoogie

2017. október 21.

Most rendeltem a notino-ról ott sokkal olcsóbb mint a douglas vagy a marionnaud üzletben! Nagyon jó illata van tartós, kellemes, friss, laza, kicsit sportos de mégis van benne nőiesség, finom, randis illata van! Egyszerűen muszáj volt megrendelnem első szippantásra beleszerettem ahogy a Carolina Herrera Ch Sublime-be is oda is írtam véleményt! Hétköznapokra kiváló mert visszafogott is de mégsem túlságosan mert megvan benne az a plusz ami kell! Szuperjó! Egy kicsit talán lehetne tartósabb lehetne jobban érezni rajtam de amugy minden oké vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Masnuci

2017. május 24.

Szerettem volna írni valamit erről az illatról, de nem nagyon van miről. Igazából csak kifújás után csap meg egy gyümölcsös tavaszi szellő, aztán valahogy nagyon belesimul a bőrömbe, alig érezhető. Pedig ebben a halvány illatmaradékban már van egy kis édeskés virágosság is, épp kezdene tetszeni, de mire idáig eljutok vele addigra el is tűnik rólam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 24.

Deep1982

2017. február 13.

Szintén újságból volt nekem is egy mintám.Finom, intenzív, virágos-gyümölcsös, édeskés illat.Kis szőlős finomság.:)
Sikerült is beszereznem egy csomagot,amibe volt parfüm,testápoló,tusfürdő is,igen kedvező áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Lina14

2017. január 21.

nekem is mintám van belőle, nagyon kellemes, jól eltalált illat, nagyon szépen bontakozik ki, és egész tartós is, de jobb áron is lehet kapni hasonló illatokat, ezért nem fogom megvenni a teljes üveget, de nem csalódtam, jó élmény volt viselni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

egyedszilvi

2016. december 11.

Mintám van belőle.Még el is gondolkoztam a megvételén,csak rajottem par fujas utan,olyan semmilyen.Félre ne értsétek,finom,édes illat,csak semmi extrát nem tudok benne felfedezni.Legalábbis rajtam nem működik biztos ugy,ahogy máson.Ettol fuggetlenul elfujkálnám 😊.Tartóssága kb 3 ora,sajnos intenzivitása sem az én ízlésemnek megfelelő.Nekem nagyon tetszik az üvege,tök extra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Linalool

Részletesebb információ a smartskincare-en.