Mixa

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A szemfestéklemosó érzékeny szemekre 2 látható fázist tartalmaz: egy olajos és egy vizes fázist, amelyek dörzsölés nélkül oldják fel és távolítják el a szemfestéket. Kifejezetten érzékeny szemekre, akár vízálló sminkre is.

Eredmény: Az érzékeny szemek és szemkörnyék minden sminktől, még akár a vízálló sminktől is megszabadul.

Ár: 500.- Ft , Eladó: Burya
Állapot: Kép szerinti mennyiség, Helyszín: Budapest XIII., Göncz Árpád városközpont (korábban Árpád híd metróállomás), fizetés: Személyes átvétel, előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként, vagy FoxPost/MPL csomagautomatába

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Burya

2021. augusztus 18.

Nekem sajnos nagyon nem jött be. Már első használatnál bekönnyeztem tőle, annyira csípte a szemem, egy hét alatt pedig a szemem alatt a bőr teljesen kiszáradt és hámlani kezdett tőle. Ilyesmi eddig egyszer fordult elő velem egy Avonos sminklemosóval, de mivel ez - elvileg - hipoallergén, most teljesen váratlanul ért a dolog. Ráadásul dörgölnöm kellett, hogy leszedje a sminket, pedig alig használok valamit, konkrétan csak egy réteg vízálló szempillaspirállal kellett volna elbánnia, ami valljuk be, nem túl nagy elvárás. Az egyetlen pozitívuma, hogy kis kiszerelésű. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

NyBetti

2021. július 1.

Imádatom új tárgya, eszméletlen jó cucc. Szemüveges vagyok, jó erős mínuszos dioptriával, uh kell az optikai tuning. Erős szemsminket használok, mindig az Artdeco lerobbanthatatlan alapjával. Tény, hogy meg se moccan napközben, de mikor le kell mosni se...
Ez szépen leviszi, nem kell dörzsölni sem. Nem okoz homályos látást, nem csíp, nem büdös, nincs tele káros összetevővel az ára is kedvező. Minden szempontból ideális, megtaláltam a tökéletes sminklemosót!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

csecseiszaboandrea

2021. június 24.

1 hete használom napi rendszerességgel.
Nekem nagyon szépen leszedi a szempillaspirált, bár nem vízálló szempillaspirált használok, nekem ez kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

1 hete használom napi rendszerességgel.

Nichole07

2021. április 13.

Az első szemfestéklemosóm, ami leszedi a vízálló szempillaspirált is, mégse irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

rekacska24

2021. április 7.

Legjobb szemfesték lemosó. Nem csípi a szemem mint az összes többi, egy mozdulat és lejön a spirál vagy bármi. A kiöntője viszont nem jó, nagyon sok kárba megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

hanka.horvath

2021. március 10.

Szépen és könnyen lehozza a sminket. Nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Szépen és könnyen lehozza a sminket. Nem irritálja a szemem.

aquana

2021. január 27.

Eddigi kedvenc szemfestéklemosóm. Nem csíp, hatékony... ha nem váltottam volna át teljesen olajos arclemosóra, biztos használnám még. Kár, hogy nincs nagyobb kiszerelés, így sok a felesleges műanyag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

veci

2020. november 30.

Nem használok vízálló szempillaspirálokat, pontosan azért, mert mindig dörzsölni kell őket ahhoz, hogy lejöjjenek, nekem pedig elég érzékeny erre a szemem. Azt vettem észre, hogy a sima micellás vízzel is soká tart mire lejön a szemsminkem, a különböző lemosóktól, amiket pedig az egész arcra használ az ember még másnap is fáj a szemem. Ezzel pár másodperc alatt megoldom a dolgot és nem irritál. Az első ilyen kétfázisú lemosó, amit kipróbálok, nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

molnarvio

2020. október 2.

Véletlenül vettem meg, nem sok reményt fűztem hozzá, viszont óriási pozitív csalódás lett! A vízálló szempillaspirálom szinte egy mozdulattal szedi le és nem csípi a szuperérzékeny szemem. Az árát a Mixa termékek átlagos árához képest kicsit sokallom, persze ennél sokkal drágábban is lehet ilyen lemosókat kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Nanenn

2020. március 16.

Kontaktlencsés vagyok és ha nincs bent a lencse, akkor a szemem képes a levegőben lévő legapróbb kis molekulától is bekönnyezni és csípni, ezért viszonylag belenyugodtam, hogy nem találok majd soha olyan lemosót, amitől nem csíp a szemem. De ez nem csak leszedi könnyen a sminket, de még nem is csíp, irritál, piszkál, viszket, bánt... semmi erőszak :O Számomra egy kész csoda

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Emolliensek: Isododecane, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Poloxamer 184