Mixa

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A szemfestéklemosó érzékeny szemekre 2 látható fázist tartalmaz: egy olajos és egy vizes fázist, amelyek dörzsölés nélkül oldják fel és távolítják el a szemfestéket. Kifejezetten érzékeny szemekre, akár vízálló sminkre is.

Eredmény: Az érzékeny szemek és szemkörnyék minden sminktől, még akár a vízálló sminktől is megszabadul.

Alix

2020. január 7.

Nagyon bevált, jól leszedi a sminket és nem irritálja a bőröm, nem csípi a szemem,kellemes érzés használni.Újravásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

Györgyusz

2019. december 2.

Csak ajánlani tudom komolyan! Működik abszolút, hogy minden sminket leszed, és dörgölni se kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

StellaStar95

2019. szeptember 26.

Egy blogon olvastam a Mixa kétfázisú sminklemosóról, majd úgy döntöttem, kipróbálom. Azóta már az ötödik üveggel vásároltam belőle. Nagyon jól oldja a tartós szemfestéket is, illetve az erősebb sminkkel is megbirkózik (szemhéjtus, szempillaspirál). Az eddigi legjobb sminklemosóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

pacsalia

2019. augusztus 17.

Megint én vagyok az egyetlen, akinél nem működik egy egekig magasztalt, mások által hőn imádott termék. :( Mindaddig a rajongója voltam amíg hosszas kutakodás után be nem tudtam szerezni (Müllerből)és ki nem próbáltam. Sajnos csíp, nem is kicsit. Valóban nagyon szuperül eltávolít mindent, de utána használnom kell sima micellás vizet mert szétcsípi a szemem :( Homályosan is látok tőle egy darabig és könnyezek is ha nem mosom le vízzel vagy mic.vízzel. Emellett nagyon olajos, amit még el is tudnék nézni neki, ha érzékeny szemre való lemosó létére nem marná szét a szemgolyóimat :'((...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Nora85

2019. július 9.

A legjobb, amit eddig próbáltam és az eddigi egyetlen, ami dörzsölés nélkül leoldja a festéket. Nekem abszolút bevált, nem is keresek mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

snowwithe

2019. április 25.

Két hete használom, jól bevált. A szemfestéket dörzsölés, kínlódás nélkül, maradéktalanul leszedi. Mivel nem egy nagy adag, és nem is olcsó, takarékosan bánok vele, de így is működik. Nagyon érzékeny szemem van, eddig nem tapasztaltam irritációt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 25.

FReka

2019. április 16.

Kiárusításon vettem egyet még tavaly a tescoban,kb 500 forintért. Csak azt bánom hogy akkor nem vettem többet belőle,mert nagyon bevált. Szépen,dörzsölés nélkül leviszi a sminket,nem irritálta szemem egyáltalán. Viszont mivel elég pici,gyorsan el is használtam,így az itt feltüntetett 2000 forintos ár szerintem sok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

aszilvia

2019. április 12.

Fantasztikus ez a szemfestéklemosó. Erős szemsminket használok (fekete szemhéjtus, szemhéjpúder és szempillaspirál), ezért nagyon nem mindegy, hogy mit kell kínlódnom az esti sminklemosásnál. A kétfázisú lemosókat részesítem előnyben a szemfesték lemosására, és rengeteget próbáltam már, de eddig ez viszi a prímet. Ráteszek egy kis mennyiséget vattakorongra, ráhelyezem a szememre, hagyom rajta néhány másodpercig (6-7 mp), és utána gyengéd mozdulatokkal letörlöm (2-3 mozdulat). Nem kell csutakolni, agyongyöntölni a szememen lévő érzékeny bőrt, és maradéktalanul lejön azzal a néhány mozdulattal. Nem csípi a szemem, nem érzékenyít. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Leander

2019. február 25.

Jó kis cucc, teszi a dolgát, de semmi extra. Egy megbízható sminklemosó ami leszedi a makacsabb festéket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

SirWick

2019. január 20.

tokeletes. nem irrital, kellemesen hidratál szemfestéklemosás kozben. jobb mint a garnier ( most azt vettem, mert hozzájutottam jo aron)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Emolliensek: Isododecane, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Poloxamer 184