Mixa

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina1031, Módosítva: 2020. április 6.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A kisbabák puha bőrének és hajának kíméletes tisztításáért. Nagyon kíméletes, szappanmentes gél összetétel, amely gyengéden tisztítja a kisbabák bőrét és haját. A mandulaolajjal gazdagított tisztító gél hidratálja és táplája a bőrt. Eredmény: A bőr sima, a haj egyenes, puha és ragyogó.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Csillamatka

2024. május 2.

Csak mixa tusfürdőket használunk. Én nagyon szeretem az illatát. Praktikus a nyomós adagoló. Csodát nem tesz, testápoló szükséges utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. május 2.

Reci0606

2024. január 31.

Kétszer fürdettük vele a babánkat, de rá is hagytam, olyan kellemetlenül erős, tolakodó illata van. Azt gondolnám, hogy egy babáknak szánt terméket nem tolnak tele parfümmel, de ezt sikerült, nagyon irritáló. Mi, felnőttek elhasználjuk, hogy ne kelljen kidobni, de többet nem veszek ilyet.
Update: adtam neki még egy esélyt, de nem tudtam elhasználni, annyira irritálóan erős a szaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 31.

Nika91

2023. november 5.

A külön fürdető és sampon után, gondoltam ezzel is teszünk egy próbát - nem kellett volna. Biztosan az én orrommal van a baj, de valahogy a Mixa baby termékek nekem egyáltalán nem kellemes illatúak. Ez kifejezetten irritálja az orromat, ezért a lánykámnak nem is használtuk. A habzó olaj, nem habzott, a sampon férfias illat, ez pedig valami eszméletlen rossz. Gondolkozom, hogy kézmosásra elhasználjuk-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 5.

duchess_g

2023. május 28.

Nem rossz kimelo tusfurdo. Nem hagy olajos reteget. Viszonylag gyorsan fogy, emiatt az ara nem tul kedvezo. Hosszu tavon hasznalva eszrevettem, hogy valami fura illatot hagy a boron ami nem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 28.

Gigi95

2023. március 20.

A nagy kiszerelést szoktam venni Müllerbe 400ml 1099ft. Nagyon meg éri,érzékeny bőrre,pici kortól kezdve nagyon jó. Kellemes,nem tolakodó az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 20.

tillisilli

2022. július 25.

A gyereknek vettem, a relatíve kis kiszerelés miatt nyárra zuhanyozni meg hajat mosni. Az illata diszkrétebb, mint egy felnőtt tusfürdőé, de egyáltalán nem illatmentes. Nekem arcra is bejött. Nem egy csúcstermék, de nyárra a Balatonra mosakodni, gyerek haját mosni elég jó. A pumpás adagoló is gazdaságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 25.

tEszterke1

2022. február 18.

Az illata miatt szeretem. Olyan, mint egy nagy csokor gyöngyvirág, hasonlít a Cacharel Anais Anais - re. És olyan, mint a 80-as években a fodrászatokban az illat! Furcsa, hogy egy hipoallergén cuccba ennyi illatanyagot tesznek, de nem vagyok rá allergiás. Vizesen olajos érzetet hagy a bőrön, ami törölközés után eltűnik. Szeretem a hajamat szagolgatni, ha ezzel mosom meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 18.

Puffin

2021. november 4.

Klimaxnak köszönhetően rettenetesen száraz a bőröm, reggel-este krémezni kell, különben megőrülök, úgy viszket és pereg. Ez az egyetlen tusfürdő, ami után nem mindig kell bekennem magam (általában minden 3. fürdésnél). Hajra nem használtam. Nem túl kiadós felnőtt embernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 4.

beucika

2021. október 15.

A kezeim nagyon érzékenyek alapból is , de hidegben méginkább.
Vettem ezt tusfürdőnek.
Kezet mostam vele, de hihetetlenül érdes, száraz lett az egész tenyerem!!!
Még jó, hogy időben észre vettem...
Nem ajánlom, ilyet még soha nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 15.

A kezeim nagyon érzékenyek alapból is , de hidegben méginkább.
Vettem ezt tusfürdőnek.
Kezet mostam vele, de hihetetlenül érdes, száraz lett az egész tenyerem!!!
Még jó, hogy időben észre vettem...
Nem ajánlom, ilyet még soha nem tapasztaltam.

Hsz94

2021. október 12.

A kisfiamnál samponként és fürdetőként is használjuk. Nem csípi a szemét és az enyhe gyermekkori ekcémáját sem hozza elő, amit jó néhány más fürdető igen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Antioxidánsok: Palmatine

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.