Mixa

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiorentina914, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bőrnyugtató micellás víz kíméletesen eltávolítja a szennyeződéseket az arcról, a szemekről és tisztává, hidratálttá és üdévé varázsolja a bőrt. Hipoallergén összetétele 5,5 ph Értékével kíméletes a bőr védőrétegével szemben és a bőrnyugtató panthenolnak köszönhetően segít megelőzni a bőr irritációkat.

Eredmény: Az arcbőr érzékeny bőre megtisztult, felfrissült és hidratált..

Pecci

2019. április 30.

Mivel nem igazán sminkelek, így fürdés előtti arctisztitasra szoktam használni, vagy ha mégis felteszek egy natúr make up-ot, akkor sminklemosonak használom, és mindenhogyan tökéletesen funkcionál. Vízálló sminket is maradéktalanul eltavolit!
Amiért nekem nagy favorit, az az, hogy a seborrheas bőrömet nem bántja, nem csíp vagy sebesit ki, kiválóan tisztít, nem hagy maga után húzódó, furcsa filmreteget (mondjuk én bármilyen micellas vizet használok, utána meg ősök az arcom: a kozmetikus szerint mindig így kell eljaeni, mert a micellas víz, ha nem mosod le, tovább dolgozik a bőrön és tönkreteszi, szetszedi azt) nincs illata. A pumpa kicsit nehezen kezelhető, így az adagolás bajos, de ez legyen a legkisebb gond. Puha, selymes, tiszta lesz tole a bőröm. Ár-érték arányban, főleg ha a hatását nézzük, nekem megeri. Ha elfogyott, újra fogom venni (Himalaya diós arcpakolassal ütős párost alkot az arcapolasi rutinomban).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

Zsozs

2018. december 8.

Az árához képest talán picit többet vártam. Az alapozót, púdert, szemfestéket egész könnyen leszedi, de a spirálokkal már nehezen bír el. Én kifejezetten szerettem ezt a pumpás kiszerelést, de tény, hogy elég hamar elfogyott.
Nem volt rossz ez a micellás víz, de mindenképp leváltom valami másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Nem volt rossz ez a micellás víz, de mindenképp leváltom valami másra.

szilvia.bano

2018. szeptember 3.

Tonikként használom, és nekem tökéletesen működik. Korábban a Garnier kék olajmentes nyugtató tonikját használtam, majd mikor bevonták, és az összes Garnier tonik közül egy sem volt, ami ne tartalmazott volna alkoholt, áttértem a Balea száraz és érzékeny bőrre való tonikjára, viszont ezt is bevonták. Remélem ezt végre hosszú távon lehet kapni. Jól eltávolítja a sminkmaradványokat, nem tartalmaz alkoholt, az illata isteni, szerintem ár-érték arányban is jó, és a pumpás kiszerelés sem zavar egyáltalán. A nagy 400 ml-s micellás vizeket azért nem próbáltam eddig a márkától, mert a Garnier érzékeny bőrre való micellás víz amit használok nagyon jó és olcsóbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

ancsmoka

2018. augusztus 1.

Nagyon jo szepen tisztit. Nekem a pumpaval volt bajom szinte egy fel honap alatt elhasznaltam, reggeli es esti hasznalattal de tokeletesen megtisztitotta az arcom. Errol a mixa arclemosorol egy masik mixa arclemosora valtottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

zsazsa

2018. június 23.

Első micellás vizem, nagyon sok jót olvastam a Mixáról, vennem kellett egyet. :) Nem lett a kedvencem, pedig szépen lehozza a sminket. Viszont vagy ettől, vagy az előtte használt krémes lemosómat sem szereti a bőröm, de hamarabb zsírosodik a T-vonalam, le kell cserélnem őket, mert nincs jó hatással a bőrömre valamelyik termék. Egyébként a pumpa tök jó lenne, de egy kicsit köpköd, nem mindig odamegy a folyadék ahova kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Lunalaluna

2018. január 21.

Az alapozót és a nem vízálló szempilla spirált gyönyörűen leviszi. Nem pattogott ki az arcom tőle és igaz, hogy érezhető valami rétegszerű a használata után, de én ezt inkább úgy élem meg, mintha egy hidratáló szérumot használtam volna. Pont emiatt egyáltalán nem szárítja ki a bőrömet. Féltem kicsit, hogy parfümöt tartalmaz, de a többi összetevő meggyőzött. Már vagy a negyedik flakon vettem meg. A pumpát meg kell szokni, én odatapasztom a vattakorongot és akkor nincs gond.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

barbonca

2017. november 19.

Suvickolás ellenére sem szedi le a legegyszerűbb szemfestéket sem, az arcom ugyanúgy irritált, allergiás, viszkető foltos, a Mixától nem érzem, hogy tisztább lenne, zavaróan ragacsos utána. Le kell mosnom. Az általam sem sokra tartott Garnier micellás víz sokkal jobban teljesített. Ezt elhasználom, de nem fogom újra venni. A pumpa pedig teljesen fölösleges, gyakran akármilyen óvatosan nyomkodom, úszik a vattakorong és néha még a tükörre is spriccen egy szép adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Agnyecko

2017. november 16.

Az enyén sem pumpás, de ez nem érdekel. Nem szerettem meg, mert sztem nem tudja alaposan leszedni a sminket, noha nem vakolatot hordok az arcomon. Az olajos, majd gyengéd lemosó után (!) szoktam micellás vizet használni, de akárhányszor áttörlöm vele az arcomat, reggelre a szemem belső sarkában apró fekete szennyeződés gyűlik össze. Ez sosem esett meg velem, amíg a Biodermát használtam, úgyhogy drága vagy nem, én visszatérek ahhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Mandra

2017. október 6.

Jó kis micellàs víz. Minden szennyeződést leszed az ARCRÓL , de a szemceruzàt hosszas "dörzsölés" utàn sem tűnteti el maradéktalanul.
Tetszik a pumpàs megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Tetszik a pumpàs megoldás.

sackoka

2017. szeptember 7.

Megvettem, elhasználom, de nem lett a kedvencem. Ragacsos érzetet hagy maga után, az az érzésem van, hogy ezt még le kell mosni valamivel. Amúgy a sminket szépen leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!