Mixa

Ár:   3750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2023. november 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• megőrzi az arcbőr egyensúlyi állapotát
  • érzékeny bőrre is használható
  • hipoallergén készítmény
  • parabén- és alkoholmentes.

ludri97

2018. február 7.

Fuuuu, hát a kréme mellé választottam utólag, nekem nagyon tetszik a pumpás adagolófej, ezért is erre esett a választásom. Jó illata van és reggelre a bőröm pihe puha lesz. Az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Nessy

2017. június 26.

Használtam Bioderma micellás vizeket régebben, de ez is van olyan jó, eltávolítja a sminket, nem bántja a bőröm. Érdekes, de én mattítást nem tapasztaltam. Bár mivel este használom, ezért nincs is rá szükségem.
Ha elfogy, ami nem mostanában lesz, akkor azt hiszem visszatérek a Biodermához, mert az illatanyag viszont ebben nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

aaniikoo

2017. május 31.

Nagyon szeretem ezt a micellás vizet!! Nagyon jól tisztít, jó az illata, nem csípi az arcbőrömet, matt lesz tőle az arcom! Az itteni vélemények alapján vettem meg, még nem régóta használom, de remélem az én arcbőrömet is rendbe hozza idővel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Yolanda

2017. január 25.

Szuper ez a víz! Előtte elhasználtam a Bioderma Sebium-ból két flakonnal és megállapítottam, hogy hiába erőlködök, a bőrömnek ez kell nincs mese. :D Aztán valaki ajánlotta helyette ezt és belevágtam, megvettem. Az első egy hétben kiderült, hogy ez a termék van olyan jó, mint a Bioderma! Nem csípi a szemet, leszedi a sminket, helyrerakja és ápolja a bőrt! A kombinált bőrömnek egy áldás, még ebben a fagyos időben sem szárít! Az ára nagyon kedvező: postaköltséggel együtt 2700 Ft-ért vettem a 400ml-t. Már túl vagyok a flakon felén és a hatása még mindig nagyon jó. Szerintem felesleges is variálnom, amíg könnyen beszerezhető lesz, ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Klaudy

2017. január 14.

Én is csak dicsérni tudom. Jól tisztít és kevés is elég belőle. Nálam kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Én is csak dicsérni tudom. Jól tisztít és kevés is elég belőle. Nálam kedvenc.

fiorentina914

2016. november 29.

Ez a világ legjobb micellás vize! Sok micellás vizet próbáltam már, de ehhez mindig visszatérek. Olyan szinten rendbe rakta az arcomat, hogy mikor ezt használtam, nem hittem el, hogy valami ilyen jó lehet. Elmúltak a pattanásaim, a pórusaim összehúzódtak, egész nap matt az arcom. Megtaláltam a tökéletes arcápolási terméket. Ajánlom mindenkinek, hogy próbáljátok ki a Mixa termékeket! Nem fogtok csalódni! Ez tényleg csodaszer!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Linette92

2016. január 23.

Nagyon szeretem, ez az első micellás víz amit nem gyógyszertárban vettem és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

bullrot

2015. december 26.

Én szeretem! Jól tisztít, illata is jó, kellemes érzést hagy maga után /nem marad ragacsos réteg a bőrön/. Számomra többet ér, mint a Bioderma Sebium H2O.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.