Mixa

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz száraz bőrre kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket az arcról és a szemekről és a bőrt tisztává, hidratálttá és nyugodttá varázsolja. Hipoallergén összetétele 5,5 pH értékével kíméletes a bőr védőrétegével és a hidratáló glicerinnek köszönhetően segít nyugtatni és védeni a bőrt a kiszáradástól.

Eredmény: Az arc és a szemek érzékeny bőre tiszta, felfrissült és hidratált.

Ár: 1300 , Eladó: hzsvitamin
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után
Ár: 1600 , Eladó: Skinholica
Állapot: teli van, használatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
emiliamiliaeszter

2019. május 11.

Ódákat tudnék zengeni róla! Mind a mellett hogy tökéletesen tisztít, nem szarít még a velúr balerina cipőmet is jól le tisztítja. Egyszer véletlenül egy YouTube csatornán láttam ezt a tippet. Mondjuk cipő púcólonak drága de valóban kiszedi az olaj foltokat is. Esküszöm én ezt mindenre használom. Nem csak arclemosónak kiváló, tüntettem már el ruhából is apróbb foltokat általa. Szerintem szó szerint csodaszer! És sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

pepuuss

2019. március 31.

nagyon jól bevált, igaz én csak alapozót használok de azt rendesen eltávolítja, nem szárad és nem pattog ki tőle a bőröm, már a harmadik tubussal használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Aquila

2019. március 23.

Nagyon vacilláltam a 3 és a 4 csillag között, mert ha azt nézem, hogy száraz bőrre való sima kis micivíz, akkor azt mondom 4 csillag, mert a napi szennyeződéseket jól leszedi, nem irritálja a bőröm és nem is húzódik tőle, szóval ezt hozza. Viszont ha behozom a képbe a sminket, nos akkor csak 3 csillag, mert azzal megszenved és nem azt rovom fel neki, hogy a szuper tartós folyékony matt rúzsokkal nem igazán boldogul, hanem azt hogy a tus és a szempilla spirál (nem vízálló) is gondot okoz neki és dörzsölgetni kell vele azért rendesen és még így sem tökéletes...

Hmm, marad a 4, de én javaslom hogy a sminket sminklemosóra és ne rá hagyjátok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Hmm, marad a 4, de én javaslom hogy a sminket sminklemosóra és ne rá hagyjátok.

Veronika1

2019. március 3.

Nem régóta használom a terméket, de eddig viszonylag meg voltam vele elégedve, jól leszedi a sminket. Micellás vizek közül rengeteget kipróbáltam már, volt ami nagyon csúnyán szárította a bőrömet, és helyenként nagyon száraz lett az arcbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Skaeszti

2019. február 25.

Elégedett vagy ezzel a termékkel. Újra is fogom venni … egyetlen egy ami problémám vele , hogy kicsit ragacsos marad a bőröm használat után... de ez teljesen mindegy mivel arcot mosok utána ígyis úgyis :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Vivikee

2019. február 21.

Száraz bőrre szuper, nem húzodik utána. Nem konkrétan sminklemosásra használom, így azzal nem tudom hogy bánik el. Reggel és este a megtisztított bőröm törlöm át vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

Koncz

2019. február 21.

A rózsaszin Garniert váltottam le erre, ezt sokkal jobban szeretem. Nem irritálja a bőröm, nem húzódik utána. Én arctejes sminklemosás után törlöm át ezzel az arcom, illetve reggel ezzel tisztítom meg. Szuper, nem szárítja a bőröm, ami nekem a legfontosabb. Egyébként a Garnier ennél szerintem semmivel nem jobb a sminklemosás terén...
A parfüm pedig a legvégén van, illata szinte nincs is.

A parfüm pedig a legvégén van, illata szinte nincs is.

vkata96

2019. január 31.

Eddig én is a Garnier micellás vizeit használtam, de addig addig emelték az árukat, hogy úgy gondoltam, jobban megéri ezt kipróbálni, mégiscsak egy kíméletesebb megoldás lehet. Gondoltam ezt, mielőtt ránéztem az incijére. Hát, annyira azért nem szép, pláne ahhoz képest, hogy ez egy érzékeny bőrre kitalált márka. A sminket egyébként leszedi, talán a vízálló szempillaspirál kivételével, szóval ilyen szempontból nincs vele problémám, de az illatanyagot nem is értem például... Elhasználom, de megint vissza fogok térni a Garnierhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

szilvia.bano

2019. január 9.

Nálam a number one a Garnier érzékeny bőrre való micellás víz, ezt most otthon próbáltam ki az ünnep alatt, anyukám akciósan vette. Jól tisztít és nekem nem okozott irritációt, viszont nem tetszik az illata, illetve a lyuk a flakonon túl nagy, nagyobb mint a Garnier micellás víznél, ennél fogva nehéz adagolni, mert túl sok jön belőle. Anyukám azt mondta, neki enyhébb irritációt is okozott, amikor szemre használta. Amellett a Garnier érzékeny bőrre való micellás víz még teljes áron is olcsóbb, mint ez, sőt tíz alkalomból kilencszer 1200 Ft-ért szoktam megvenni, mert gyakran van akcióban. Nem rossz termék, de a rózsaszín Garnier jobb. Egyébként nagyon szeretem a Mixa arckrémjeit és a micellás samponja is bevált, illetve a micellás vizek közül pedig szintén nagyon szeretem az érzékeny bőrre való 200 ml-s rózsakivonatosat, amit tonikként használok. Ez utóbbinak nagyon kellemes az illata. Egyébként ebből a nagy 400 ml-s változatból feltehetőleg jobb az érzékeny bőrre való, illatmentes változat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Cosette

2018. december 24.

Januárban vettem egy leakciózott Mixa karácsonyi csomagot, abban volt benne egy arcápolóval együtt. A legnagyobb pozitívuma, hogx hihetetlen nagy mennyiség, már régóta megvan és bár hasznàltam más micellás vizet, azért ezt is hasznàlgattam. Sajnos nem pont a legjobb micellás víz, nem igazán bírkózik meg a sminkkel. Nem használok vízálló spirált vagy tust, ez a micellásvíz mégse szedi le teljesen. Hiába dörzsölöm, valamennyi smink mindig marad, míg ilyeg pl a niveánál nem tapasztaltam. Az alapozót se szedi le, de a maradékkal a tonik megküzd. Használata után nem feszül az arcom, de nem is érzem 100%ban tisztának, valamint a parfümöt se értem benne, teljesen felesleges. Várom hogy elfogyjon és biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

Vitaminok: Panthenol