Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

sildi

2020. január 9.

Nem tudom, mitől van ilyen erős krémillata, ha itt azt írják, hogy illatanyagmentes. :O Mindenesetre megfelelően teszi a dolgát, egy picit azért ragadós érzetet hagy maga után, ezért a -1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

garagebi

2020. január 8.

Alig vártam, hogy elfogyjon. Nekem nagyon nem vált be. Habzik és bántja a szemem. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

wildrose

2019. december 30.

Szeretem, hogy illatmentes és hogy nem irritál, viszont a sminkkel nem birkózik meg könnyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 30.

sargibari

2019. december 29.

Korrekt kis micellás víz, kellemes érzés áttörölni vele az arcom nap végén. Nem hagy ragadós érzést, nem szárít, szeretem használni. Korábban próbáltam a Bioderma és az Uriage micellás vizeit is, amiket szintén szerettem, de az ára miatt most már másodszor esett rá a választásom, szóval nálam ár-érték arányban ő a nyerő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

bkate4

2019. december 22.

L'Oréal, Garnier és Nivea micellás vizek után kerestem valami újat, mert egyikkel sem voltam teljesen elégedett. Az itt olvasott vélemények alapján esett a választásom erre és most már egészen biztos vagyok benne, hogy maradok is ennél, mert nekem nagyon bevált. Nem hagy filmréteget a bőrön, nagyon szépen eltávolítja a sminket, egyáltalán nem csípi a szemet sem. Tökéletes, csak ajánlani tudom! Ár – érték arányban is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

technodiva

2019. december 19.

Évek óta a garnier micellás vizét használom szakadatlanul, mert az érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömnek csak az volt jó. Egyszer mellényúltam egy másik fajta micellás vízzel, ami csípte a szemem és a bőröm. Azóta most először teszek próbát másféle vízzel mint a Garnier, mert elégedett voltam a Mixa tusfürdőjével, ami nálam nagy szó. :D Nem bántam meg a döntést, tökéletes az állaga, szépen és hamar leszed minden sminket és nem csíp, nem esik rosszul a bőrömnek a használata. Az árát megéri, nálam újravevős lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

TheMadHatter

2019. november 17.

Kicsit ragacsos érzést hagy maga után, és a szempillaspirálomat nem hozza le maradéktalanul, de az illata kellemes, és nem lesz pattanásos / száraz az arcom miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Vikka79

2019. november 15.

Imádom!
Soha semmilyen bajom nem lett tőle :) Alaposan tisztít és nem szárítja a bőröm. Reggel/este minden nap használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Imádom!

greta19

2019. november 14.

Az itt olvasott pozitív kommentek alapján vásároltam meg. Nekem is bevált, nagyon szépen eltávolitja a sminket, nem hagy ragacsos érzetet és nem pirosodik ki utána a bőröm. Az érzékeny bőrüeknek bátran ajánlom. Előtte a Garnier micellás vizeit használtam, de azt hiszem inkább maradok ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

JErzsi

2019. november 2.

Már hónapok óta csak ezt használom és nagyon elégedett vagyok vele. Mivel a sminkem nagyját a Balea pumpás arctisztító habbal szedem le, ezzel már csak egy vattakoronggal elegendő áttörölni az arcom és nagyon szépen eltávolítja a maradékot. Nem irritál, nem csíp, még a szememet sem, nem szárít, nincs illata, úgyhogy érzékeny bőrre pláne a tökéletes micellás víz.
Előtte Garniert használtam, az is jó volt, de mivel az mostanában eléggé felszedte magát árban, ezért én azt mondom a Mixa jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.