Mixa

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A szemfestéklemosó érzékeny szemekre 2 látható fázist tartalmaz: egy olajos és egy vizes fázist, amelyek dörzsölés nélkül oldják fel és távolítják el a szemfestéket. Kifejezetten érzékeny szemekre, akár vízálló sminkre is.

Eredmény: Az érzékeny szemek és szemkörnyék minden sminktől, még akár a vízálló sminktől is megszabadul.

Ár: 1000 ft+pk , Eladó: cintialaura
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: --
snowwithe

2019. április 25.

Két hete használom, jól bevált. A szemfestéket dörzsölés, kínlódás nélkül, maradéktalanul leszedi. Mivel nem egy nagy adag, és nem is olcsó, takarékosan bánok vele, de így is működik. Nagyon érzékeny szemem van, eddig nem tapasztaltam irritációt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

FReka

2019. április 16.

Kiárusításon vettem egyet még tavaly a tescoban,kb 500 forintért. Csak azt bánom hogy akkor nem vettem többet belőle,mert nagyon bevált. Szépen,dörzsölés nélkül leviszi a sminket,nem irritálta szemem egyáltalán. Viszont mivel elég pici,gyorsan el is használtam,így az itt feltüntetett 2000 forintos ár szerintem sok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

aszilvia

2019. április 12.

Fantasztikus ez a szemfestéklemosó. Erős szemsminket használok (fekete szemhéjtus, szemhéjpúder és szempillaspirál), ezért nagyon nem mindegy, hogy mit kell kínlódnom az esti sminklemosásnál. A kétfázisú lemosókat részesítem előnyben a szemfesték lemosására, és rengeteget próbáltam már, de eddig ez viszi a prímet. Ráteszek egy kis mennyiséget vattakorongra, ráhelyezem a szememre, hagyom rajta néhány másodpercig (6-7 mp), és utána gyengéd mozdulatokkal letörlöm (2-3 mozdulat). Nem kell csutakolni, agyongyöntölni a szememen lévő érzékeny bőrt, és maradéktalanul lejön azzal a néhány mozdulattal. Nem csípi a szemem, nem érzékenyít. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Leander

2019. február 25.

Jó kis cucc, teszi a dolgát, de semmi extra. Egy megbízható sminklemosó ami leszedi a makacsabb festéket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

SirWick

2019. január 20.

tokeletes. nem irrital, kellemesen hidratál szemfestéklemosás kozben. jobb mint a garnier ( most azt vettem, mert hozzájutottam jo aron)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Betti22

2018. december 31.

Szerintem nagyon jó kis cucc, nem irritál és tényleg könnyen leszedi a sminket. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

gioia

2018. december 2.

Kitűnő szemfestéklemosó. Sose csípte a szememet és még a vízálló spirállal is elbírt. Már 2-t elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

ifju15

2018. november 30.

Szemsmink leszedésére szoktam használni, maradéktalanul eltávolít minden sminket a szememről, nem csíp, nem irritál. Legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

bidzso

2018. október 2.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, mert már nagyon régóta keresem a tökéletes szemfesték lemosót. Nekem a vízálló szempillaspirált is tökéletesen leszedi. Valóban nem kell dörzsölni és nincs utána az a kellemetlen homályos látás sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Kriszta180222

2018. szeptember 3.

Szépen leszedi a sminket, még a vízálló lerobbanthatatlan tusvonalammal is megbirkózik egy kis harc után, és ami a legjobb benne, hogy egyáltalán nem okozott irritációt, és az olajos érzet is minimális utána, amit egy micellás vízzel könnyen orvosolhatunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Emolliensek: Isododecane, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Poloxamer 184