Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

Ár: 1400 , Eladó: maedusa
Állapot: kb 3szor próbált, Helyszín: Budapest iii. ker, fizetés: személyes vagy postai

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tsundoku

2022. június 10.

Nekem bevált, teszi a dolgát bár a vízálló sminket tényleg nem hozza le. Egy csillagot levonok, mert nekem is csípi a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 10.

Kincsi

2022. május 1.

Egész jó kis micellás víz. Teszi a dolgát, nagyon egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 1.

Egész jó kis micellás víz. Teszi a dolgát, nagyon egyszerű.

edinaa225

2022. április 27.

Ez valóban minden mentes alig tisztít szem sminket abszolút nem! Nem ajánlom. Vannak tőle sokkal jobbak! Uriage & Bioderma

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Anex55

2022. április 15.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, tényleg kíméletes a bőrhöz és alaposan eltávolítja a sminket. Az ára kicsit húzós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

Ancsalka

2022. április 15.

Nekem bejött, nem csípi a szemem szépen tisztít.

Nekem bejött, nem csípi a szemem szépen tisztít.

11Stella11

2022. április 11.

A vízálló sminken kívül mindent lehoz szépen. A szememet viszont állatira csípi, pedig nem vagyok egy nagyon érzékeny típus.
Amikor vívódok a biodermán és ezt veszem helyette, akkor mindig utólag megbánom a döntést. Ez is sokáig elég, de mivel van viszonyítási alap, ezért inkább nem veszek többet B opciónak sem ilyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

ancsi0824

2022. március 27.

Eddigi legjobb sminklemosó, amit valaha próbáltam! Ennél többet szerintem nem kell írni…

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

Mute311

2022. március 19.

Ez az egyik legszuperebb micellás víz amit használtam. Egyáltalán nem irritál, szépen leszed mindent, kicsit még nyugtat is. Szuper választás, főleg mikor akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 19.

Annuss

2022. január 17.

A rózsaszín Garnier micellás víz után hatalmas megváltás, mert nem csípi a szemeimet. Viszont, nincs is olyan hatékony szerintem. Többször át kell menni a bőrön friss pamaccsal. Ezután én még használok második lemosót, amit javasolnék mindenkinek, és azt is hogy utána mossatok arcot sima vízzel! Pozitívum, hogy nem szárít és nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 17.

Noja123

2022. január 3.

Teszi a dolgat, nem okoz irritaciot/pattanasokat,sokadjara veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 3.

Teszi a dolgat, nem okoz irritaciot/pattanasokat,sokadjara veszem ujra.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.