Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

cbf91XD

2020. július 21.

Nem irritál, szépen tisztít, de hagy egy zavaró filmréteget. Mindig fürdés előtt használom, és utána még Mixa Anti Imperfections arclemosóval is lemosom az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

KiAn

2020. július 20.

Ez a legjobb drogériás micellás víz amit próbáltam. Jól eltávolítja a sminket, a szennyeződéseket az arcomról. Nem hagy ragacsos érzetet maga után. Nekem tutira újra vevős lesz. Jár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 20.

rrituss

2020. július 20.

Sokáig úgy gondoltam, jól elvagyok micellás víz nélkül, de addig addig kerülgettem a témát, míg nemrég beadtam a derekam, és hazavittem, hogy kipróbáljam, milyen az eredménye a micellás víz + Cerave hidratáló lemosónak. Jelentem, nagyszerűen bevált a kettő együtt, mikor elkezdtem a Cerave lemosót használni, nem voltam 100%-osan megelégedve az eredménnyel, de így, micellás vízzel előtte áttörölve az arcom, már semmi gond. Maga a Mixa micellás víz teljesen illatmentes, bőséges mennyiség, jó áron. Én ahogy átttöröltem vele az arcom, és a fényvédő, bb krém, plusz napi kosz nagyrészét leszedtem egy pamut koronggal, mindig arcot mosok, nem hagyom fent, és nem is tudnám minden helyett használni, de jól beépíthető egy többlépcsős rutinba. Semmilyen irritációt, pattanást nem okozott, a szempillaspirált is szépen oldja, de a szemet eközben nem csípi, és nem marad utána kellemetlen, húzódó, száraz érzés sem. Egyszóval szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

HarmatosHajnal

2020. július 7.

Olyan, mintha csak sima vizzel törölgetném át az arcom, nem nagyon érzem a tisztító hatását. Nem szárít, nem csíp. Ha elfogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 7.

Melaszka

2020. július 6.

Nagyon jó termék, nem pirosodik ki utána az érzékeny bőröm, szépen tisztít, az ára is elfogadható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Angie22<3

2020. július 1.

Nem olyan régen használom, nagyon kiadós, kevés kell belőle. Nem szárít annyira, mint a korábban használt micellás vizek. Az összetevői alapján választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

DinaSch

2020. június 20.

Most fogyott el a bőven 1 éve vásárolt flakonom.
Nem okozott sosem plusz pattanásokat,nem irritál és egész jól leszedi a vízálló sminket is.
Nem csípi a szemet,imádom hogy nincs illata.
Akcióban vettem anno 800 körül, de ha arról van szó,teljes áron is megvenném újra.
De a következő a mattító hatású változata lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Most fogyott el a bőven 1 éve vásárolt flakonom.
Nem csípi a szemet,imádom hogy nincs illata.
De a következő a mattító hatású változata lesz.

Burya

2020. június 9.

Sokáig küzdöttem a vízhiányos, zsíros bőröm kezelésével, mígnem jobban beleástam magam a témába és meg nem tudtam, hogy bár a kifejezetten zsíros bőrre való termékek közvetlenül használat után tényleg segíthetnek, a legtöbb tele can alkohollal, mentollal és egyéb olyan összetevővel, ami hosszútávon nem csak hogy nem segít, de kifejezetten ront a helyzeten. Így aztán kitaláltam, hogy arctisztításhoz többet nem használok szappant és alkoholos tonikot, csak sima vizet és reggel/este micellás vizet. Az összetevői és az itteni vélemények alapján erre esett a választásom és nem is bántam meg. Kb. 3 hétbe telt, mire a bőröm "megnyugodott", mert már nem használtam a brutál arctisztítókat, és azóta teljesen kezelhető, nem fénylik és az összes pattanásom eltűnt. Még mindig nem 100%-os a probléma kezelése, de abban már biztos vagyok, hogy a szappanról micellás vízre váltás az eddigi legjobb dolog volt, ami az arcommal történt. Idő közben felfedeztem, hogy van ennek egy kifejezetten problémás bőrre való cinkoxidos változata is, ami szintén alkoholmentes, úgyhogy teszek egy próbát azzal is, aztán még jövök update-elni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

BeesWorld

2020. június 4.

Szeretem, nem csíp, nem irritál, kissé büdi lesz a vége felé, de nem találtam jobbat. Garniereknél meg niveáknál jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

SzandraK

2020. május 28.

Nem csíp, nem szárít és jól tisztít. Sminket is könnyedén eltávolítja, nem kell dörzsölgetni hozzá az arcom, valamint elég kitartó, pénztárca barát termék. Már többször újra vásároltam! (:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.