Mixa

Ár:   2150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2020. október 7.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• megőrzi az arcbőr egyensúlyi állapotát
  • érzékeny bőrre is használható
  • hipoallergén készítmény
  • parabén- és alkoholmentes.

Vanille23

2021. február 14.

Nagyon szeretem, teljesen leszedi a sminket. A szempillaspirállal is megbirkózik, és nem csípi a szemem egyáltalán. Adagolni is jól lehet, nem ömlik ki túl sok belőle egyszerre. Amikor elfogy a tonikom, ahelyett is ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Chrisse

2021. január 7.

Nem szoktam sminkelni magam, így nekem az arcom tisztítására tökéletes. Negatívumot nem tapasztaltam vele kapcsolatban. Sokáig elég, kellemes az illata, szép matt hatásúvá teszi a zsíros bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

wildrose

2020. december 3.

Kellemes, enyhe illatú micellás víz, arctisztításra megfelelő ugyan, de a szempillaspirál kifog rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 3.

EszesVivi

2020. szeptember 7.

Összességében jól végzi a dolgát. Szépen leszedi az erős szemsminkeket is. Ám az én szememet nem egyszer csípte, ha belefolyt egy picit a termék.
Lassan elfogy az első flakonom belőle, viszont újravenni nem fogom, ugyanis parfümöt tartalmaz. Így inkább a tesóit javaslom mindenkinek, ami teljesen parfümmentes: Anti-Irritations, Very Pure, Anti-dryness, Optimal Tolerance.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

veci

2020. augusztus 19.

Az első Mixa termék, amit használok. Nagyon meg vagyok vele elégedve, remekül viszi a sminket és nem húzódik az arcom utána. Tetszik, hogy alkoholmentes, most már hetek óta ezt használom a tonikom helyett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Burya

2020. július 19.

Először az Optimal Tolerance társát próbáltam, az is jó volt, és igazából nem is nagyon érzek különbséget a kettő között. Nem érzem, hogy kevésbé lenne zsíros a bőröm a termékcsalád használata mellett, de azért napköznen néha jól esik áttörölni vele az arcom. Sokáig elég ez a kiszerelés, de szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Darsa

2020. július 1.

Sminklemosónak és toniknak is bevált. Kombinált, de érzéleny bőrön van, de ez nem csíp, nem okoz kiütést, nem hagy ragacsos érzetet, mégis mattít tonikként használva, lemosóként pedig nem igazán tudok elé megugorhatatlan akadályt gördíteni, simán leszedi azt a sminket is, ami amúgy 14 órán keresztül meg se mozdul előtte. Biztosan újraveszem. (A csomagolása nekem se ilyen de a termék ugyanaz)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Nika91

2020. június 12.

Szépen és könnyen távolítja el a sminket, a szennyeződéseket, gazdaságos a kiszerelés és az ára is tökéletes. Az illata is könnyed, alig érezhető, hamar elillanó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Ncsk

2020. május 20.

Nekem mar nem ilyen szinu a kupakja, de szerintem szuper hatekony. Kiprobaltam mar az osszes mixa micellas vizet, de ez a legjobb. Nem vizallo sminket hasznalok, de azt szuperjol eltavolitja es nap vegen egy csomo szennyezodest szintén. Az illata nekem kicsit erosebb, tonic illathoz hasonlo, de nem zavar, mert nagyon jol teljesiti a feladatat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 20.

cukor22

2020. május 5.

Az én zsíros bőrömet az ezredik kozmetikum sem javítja, még átmenetileg vagy egy kicsit sem 😩 Ezért ettől sem vártam csodát, és nincs is hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.