Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

Mixa Micellás Víz Kombinált és zsíros bőrre
Ár: 1200 ft , Eladó: micirpicir
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Bp,XV.ker,Hubay Jenő tér, fizetés: személyesen
lillus09

2019. február 23.

Ez a harmadik fajta micellás víz, amit használok. Nem látok túl sok különbséget közöttük, azért a Baleánál jobb. Szépen lehozza a sminket, sőt még a szemsminket is, aminek érdekében azért dörzsölni kell a szemeimet de nem szárít. Reggel is ezzel tisztítom meg az arcom, amiért megvettem, azt teljesíti.

lillus09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Sziporka88

2019. február 18.

Az arcápolási rutinomba vettem meg. Eddig nem tudok róla rosszat írni. Szépen tisztít, nem szárítja a bőröm. A Garnier micellásnál (sárga) 100x jobb. :)

Sziporka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Bettu

2019. február 6.

Nekem szinte mindegyik micellás víz ugyanazt nyújtja. Teljesen jó, nincs vele problémám.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Kokapu

2019. január 30.

Nem sikerült megszeretnem. A második használattól kezdve büdös szaga volt. Kinyitáskor még nem volt az, és a csomagolás érintetlen volt, nem az volt a gond, hogy esetleg kinyitották előttem az üzletben. A végén már annyira nem szerettem a szagát, és emiatt nem szívesen raktam volna az arcomra, hogy szemüveget, és blendert tisztítottam inkább vele.

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

catpeach

2019. január 29.

Szépen tisztit és nem szárit, nem irritál. Nagyon jó termék.

catpeach
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Szépen tisztit és nem szárit, nem irritál. Nagyon jó termék.

BeataK

2019. január 15.

Randomra emeltem le a polcról, de nem bántam meg. Eddig ez a kedvencem az összes kipróbált micellás víz közül. A sminket elég szépen eltávolítja minden irritáció nélkül. Ami még nagyon tetszik benne, hogy valahogy “tisztának” érzem a bőröm a használata után, mintha az elhalt hámsejtek egy részét is eltávolítaná. Mindent tud, amit elvárok egy micellás víztől, újravevős.

BeataK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

DittyCat

2019. január 14.

A Garnier rózsaszín kupakosát használtam, aztán kaptam egy ilyet ajéndékba. Hát, gondoltam, elhasználom... Aztán szemmel láthatóan csökkent a bőröm irritáltsága és tűntek el a piros foltok, úgyhogy innentől kezdve csakis Mixa! :)

DittyCat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

kikolett

(!)
2018. december 27.

Teszelésre kaptam a terméket. Eddig még nem használtam micellás vizet, így nincs összehasonlítási alapom. Nekem egy egyszerű arclemosó, ébredés vagy munka után szoktam vele lemosni az arcom. Alapvetően minden koszt lehoz, a szemfestéket és a szemceruzát is. Hátránya, hogy kicsit ragadós érzetet hagy maga után.

kikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

AlexandraKatona

2018. december 14.

Sokadik flakkonnal veszem, szeretem ezt a márkát. Több, drágább micellás vizet is próbáltam már, de sehol nincsenek ehhez képest! Kíméletes, nem irritál, nem zsíros, nem szárít, visszafogott az illata, nagyon kellemes.
Csak ezt használom!

AlexandraKatona
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Csak ezt használom!

Ekka86

2018. december 12.

Elhasználtam, de utáltam. Csípte a szemem és nem is bírt el a teljes sminkkel. Nem veszem újra.

Ekka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.