Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

Mixa Micellás Víz Kombinált és zsíros bőrre
Ár: 1200 ft , Eladó: micirpicir
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Bp,XV.ker,Hubay Jenő tér, fizetés: személyesen
Ár: 1200 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
beautyandlove

2019. április 21.

Sokáig a Garnier micellás vízét használtam, aztán (szerencsémre) rátaláltam ERRE. Szuper kíméletesen távolítja el a sminket és az érzékeny bőrömet nem irritálja. A vízálló szempillaspirál lemosásával megküzdünk, de még ez sem vesz el belőle egyetlen egy csillagot sem. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

tamara428

2019. április 17.

Ez lett a kedvenc micellás vizem. Szépen tisztítja az arcomat, eltávolítja a felesleges zsírt és a szennyeződést, de nem szárít. Kíméletes a bőrhöz, az én szuperérzékeny rosaceás bőrömet sem irritálta (pedig az előző vizeimnél ez előfordult.) Nagyon kellemes és tiszta érzetet hagy maga után.
A könnyed sminkek lemosása nem probléma, dörzsölés nélkül leszedi. A vastag alapozó már nehezebben jön le, sokszor át kell törölni vele a bőrt. (Persze az erős sminkeknél amúgy is érdemes inkább olajos lemosót használni.)
Már a második flakonnal használom, és nem hiszem, hogy találok még egy ilyen lemosót ilyen áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Redrosebunch

2019. április 6.

Nagyon jó termék! Ár-érték arányban kiváló. Szépen és alaposan eltávolítja a sminket és az érzékeny bőrt sem irritálja. Egyetlen gond vele, hogy a vízálló szempilla festéket nem távolította el maradéktalanul. Nincs különösebb illata, de azt hiszem egy ilyen terméknél az a jó, ha minél naturálisabb. A Mixa termékek egyébként is szimpatikusak, mert eddig mind nagyon bőrbarátnak bizonyult azok közül amiket sikerült kipróbálnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Viviencsv

2019. április 2.

Ez egy nagyon jó termék! Az érzékeny bőröm nem irritálta, a szemem nem csípte, a sminket könnyen eltávolította és viszonylag sok ideig elég. Tetszik, hogy illatanyagmentes. Bármikor újravenném! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

sandyh

2019. március 24.

Akkor vettem amikor januárban elképeztően kiszáradt a bőröm, hámlott, vörös volt, irritálta minden és nagyon csúnya volt. Nagyon szépen rendbehozta a bőrömet. Érzékeny és irritált bőre nagyon bevált. Azt a minimális sminket lehozza amit én használok. Matt és puha lesz a bőröm utána. Szeretem a tapintását. Most járok a felénél. Egyetlen negatívum az pedig, hogy néha valamiért csípi a bőrömet. Ha elfogy lehet később visszatérek még rá, de szeretnék másikat is kipróbálni. Régen a zöld kupakos Garnier micellás víz volt meg. Már nem emlékszem milyen volt és nem is használtam sokszor. Tehát nem hagyott mély nyomot bennem így biztos, hogy ez jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 24.

annaramona

2019. március 22.

Nem szedi le a sminket sajnos. Pedig szeretem sminkmentes bőrön, kellemes érzetet hagy maga után. Szerintem továbbállok másik termékre, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

hangi

2019. március 19.

Nem csíp, sokáig elég, de a szempillaspirált nem szedi le teljesen.Ha sminkmentes napon használom, akkor finom tiszta érzetű utána az arcom, puhán hagyja a bőröm, csak nem erre kerestem megoldást. December óta használom minden nap, és még kb a fele megvan, szerintem még elszenvedek a végéig, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

banhegyireka

2019. március 18.

Szuper sminklemosó! Ár-érték arányban tökéletes. :) pláne, hogyparfümmentes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Szuper sminklemosó! Ár-érték arányban tökéletes. :) pláne, hogyparfümmentes

kittimakeuptest

2019. március 17.

Nagyon imádom, az érzékeny bőrömet nem bántja. Ha eléggé jól be van vele áztatva a kis pamacs, akkor nem kell dörgölni sem, szépen leszedi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

shatzy

2019. március 14.

Valóban nem irritál, illatán nem érzek semmit, azonban a lényeg amiért vettem, az aza, hogy a fürdés után (szappannal lemosott kozmetikumokat) a sminket távolítsa el. Én fürdésnél átmosom a szemem, arcom, a „fennmaradó” sminkre, szemhéjtus és szempillaspirál kombóra használnám, akik nem jöttek le a szappanos (gél lemosó) verzió után. Gyenge. Cuki lemosó, nem drága, nem irritálja a szemem sem, pedig abba sokszor beküldöm véletlen, de ennyi erővel vízzel is kenegethetném. NEM vízálló tust kellene eltüntetnie! Sima folyékony tus fennmaradt, vékony verzióját. A BIODERMA senzitív verziója a sminket kiválóan lehozza, csak az utóbbi idők eresztésében valamit mókolhattak, mert 2 adag is kiégette a szemem, ezért vettem meg ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.