Mixa

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletes, habzó arctisztító gél a szennyeződések eltávolításáért és a kipirosodásra hajlamos, érzékeny bőr jeleinek csökkentéséért. Felvitel után a gél krémes habbá változik, amely segít védeni az érzékeny bőrt a kiszáradástól, a feszülő érzéstől és a kipirosodástól. A bőr tiszta, friss és ragyogó.

Ár: 700 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Bontatlan , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

doragyurina

2022. január 6.

Valóban szárít, de nekem irritaciot nem okozott, pedig száraz, ekcémára hajlamos bőröm van. Arctisztitas után egy testes hidratalo és rendbe is van :) Az illata nekem nem túl sok, bár egy érzékeny arcbőrre való arctisztítótól elvárható lenne hogy illatanyag mentes legyen.
Összességében nekem tetszik a termek, de volt már jobb arctisztítóm, nem biztos, hogy újra veszem .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

KLilla95bp

2022. január 4.

Egy tubussal használtam belőle rozacea bőrproblémámra. Az anti-redness hatásából semmit nem érzékeltem, nem hatásos rozacea enyhítésére. Ellenben könnyen kezelhető, hamar habzik, szépen tisztít, az ára kedvező és sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

dalmesz0204

2021. december 7.

Pozitív: Nekem tetszik az illata, jól habzik és hatékonyan tisztít

Negatív: Minden este használom így minden este randizom a nyomókába száradt anyaggal [ :-) ] , illetve beállok én is a szárítós, nyikorgós érzetű sorstársak mellé

Összességében elvagyok a termékkel, nincs különösebb bajom vele, mert a használata után mindig jól bekrémezem a bőröm de ha elfogy, nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 7.

Pozitív: Nekem tetszik az illata, jól habzik és hatékonyan tisztít

Skylin

2021. december 6.

Sajnos nem vált be. Az arcomat ellepték a pici piros kiütések a használata után, ráadásul nagyon szárít. Többször is próbálkoztam vele, de sajnos nem megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 6.

sztike

2021. november 8.

Limonene-allergiám van, ezért, illetve egy akció miattam vettem meg elsőre, de megszerettem, úgyhogy azóta ő van betéve a zuhanyzóba nap végi arclemosónak. Grapefruit illata van, ami nekem tetszik, irritációt szerencsére nem okozott. Én szeretem, hogy habzik, de egy eleve habzóként reklámozott lemosónál szerintem kicsit erős, hogy valaki pont ezt teszi szóvá :D A pumpás kiszerelés révén könnyű adagolni még vizes kézzel is, plusz emiatt viszonylag sokáig kitart egy flakon. Én a használata után mindig rövid időn belül bekenem az arcom, szóval nem igazán tapasztaltam szárító hatást, de az is igaz, hogy nekem eleve zsíros bőröm van. Én elégedett vagyok vele, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

kisbobitas

2021. július 25.

Jól tisztít, de szárít és húzódik utána a bőröm. Nagyon habzik amit nem szeretek. El fogom használni, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 25.

estrella95

2021. július 25.

Örülök, hogy ráakadtam. Jól tisztít, kíméletes, kellemes az illata. Remélem a bőröm hosszútávon meghálálja, mert most kaotikus állapotok uralkodnak.

Update:
Minden csoda három napig tart. Az arcom kiszáradt, nagyon irritálta. Ekkor gőzöm sem volt róla, hogy a kellemes illat amúgy igencsak visszacsap majd...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

Update:

Platina890413

2021. július 16.

Jól habzik, kellemes illat és extra szárító hatás, plusz feszülő arcbőr.
Kézmosó lett belőle ,de annak sem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Jól habzik, kellemes illat és extra szárító hatás, plusz feszülő arcbőr.
Kézmosó lett belőle ,de annak sem a legjobb.

KoosAlexandra

2021. július 14.

Piros, viszkető érzést hagyott maga után, szárította is a bőröm, sajnos egyáltalán nem vált be. Ekcémásként nem ajánlom száraz, érzékeny bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Nnnnndddd

2021. június 30.

Ha picitt tovabb hagyom a boromon egybol kipirosodik, nemtudom ez mitol lehet de mindenesetre nem biztato, sosem tapasztaltam meg ezt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 30.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid