Mixa

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina1031, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A kisbabák puha bőrének és hajának kíméletes tisztításáért. Nagyon kíméletes, szappanmentes gél összetétel, amely gyengéden tisztítja a kisbabák bőrét és haját. A mandulaolajjal gazdagított tisztító gél hidratálja és táplája a bőrt. Eredmény: A bőr sima, a haj egyenes, puha és ragyogó.

Krisztina85

2019. október 21.

Imádom az illatát. Jól tisztít, habzik, a gyerekeim bőrét nem szárítja. Párszor én is kipróbáltam. Remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Heyhey

2019. augusztus 12.

Jó az illata,nem irritál,praktikus a kiszerelése!Nem irritál,a gyerekek bőrét sem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Volver

2019. július 25.

Kellemes, puha illatú, teszi amit ígér: megnyugtatta a kiszáradt-feszülő-viszkető bőröm. 2 tubussal is teljesen elhasználtam, de most már vágyom valami igazán illatosra, így kipróbáltam mást (palmolive mineral massage) és szerencsére nem tért vissza a szárazság.
Azért néha napján, ha vágyom valami egyszerű de nagyszerűre akkor ezt használom. A hajamat is mostam vele, annak annyira nem volt jó, nehéz volt utána kifésülni.
Azért 5 csillag, mert nagyon sokáig elég és egy időben csak ezzel esett jól a zuhanyzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

agoca

2019. május 3.

Tökéletes termék! Nem szárít, kellemes habja és illata van. Nekem nincs érzékeny bőröm, csak kivancsisagból vettem a Glamour napokon. Teljes áron is meg fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 3.

ziadrienn

2019. április 22.

Arclemosóként kezdtem el használni ,gondoltam egy babáknak szánt dolog nem száríthat ,de sajnos rendesen kiszárította arcom ,hámlott is:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

pankalany

2019. március 26.

Kisbabámra egyenlőre még csak gyógyszertári készítményt használunk, de a 6 éves kisfiamnál szuperül bevált. Nem extra érzékeny bőrű, de úszásra jár és az "edzések" után egyértelműen észrevehető volt a bőrén az uszodai klóros víz szárító hatása ezért kerestem valami tápláló, kímélő terméket mert a testápoló krémezésre elég nehezen lehet rávenni.

Első használatnál az illata kicsit furcsa volt (amúgy miért is kell babáknak szánt termékbe illatanyag?!), de már megszoktuk és meg is szerettük. Hatását tekintve is teljesen bevált nálunk, plussz pont hogy fürdő és sampon egyben, a rövid kis haját is ezzel mossuk.

Pumpás kiszerelése praktikus (gyerek önálló fürdését is elősegíti), ára a gyógyszertárakban kapható termékek töredéke és hatásában simán felveszi velük a versenyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

brobertina

2019. január 12.

Nagyon fincsi illatú, szuper kiszerelésű termék. A bőröm nagyon szereti, az SLS ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

VNikol

2019. január 7.

Érzékeny bőrű gyermekeimnek vettem, de annyira isteni az illata, hogy én is sokszor használom. Jól habzik, puhává varázsolja a bőröm. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Dalmicica

2018. szeptember 5.

Baromi érzékeny a bőröm, így csak baba kencéket tudok használni. Főleg a fejbőröm kényes. Nagyon bevált samponként.Nem gubancolódik tőle a hajam, mint a többi babasampontól. Isteni illata van. Eddig 2szer újravettem már, remélem nem szokja meg még jó darabig és tudom használni tovább :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

jkrisztie2

2018. július 18.

Nemrég igen kedvező áron jutottam hozzá több Mixa termékhez is, a kedvenceim lettek! Babáimra is ezt használom, hajuk puha, nagyon finom illatú( enyhén bogyós gyümölcs), fürdővizükbe is ezt teszem, gyengéd, nem szárítja a bőrüket. Szeretjük. Nagyon nagyon bejött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

Antioxidánsok: Palmatine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.