Mixa

Ár:   3750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2023. november 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• megőrzi az arcbőr egyensúlyi állapotát
  • érzékeny bőrre is használható
  • hipoallergén készítmény
  • parabén- és alkoholmentes.

Neyerdua

2019. február 25.

Az utolsó cseppeket használom az első flakonból. Összességében meg vagyok vele elégedve.

Nem minden nap őt használom, és inkább arctisztítás után törlöm át vele az arcom. Leszedi, amit le kell, nem irritál, nem szárít túl. Az illata elég szokatlan, de nekem nincs ellenemre, sőt inkább tetszik. :)

Mattító hatást nálam nem igazán produkált, de az hosszútávon nem sikerült még semmilyen azt ígérő terméknek sem.

Max pontot nem kap, mert minek ígér olyat, amit nem tart be... :) Plusz a zárókupakja letört, amikor kb. a flakon felénél tartottam (bár attól még jól zárt, simán vissza lehetett pattintani, de akkor is...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Lili2109

2019. január 28.

Legjobb!
Nagyon jól tisztít és jó puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Legjobb!
Nagyon jól tisztít és jó puha lesz tőle a bőröm.

NikolettaV

2019. január 25.

Sminklemosásra használom és elmondhatom, hogy ez az eddigi legjobb sminklemosóm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Alida8

2019. január 24.

Azta húha! :)
Garnier micellás vizet használtam, de elfogyott és nem volt a boltban a szokásos, így félve emeltem le ezt a terméket..
Hatalmas nagy csalódás volt, de a legeslegjobb értelemben. Sokkal jobb mint az előző amit használtam. Nagyon jól tisztít, sokkal könnyebben jön le vele a smink. Nem érezném, hogy bármilyen réteg maradna az arcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Azta húha! :)

hogbara

2019. január 5.

A Garnier micellás vizemet cseréltem le erre, mert a boltban nem találtam a jól bevált termékemet...Már egy hete használom, jól végzi a dolgát. Mattító hatást nem vettem észre, de ezt el is nézem neki. Talán maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Norina99

2018. december 26.

Nekem nagyon bevált, előtte a LRP effaclar ultra micellás vizet használtam, de simán van olyan jó ez is és fele annyiba kerül. Én sminklemosásra nem használom, szerintem alapos tisztításhoz azért kevés, utána törlöm át vele az arcom. Nem hagy ragacsos réteget a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Zsanoka

2018. november 25.

Kedvenc micellás vizem!! Leszed mindent szépen, bár nem mattít, jó érzés a bőrömnek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

esztietta

2018. november 11.

Szeretem.
Nem mattít, hanem egészséges fényt hagy a bőrön. Nagyon jó, mert ideális a pH-ja (a bőröm válogatós ilyenekben), tényleg tisztítja a kombinált bőrt, szépen lemossa a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Szeretem.

vargarenata123

2018. november 8.

Kellemes az illata, a sminket talán nem mossa le olyan könnyen, így a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

anetthegyi

2018. október 23.

A legjobb micellás víz amit eddig használtam. Kellemes érzésű utána az arcom. Már a harmadik flakonnál járok és ezt is biztosan újrafogom venni megint, csak úgy mint a krémjét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.