Mixa

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A szemfestéklemosó érzékeny szemekre 2 látható fázist tartalmaz: egy olajos és egy vizes fázist, amelyek dörzsölés nélkül oldják fel és távolítják el a szemfestéket. Kifejezetten érzékeny szemekre, akár vízálló sminkre is.

Eredmény: Az érzékeny szemek és szemkörnyék minden sminktől, még akár a vízálló sminktől is megszabadul.

Ár: 900 Ft/db , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj , Helyszín: Gödöllő, fizetés: Fizetés banki előreutalással vagy személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban.

veci

2020. november 30.

Nem használok vízálló szempillaspirálokat, pontosan azért, mert mindig dörzsölni kell őket ahhoz, hogy lejöjjenek, nekem pedig elég érzékeny erre a szemem. Azt vettem észre, hogy a sima micellás vízzel is soká tart mire lejön a szemsminkem, a különböző lemosóktól, amiket pedig az egész arcra használ az ember még másnap is fáj a szemem. Ezzel pár másodperc alatt megoldom a dolgot és nem irritál. Az első ilyen kétfázisú lemosó, amit kipróbálok, nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

molnarvio

2020. október 2.

Véletlenül vettem meg, nem sok reményt fűztem hozzá, viszont óriási pozitív csalódás lett! A vízálló szempillaspirálom szinte egy mozdulattal szedi le és nem csípi a szuperérzékeny szemem. Az árát a Mixa termékek átlagos árához képest kicsit sokallom, persze ennél sokkal drágábban is lehet ilyen lemosókat kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Nanenn

2020. március 16.

Kontaktlencsés vagyok és ha nincs bent a lencse, akkor a szemem képes a levegőben lévő legapróbb kis molekulától is bekönnyezni és csípni, ezért viszonylag belenyugodtam, hogy nem találok majd soha olyan lemosót, amitől nem csíp a szemem. De ez nem csak leszedi könnyen a sminket, de még nem is csíp, irritál, piszkál, viszket, bánt... semmi erőszak :O Számomra egy kész csoda

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Kamea

2020. február 26.

Sajnos nekem nem vált be. Irritálta, szárította szemkörnyékemet. A sminkeltávolítás terén se tett csodákat. Azért nyögvenyelősen elhasználtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 26.

claudia.nyilas

2020. február 21.

Nálam a Lancome Hypnose Drama vízálló szempillaspiráljával nem bánik el. Nagyon kell dörzsölni is, amit ugye szemkörnyéknél tilos! És ilyen morzsalékok maradnak a pillán. Haszontalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

LolitaLolly

2020. február 6.

Én nem találom már sehol :O azt hittem, nem gyártják, de ezek szerint még igen. Garnierre fanyalodtam pont ezért, de akkor keresni fogom, mert engem megvett kilóra és nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

kurtikatalin

2020. február 1.

Hát ez valami zseniális! Ez a lemosó lesz mostantól A lemosóm! Végre megtaláltam az igazit! Az érzékeny ekcémás szem környéki bőröm imádja, a szememet nem irritálja, a sminket hatékonyan, de ultra kíméletesen szedi le, és nem utolsó sorban nem tocsog utána az olajtól!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Alix

2020. január 7.

Nagyon bevált, jól leszedi a sminket és nem irritálja a bőröm, nem csípi a szemem,kellemes érzés használni.Újravásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

Györgyusz

2019. december 2.

Csak ajánlani tudom komolyan! Működik abszolút, hogy minden sminket leszed, és dörgölni se kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

StellaStar95

2019. szeptember 26.

Egy blogon olvastam a Mixa kétfázisú sminklemosóról, majd úgy döntöttem, kipróbálom. Azóta már az ötödik üveggel vásároltam belőle. Nagyon jól oldja a tartós szemfestéket is, illetve az erősebb sminkkel is megbirkózik (szemhéjtus, szempillaspirál). Az eddigi legjobb sminklemosóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Emolliensek: Isododecane, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Poloxamer 184