Mixa

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletes, habzó arctisztító gél a szennyeződések eltávolításáért és a kipirosodásra hajlamos, érzékeny bőr jeleinek csökkentéséért. Felvitel után a gél krémes habbá változik, amely segít védeni az érzékeny bőrt a kiszáradástól, a feszülő érzéstől és a kipirosodástól. A bőr tiszta, friss és ragyogó.

Ár: 1000 FT , Eladó: hdori23
Állapot: vadiúj, Helyszín: Tab, fizetés: banki utalás vagy személyesen, postázom is
Ár: 800 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1-2 alkalommal próbált, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
bambieye

2019. november 24.

Szerintem a legjobb arclemosó amit eddig használtam, nagyon szépen rendbeteszi az arcomat. Puha lesz tőle.
Egy foreoval használom, így szépen felhabosodik.
Az illatát is nagyon szeretem
Másodjára vettem újra és ha elfigy ezután is újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Egy foreoval használom, így szépen felhabosodik.
Az illatát is nagyon szeretem
Másodjára vettem újra és ha elfigy ezután is újra veszem majd.

biankafanni

2019. szeptember 10.

Én szeretem ezt az arclemosót, mindennapos használatra nekem bevált. Gyorsan, egyszerűen tudom használni. Kicsit folyós, lehetne sűrűbb, de azon kívül ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Alteire

2019. szeptember 3.

Kombinált, érzékeny bőröm van, a T vonalam szokott rendszeresen olajosodni, míg az arcom többi része száraz. Kb 2 hónapja vettem ezt a lemosót, mert amit használtam elfogyott és reménykedtem, hogy beválik. Nekem teljesen kiszárítja a bőrömet, sokszor hámlott is néhol az arcom tőle. A testemre is megpróbáltam használni, ha már az arcomra nem volt jó, de ott is eléggé szárított. Csípni egyáltalán nem csíp, de szerintem egy lemosónak nem szabadna ilyen erősnek lennie. Sajnos nekem ez abszolút pénzkidobás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 25.

Ajánlom száraz és érzékeny bőrűek számára, a többiről nem nyilatkozhatok, de az én kamasz, néha pattanásos és érzékeny (Meg száraz) bőrömnek megfelel és az ára is nagyszerű. Nem egy "csodaszer" de megfelel. ❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

szeliger

2019. július 16.

Lassan a kétharmada már elfogyott, küzdök vele rendesen, mert igencsak gyenge termék. A tisztító hatásával egyáltalán nem vagyok elégedett, kicsit lazít a sminken, de bőven van még utána mit lemosni, tiszta alapozós lesz utána a törülköző. A bőrömet nem bántotta, ebből a szempontból semleges állásponton vagyok. Ha véletlenül a szembe kerül, akkor csíp, ezzel vigyázni kell. Amivel végképp az őrületbe kerget, az az, hogy a pumpa nyílásánál állandóan besűrűsödik, a következő kinyomásnál ezzel a sűrűbb, eldolgozhatatlan kis dugóval indít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

Dius1991

2019. július 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de kár volt. Eléggé szárítja a bőrömet, pedig érzékenyre szánják. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

neczl

2019. július 5.

Illatra, állagra jó. Eléggé szárít, de a legnagyobb probléma, hogy ha nem mosom le azonnal, ég, vörös lesz az arcom tőle és nagyon húzódik. Nem is értem, hogy lehet ez érzékeny bőrre való.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

BrittaCooper

2019. július 5.

Én szeretem ezt az arctisztítót. Nem a kedvencem, az all time fave nekem a Garnier Szőlős arctisztító gélje volt, de mostanában nem találom sehol, ezért próbálkoztam újakkal. Nagyon bejött a Cerave arctisztítója, és a Bioré aktív szenes terméke, de ez sem rossz a bőrtípusomnak. Alapvetően kevés dolog irritálja a bőrömet, itt sem érzek irritációt, és egész puha lesz tőle a bőröm, de még nem használtam annyit, hogy kiderüljön, újravevős-e. Azt viszont nem értem, ha hipoallergén terméknek mondják magukat, akkor parfüm, hogy kerülhet az összetevők közé. Ezért nem vonok le pontot, csak furcsa,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

schonandi

2019. június 13.

Mandula illata van, puha lesz utána a bőr, extra hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 13.

Mandula illata van, puha lesz utána a bőr, extra hatást nem tapasztaltam.

emiliamiliaeszter

2019. június 6.

Én nagyon nagyon szeretem a mixa termékeket. Sokáig elég teszi a dolgát szépen tisztít. Talán egy icipicit csípi a szemet de elhanyagolható negatívum. Én bátran merem ajánlani mindenkinek, főleg érzékeny bőrűeknek. Nálam újra vevős lesz a micellás vizével együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.