KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

Azurill

2018. december 2.

Nem sminkelek gyakran, így nagyon sokáig kitartott(talán 1-2 évig használtam). Ez előtt még sose használtam micellás vizet, így nincs összehasonlítási alapom. Említésre méltó bőrproblémát nem okozott, egyedül a szempillaspirállal kellett egy kicsit jobban küzdeni, a többi sminket szépen leszedte.

Azurill
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

TheaQueen

2018. november 17.

Az eddigi micellás vizekkel csak rossz tapasztalatom volt,vagy kiszárították a bőrömet,vagy az olajosoktól pattanások jelentek meg az arcomon,így már kezdtem feladni a használatát,mikor egy utolsó próbálkozásként leemeltem a polcról ezt,mivel a mixa krémjeit is imádom,adtam neki egy esélyt. Kellemesen csalódtam,sminklemosás után használom,az erős,vízálló színpadi smink maradványaival remekül elbánik,magában sminklemosóként nem igazán hatékony,de nem is erre a célra vásároltam. Illatra nem túl kellemes,de nem is zavaró.

TheaQueen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Csiky

2018. november 6.

Teszi a dolgát , nem szárít , nem irritál , de nem lesz a kedvencem . A flakon vége felé már elviselhetetlen a szaga , nem biztos hogy megvárom a végét .

Csiky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Blanky

2018. október 18.

Szerintem ez egy nagyszerű termék! Ez az első micellás víz, amit mindig újraveszek. Nem ragad, nem habzik, kellemes érzés a bőrön. Nem irritálja a nagyon érzékeny rozaceás bőrömet. Nem utolsó sorban napi 2 használat mellett is sokáig elég. Nem tervezem leváltani az biztos.

Blanky
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

kismadár

2018. október 13.

Sminklemosás után használom a maradék szennyeződés eltávolítására. Tökéletesen teszi a dolgát, nem szárít, nem irritál, nem ragad tőle a bőröm. Én ezt is leszoktam öblíteni vízzel, nem is értem, hogy egy olyan terméket miért ne öblítenénk le az arcunkról, aminek nem tápláló, hanem tisztító funkciója van?! Csak azért négy csillagot adok neki, mert nálam a favorit a rózsaszín Bioderma, az megmagyarázhatatlanul jobb, mint minden más mici víz. Egyébként nem teljesen illatmentes. Van egy kis dohos, "penészes" mellékszaga, de nem zavaró és nem is okozott semmi bajt.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

farkas.timeazsofia

2018. október 9.

Jó összetevők, a funkciójára alkalmas, bár most nehezen illesztem a rutinomba, de ennek ellenére nagyon szeretem. Jó lenne egy hasonló termék, mondjuk arcvíz, vagy tonik, aminek nem a tisztítás lenne a funkciója, hanem a ph visszaállítása és egy kis hidratálás, ápolás.

farkas.timeazsofia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

mildiko87

2018. szeptember 5.

Elfogyott az előző micellás vizem, mivel ezt még nem próbáltam, ezért esett rá a választás. Teljesen jól működik, nekem nem okozott semmilyen problémát, csinálja a dolgát.

mildiko87
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

balkri

2018. szeptember 2.

Megvettem, kipróbáltam, de nekem nem vált be! Kevert, felületi vízhiányos a bőröm, amit kiszárított, foltokban elkezdett hámlani, és csak ezt az egy újdonságot vezettem be, így most próbálom helyrehozni amit okozott!

balkri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

petruszanna

2018. augusztus 28.

Évek óta Biodermat használtam,de most nem volt kedvem rendelni és itteni vélemények alapján vettem ezt. Hááát...kénytelen leszek visszatéri a Biodermára. Alig festem ki a szempilláim, nem vízálló spirállal (szemfesték, szemceruza nem használok) és ha rajtahagyom a micellás vizes vattakorongot a szememen akkor sem szedi le. A cc krémet (már ami marad a nap végére) 4 korong elhasználása után sem távolítja el maradéktalanul. Előző micellás vizem egy koronggal elbánt mindennel és még nem is ragadt utána a bőröm. Ezután van némi fura...Szeretek új termékeket kipróbálni, de micellás vizet többet nem próbálgatok az biztos.

petruszanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

NorkaEchelon

2018. július 21.

A legkíméletesebb micellás víz a piacon. Pattanásokat nem okoz, nem irritál és plusz, hogy alkohol mentes. Már 1.5 éve használom és szerintem maradok nála.

NorkaEchelon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.