Mixa

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A szemfestéklemosó érzékeny szemekre 2 látható fázist tartalmaz: egy olajos és egy vizes fázist, amelyek dörzsölés nélkül oldják fel és távolítják el a szemfestéket. Kifejezetten érzékeny szemekre, akár vízálló sminkre is.

Eredmény: Az érzékeny szemek és szemkörnyék minden sminktől, még akár a vízálló sminktől is megszabadul.

devcat

2022. szeptember 2.

Sajnos én is azok táborát erősítem, akiknek szintén nem vált be a termék. El nem tudom képzelni, hogy lehet alkalmas ez a termék érzékeny szemre?! Csípte a szemem, a szemhéjam égett, a szem alatti részt pedig totál kiszárította. Ráadásul többször erőteljesen át kellett törölnöm, hogy leszedje a NEM vízálló szempillaspirált, ami valljuk be, ne legyen már túl nagy elvárás, ha a leírásban az szerepel, hogy "akár vízálló sminkre is". Olyan seperc alatt landolt a kukába, hogy csak na, biztosan nem veszem soha többé újra, teljes pénzkidobás volt, sajnos 0 csillagot nem lehet rá adni. Botrányos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 2.

kismadár

2022. július 9.

Nem rossz, de a vízálló szemsminket nem tudja maradéktalanul eltávolítani. A harmad ennyibe kerülő kétfázisú Isanát ez sem körözi le. Nem irritál, nem szárít. Kifejezetten szerettem használni, de az Isana tényleg jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 9.

Bamboo_garden

2022. március 29.

Évek óta használom, nekem bevált, jól viszi a sminket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 29.

Évek óta használom, nekem bevált, jól viszi a sminket.

wildrose

2022. március 21.

Erőlködés nélkül leszedi a sminket, kitűnően tisztít, és egy cseppet sem irritál. Szuper kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 21.

Biancah

2022. március 15.

Nagyon szeretem, dörzsölés nélkül leszedi a vízálló szemhéjtust, spirált. És szeretem, hogy ilyen pici, mindig jön velem az utazásaimra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

munoom

2022. március 15.

nekem azért küszködni kell, ha le akarom szedni csak a szempillaspirtált, de nagyon nincs összehasonlítási alapom, úgyhogy egyelőre nem pontozom le. amúgy nem csípi, nem irritálja, talán egy kis nehézérzést hagy maga után a szememben, de nem használom sűrűn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

ljohanna

2022. március 10.

Gyönyörűen leszedi a vízálló spirált, nem irritál és csak enyhe olajos réteget hagy (nem úszik a szemgolyó az olajos rétegben :) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

Barbara2021

2021. november 25.

Szerintem jó termék. Nem csíp, leszedi szépen. Kicsit húzódik a szemem utána de általában ez van. Nem csodaszer, de teljesen jól használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 25.

padan

2021. november 15.

Eddigi legjobb sminklemosóm, nem kell dörzsölni, erőlködni, pár másodperc alatt leviszi a legerősebb sminket is. Már harmadszorra vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 15.

Burya

2021. augusztus 18.

Nekem sajnos nagyon nem jött be. Már első használatnál bekönnyeztem tőle, annyira csípte a szemem, egy hét alatt pedig a szemem alatt a bőr teljesen kiszáradt és hámlani kezdett tőle. Ilyesmi eddig egyszer fordult elő velem egy Avonos sminklemosóval, de mivel ez - elvileg - hipoallergén, most teljesen váratlanul ért a dolog. Ráadásul dörgölnöm kellett, hogy leszedje a sminket, pedig alig használok valamit, konkrétan csak egy réteg vízálló szempillaspirállal kellett volna elbánnia, ami valljuk be, nem túl nagy elvárás. Az egyetlen pozitívuma, hogy kis kiszerelésű. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Emolliensek: Isododecane, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Poloxamer 184