Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

zsuzsyb

2021. július 31.

Nagyon szeretem, nem irrital. Szepen tisztit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

Nagyon szeretem, nem irrital. Szepen tisztit.

Viki123456

2021. július 11.

Arctisztítás első lépéseként használom. Jól működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Arctisztítás első lépéseként használom. Jól működik.

mokusberci3

Korcsoport: < 18
2021. július 4.

Szupi! Nem irritál és le is szedi amit kell:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. július 4.

Szupi! Nem irritál és le is szedi amit kell:)

csecseiszaboandrea

2021. június 24.

Ha nem vagyok kifestve egyáltalán, akkor a fényvédőt, illetve a hidratálót egész szépen leszedi, viszont a sminket legfőképpen a szempillaspirált nem, (arra ajánlom Mixa két fázisú lemosóját. )
Ha nincs rajtam szempillaspirál, akkor is átszoktam a szememet törölni, és nekem picit csípte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

dorinaben

Korcsoport: < 18
2021. június 23.

Dupla tisztítás első lépése nálam is. Fényvédőt szuperül elmozdítja. Kíméletes, eddig nem okozott irritációt és az illata is kellemes. Bevált, olcsó, nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. június 23.

Agotaa

2021. június 17.

Két éve ezt a Mixa micellás vizet használom, nem is szeretném lecserélni. Dupla arctisztítás első lépésének nagyon szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

KoosAlexandra

2021. június 11.

Az első micellás víz ami nem csípi a szemem, nem pirosodik tőle a bőröm és nem kell erősen dörzsölni sem, hogy eltávolítsa a sminket. Az érzékeny, ekcémás bőrömre tökéletes, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

violetti

2021. június 9.

Nincs egy érzékeny bőröm ezért érdekes, hogy egyedül ez csinált sebet a szemhéjamra. Mióta visszaálltam a kék Bioderma micellás vízre visszaállt a világ rendje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

bognarcsilla

2021. május 29.

Az arcomról szépen eltávolítja a fényvédőt, alapozót, korrektort, viszont a szempillaspirállal nehezebb a dolga. Sokszor csípi, irritálja a szemem. Egyelőre félretettem, kipróbálok mást, de ha nem találok jobbat, szívesen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

Bius9611

2021. május 24.

Az arcomról a sminket és a fényvédőt szépen leszedi, viszont a szemsminkkel már nehezen birkózik meg, emellett a szemkörnyékemet irritálja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.