Mixa

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pyross, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Fürdőtermékek

Kíméletes fürdető és zuhanyzó krém kisbabáknak, amely segít csökkenteni az érzékeny bőr 5 jelét: a feszülő bőr érzését, a kipirosodást, a viszketést, a szárazságot és a durva tapintást. A Cold Cream hagyományos gyógyszerészeti összetételének, a méhviasznak és a shea vajnak köszönhetően komfort érzetet nyújt a bőrnek. Ideális a kisbabák puha, irritációra hajlamos bőrére, amelyre az érzékenység tünetei közül nem csak egy jellemző. Eredmény: a bőr megnyugszik, hidratált és táplált lesz.

Semleges pH-értékű, parabén- és szappanmentes, hipoallergén összetétel. Kifejezetten az allergiás reakciók kockázatának csökkentését, és a kisbabák és újszülöttek érzékeny bőrének védelmét szem előtt tartva fejlesztették ki. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett, érzékeny bőrön tesztelt tolerancia.

Zsuzsi216

2018. szeptember 11.

Nagyon jó áron sikerült tegnap a dm-ben venni egy flakonnal.
Természetesen azonnal ki is kellett próbálnom.
A tusfürdő kellemes illatú (engem az Uriage tusfürdőjére emlékeztet), jó állagú, eléggé krémes és selymes.
Nagyon kellemes volt füredeni vele. Lehet, hogy elrakom télre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Nagyon jó áron sikerült tegnap a dm-ben venni egy flakonnal.
Természetesen azonnal ki is kellett próbálnom.
Nagyon kellemes volt füredeni vele. Lehet, hogy elrakom télre.

jkrisztie2

2018. július 18.

Akciókor szereztem be kipróbálni, mert amúgy elég drága tusfürdő. A gyerekeimnek vettem végülis, nagyon szeretik. Mennyei illatú, selymes fényű tusfürdő. Nem okoz bőrirritációt, hajmosásnál nem csípi a szemüket. Szép fényes , finom illatú lesz tőle a hajuk. Jól habzik és szépen tisztít. Szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

siskin7

2017. október 7.

Szuper kis tusifürdő, el is használtam egy flakonnal. Többet nem veszek, mert szeretek újakat kipróbálni. Ezzel semmi gondom nem volt. Elájulva nem voltam tőle, így csak 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

csudex

2017. július 14.

Szuper kis tusfurdo. Sajat reszre vasaroltam, az illata picit almas nekem, de nagyon jo ezzel furdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Dunita

2017. július 6.

Nagyon szeretem az illatát, jól tisztít, gazdaságos. Kislányomnak vettem, de aztán rájöttem, hogy nekem is jó lesz. :) Mindkettőnk bőrére jó.
Az összetevői lehetnének picit szebbek, ezért csak 4*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

Az összetevői lehetnének picit szebbek, ezért csak 4*.

Girgriis

2017. június 24.

Én szeretem az illatát! Tényleg nem csípi a kisbabám szemét és a samponos haját,ha a fürdővízzel öblítem le akkor se lesz tőle zsíros és puha a bőre is tőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

Kingácska0807

2017. június 20.

Jó kis mosakodókrém. Finom az illata,nem szárítja a bőrt. Gazdaságos is viszonylag,bár egy sajátmárkás termék is hozza ezt a szintet, csak töredékáron. Az összetevői lehetnének szebbek azért, csak babáknak szánják. Mindent összevetve 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Pyross

2017. június 14.

Nagyon imádom az illatát. Selymes fényű a tusfürdő. Nem okoz Gyerkőceimnél bőrirritációt, hajmosásnál nem sírnak ha esetleg a szemükbe folyik öblítéskor. Napokig érezni az illatot a hajon, ami szép fényes lesz. Jól habzik és szépen tisztít. Máskor is meg fogom vásárolni, most a Dm baba boxban volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.