Mixa

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina1031, Módosítva: 2020. április 6.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A kisbabák puha bőrének és hajának kíméletes tisztításáért. Nagyon kíméletes, szappanmentes gél összetétel, amely gyengéden tisztítja a kisbabák bőrét és haját. A mandulaolajjal gazdagított tisztító gél hidratálja és táplája a bőrt. Eredmény: A bőr sima, a haj egyenes, puha és ragyogó.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

beucika

2021. október 15.

A kezeim nagyon érzékenyek alapból is , de hidegben méginkább.
Vettem ezt tusfürdőnek.
Kezet mostam vele, de hihetetlenül érdes, száraz lett az egész tenyerem!!!
Még jó, hogy időben észre vettem...
Nem ajánlom, ilyet még soha nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

A kezeim nagyon érzékenyek alapból is , de hidegben méginkább.
Vettem ezt tusfürdőnek.
Kezet mostam vele, de hihetetlenül érdes, száraz lett az egész tenyerem!!!
Még jó, hogy időben észre vettem...
Nem ajánlom, ilyet még soha nem tapasztaltam.

Hsz94

2021. október 12.

A kisfiamnál samponként és fürdetőként is használjuk. Nem csípi a szemét és az enyhe gyermekkori ekcémáját sem hozza elő, amit jó néhány más fürdető igen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Bebera

2021. március 27.

Nagyon száraz a bőröm, főként télen tapasztalom ezt. Megvettem bízva, hogy segíteni fog. Két alkalommal használtam még, nekem jó érzet volt a bőrömnek, remélem hosszútávon isegíteni fog.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 27.

széna

2020. november 19.

Kicsit irritál az illata. Minden Mixa termékbe ezt teszik, nem is értem.. 3 használat után kézmosónak állítottam be..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Kacsi

2020. szeptember 15.

Jól habzik és jól tisztít, szeretjük. Engem kicsit zavar az erós illata, pedig baby, ezert csak 4*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

kiskacsa480

2020. augusztus 14.

Nemrég szereztem tudomást arról, hogy mérsékelten alipikus a böröm, és mindenképp érzékeny bőrre való termékekre kell váltanom. Sok olvasgatás után jutottam el a Mixa termékekig amik szimpatikussá váltak számomra és azon belül ehhez a tusfürdőhöz. Sokat vaciláltam, hogy az atópiás változatát vagy ez vegyem meg de végül első próbára ez mellett döntöttem.
✔️Az illata kellemes, kék szőlőre 🍇 emlékeztet
✔️A pumpás kiszerelés praktikus és gazdaságos
✔️A bőröm nagy mértékben már első használat után hidratálta és nem szárította
Viszont...
❌Nem tetszik, hogy tartalmaz SLES-t mert az pont, hogy szárít és félek hogy hosszú távon visszájára fordítja a hidratáltságot
❌Kevésbé habzik így úgy érzem hamarabb el fog fogyni
❌Picit drágának ítélem a kiszereléshez képest

UPDATE:
Pár használat után kezdtem el érezni, hogy csípi az arcom. Tusolás után ragad a bőröm és minden hajlat, illetve mellkas és arc területén szúr a bőröm mintha valami hajas ruhát vennék fel magamra... A hátamom és a csípőmön elkezdtek előjönni hatalmas pattanások. Ezek után nem tudom, Hogy érdemes-e más változatát kipróbálni, hisz egyértelműen irritálja a bőröm... Nagy csalódás! ☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

✔️Az illata kellemes, kék szőlőre 🍇 emlékeztet
❌Picit drágának ítélem a kiszereléshez képest

UPDATE:

Eszter2185

2020. június 25.

Most tesztelem a sebes,viszkető fejbőrömön,amíg a bőrgyógyászatra nem jutok be.4 napja használom és valamelyest enyhíti a panaszaimat.A hajam állaga enyhén megváltozott,mivel az olaj elnehezíti.Nem ez lesz a befutó a problémámra de legalább nem vakarom véresre a fejbőröm ami valószínű seborcheás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

titikutyus

2020. június 8.

Isteni az illata, jól tisztít - mínusz egy csillag a PEG-es összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Isteni az illata, jól tisztít - mínusz egy csillag a PEG-es összetevők miatt.

Krisztina85

2019. október 21.

Imádom az illatát. Jól tisztít, habzik, a gyerekeim bőrét nem szárítja. Párszor én is kipróbáltam. Remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Heyhey

2019. augusztus 12.

Jó az illata,nem irritál,praktikus a kiszerelése!Nem irritál,a gyerekek bőrét sem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Antioxidánsok: Palmatine

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.