Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek

Minden összetevője külön-külön is jótékony hatású a bőrre, együttesen pedig a legmakacsabb problémákkal is felveszik a harcot. A csipkebogyómag luxusolaja elősegíti a sejtek megújulását, ápolja és regenerálja a száraz, kicserepesedett, hámló bőrt, hegeket. Ellensúlyozza a túlzott napsugárzás okozta photo-aging hatást. Mérsékeli a bőr pigmentációját, csökkenti a finom vonalak, ráncok mennyiségét. A ligetszépeolaj támogatja a bőr öngyógyító képességét, lassítja a bőröregedést. Csillapítja a bőrbetegségek tüneteit, csökkenti a lobokat, a pikkelysömör és a bőrgyulladások minden fajtája ellen bevált. A shevaj minden bőrtípusra ajánlott, de elsősorban az érett, száraz, ekcémás, gyulladásra hajlamos bőrnek gyógyírje. Antioxidáns hatású, sok A- és E-vitamint tartalmaz, nagyon jó a hidratáló, regeneráló, nyugtató hatása. A kakaóvaj védőréteget képez a környezet és a bőr között és segíti a nedvesség megtartását. A mandulaolaj kiváló bőrpuhító hatással bír. A rózsaszín agyag szívóereje gyorsan megszabadítja a bőrt a szennyeződésektől, méreganyagoktól és a felesleges zsíroktól, mindemellett az elhalt hámsejteket is eltávolítja, így látványosan puhítja, szépíti a bőrt. A pálmarózsa illóolaja minden bőrtípusra ideális, kimagasló szabályozó és regeneráló hatása van. Rendszeres használat mellett fokozatosan eltűnnek a régi pattanások helyei. Illata felfrissítő, nyugtató. A balzsamból elég egy kicsit kenni a bőrre, könnyen kenhető és hamar felszívódik. Egész napos hidratáltságot biztosít.

Kiszerelés: 30 ml

Anii

2014. június 25.

Nekem semmit sem csinált az arcommal. Olyannyira semmit, hogy reggel ugyanúgy csillogott a fejem a krémtől, mint este. Olajos, nehéz krém, és tényleg egyáltalán nem szívódott be. Azért adok 3 csillagot, mert nagyon szépek az összetevők és végül is a semmi is jobb eredmény, mintha tönkretette volna a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 25.

Nyimuska

2013. október 21.

Nagyon tetszene a krém, csak kakaóvaj ne lenne benne, egyértelműen több mitesszerem van az ilyen termékektől.

Viszont az tetszik benne, hogy "összetettebb", mint sok hasonló magyar bio krém, amiknek kb. annyi a tudománya, hogy shea vaj + 1-2 illóolaj. Régen tetszett ezeknek az egyszerűsége, de kezdem úgy gondolni, hogy minél többféle olaj van benne, annál többet nyerek vele. Mellesleg az ilyen (értem: Míves szappan, Manna szappan, Alora Natura) krémek ritkán szívódnak fel reggelre (talán ez a termék a kivétel) és nem tudom, ez azt is jelenti-e, hogy ezáltal kevesebbet kap a bőröm, mintha reggelre teljesen felszívódna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

.nina.1

2013. október 20.

Teljesen tökéletes arcápoló, gazdaságos, és nagyon szerette a bőröm :). Pláne a téli időszakban tett jó szolgálatot. Csupa jó összetevővel rendelkezik. Nagyon keveset kell belőle felkenni a bőrre.
Többszöri használat után is ezt tudom mondani, pedig elég érzékeny a bőröm és pattanásokra is hajlamos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 20.

erika.vari

2013. március 26.

Tökéletesen elégedett vagyok ezzel a krémmel! Hiperérzékeny bőröm alig viselt el néhány drága krémet, az irritáltságán nem tudtak segíteni. Ez a krém sok év keresgélés után megmentett! Zsíros állagú, kevés kell belőle, lassan szívódik fel, a hatása viszont tuti! Simább, sokkal szebb azonnal a bőröm utána, és problémáimat (égő, irritált érzés, szárazság, vízhiány, teljesen megszűnteti). Sok egyéb problémára is próbáltam, működött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 26.

Mandi82

2012. október 23.

Ekcémás bőrre vettem, teljesen bevált, már a második tégelyt fogyasztom. Nagyon keveset használok belőle, így nagyon sokáig elég. Az eddigi shea vajak, amiket vettem, nekem az illatuk miatt nem váltak be igazán, de ez nagyon kellemes, pedig érzem rajta a shea vajat is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 23.

Viki000

2012. június 8.

Az összetevők valóban jók, de nekem nem volt hatásos. Nem hidratált kellően és pattanásokat is okozott. Mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy nekem eddig egy ilyen "házilag" készített termék sem vált be. Lehet másnak, más bőrtípusra tökéletesen beválik, én nem venném újra. Az összetevők miatt kap 2 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.