Mixa

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Akár 24 órán át nyugtató, hidratáló krém száraz és érzékeny, irritációkra hajlamos bőrre. Felvitel utána a bőr akár 24 órán át erősen hidratált, puha és gyönyörűbb. . Vastagabb rétegben felvive intenzív, hidratáló maszkként is használhatja. Eredmény: Az érzékeny bőr azonnal megnyugszik. Hosszú távon hidratált, puha és gyönyörűbb.

nagyerika28

2019. november 12.

Érzékeny, vízhiányos a bőröm, és ez a krém éjszakára nagyszerű. Kevés kell belőle, illata szinte nincs is. Reggelre puha, rugalmas a bőröm. Nem okoz pattanást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

TunderMesi

2019. október 2.

Nekem először konkrétan kiütötte a bőröm, többszöri használat alkalmával már nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Reni666

2019. augusztus 24.

Nagyon jó termék.
Csodaszép a böröm töle .
Nagyon hidratál.Puha lesz töle a bőr.
Nagyon jo rá sminkelni .
Kellemes az illata .
Éjjelre és nappalra is ezt használom.
Nem okoz irritáciot .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Nagyon jó termék.
Csodaszép a böröm töle .
Nagyon hidratál.Puha lesz töle a bőr.
Nagyon jo rá sminkelni .
Kellemes az illata .
Éjjelre és nappalra is ezt használom.
Nem okoz irritáciot .

plinda

2019. július 13.

Nagyon szerettem ezt a krémet, tényleg nyugtatja a bőrt és kellően hidratálja is. Viszont egy csillagot muszáj levonnom mert szerintem egy olyan krém ami reaktív bőrre való, az ne tartalmazzon illatanyagot :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

aszilvia

2019. május 5.

Meglepően hatásos ez a krém. Általában koreai kozmetikumokat használok, de megláttam ezt a krémet az üzlet polcán 500-600 Ft körüli árra leértékelve. Mivel nagyon elégedett vagyok a márka kétfázisú szemfestéklemosójával, ezért gondoltam adok neki egy esélyt ennyire potom pénzért. Hát, az állam esett le már az első használat után, és azóta is kenem reggel és este is becsületesen az arcomra, amit gyönyörűen kisimít, szép egyenletessé tesz. Nem irritál, nem csípi a szem környékét, kellemes, nagyon enyhe illata van. Jól kenhető, kicsit töményebb, nem annyira folyós krémről van szó, de mégsem zsíros, és pillanatok alatt beszívódik és sminkelni is tökéletesen lehet rá. Nagyon elégedett vagyok. Azt hiszem adni fogok esélyt a márka többi tagjának is, ha jó áron hozzá tudok jutni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

Dettolka

2019. április 17.

Itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam :) Mintha egy láthatatlan védőréteget húzna az arcomra, olyan érzés! Ár-érték arányban 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Kriszta180222

2019. március 30.

Nagyon szeretem használni, gazdag de mégis könnyen beszívódó krém. A szemem mellett szinte mindig kiszárad a bőr, de azt is szépen rendbe hozta, és egyáltalán nem irritál. Sminkelni is szuper rá, pont annyira szívódik be, hogy az amúgy szárító alapozómmal tökéletesen mutatnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

szilvia.bano

2018. december 10.

Az eddigi legjobb arckrémem. Nagyon jól hidratál, a bőröm rugalmas és puha tőle, nagyon jól beszívódik, szépen megszünteti a száraz, hámló részeket. Az illata isteni. Éjszakára sem kevés, ugyanakkor nappal sem túl sok, tökéletesen tudok rá sminkelni. Azt nem értem miért volt feltüntetve a dobozon, hogy nem tartalmaz alkoholt, amikor az összetevők között szerepel alkohol. Lehet, hogy ez arra vonatkozott, hogy denaturált alkoholt nem tartalmaz? Ennek ellenére semmilyen irritációt nem okozott. A 25%-os krém is megvan a márkától, azt is szeretem, de ez a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Milly

2018. december 2.

Kicsit zsírosabb, lassabban beszívódó krém ami a hideg időben jó lehet normál bőrűeknek, de ezen kívül semmi extra. Néha még a használata mellett is kiszárad a bőröm egy szelesebb nap után. A parfümöt igazán kihagyhatták volna belőle, mert ez az illat olyan fura, számomra semmilyen. Nem utálom, el fogom használni, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Norcuss

2018. november 30.

Sokat vártam tőle mivel nagyon ekcémás a bőröm de csalódnom kellett benne... egyáltalán nem hidratálta az arcbőrömet, télre egyáltalán nem használnám mert nem elég testes krém, hogy érjen is valamit! Alig vártam, hogy végre elfogyjon..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Arginine PCA, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!