Mixa

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiorentina914, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bőrnyugtató micellás víz kíméletesen eltávolítja a szennyeződéseket az arcról, a szemekről és tisztává, hidratálttá és üdévé varázsolja a bőrt. Hipoallergén összetétele 5,5 ph Értékével kíméletes a bőr védőrétegével szemben és a bőrnyugtató panthenolnak köszönhetően segít megelőzni a bőr irritációkat.

Eredmény: Az arcbőr érzékeny bőre megtisztult, felfrissült és hidratált..

lucaanna

2017. szeptember 7.

Pattanások, egy ezidáig semmilyen egyéb toniktól/micellás víztől/sminklemosótól irritált bőrön. A márka jellemzőivel így ez egy hatalmas ellentmondás – legalábbis nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

csokilany

2017. augusztus 26.

Nekem nem kifejezetten érzékeny a bőröm, azért vettem ilyen lemosót, hogy ne is legyen az :) A vízálló sminket szenvedősen és nem is teljesen viszi le, de egyébként korrekt. Az illata és az állaga is kellemes, nekem nem csípi a szemem és nem hagy semmilyen kellemetlen utóérzetet a bőrömön. A pumpája nekem kicsit spriccel. Legközelebb kipróbálom a mattítós verzióját, de ilyet is biztosan fogok még venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

szilvasitimea

2017. július 7.

Eddig a Garnier micellás vizet használtam, de sajnos a szememen a smink leszedése mostanában kínszenvedés volt. Elég érzékeny ott a bőröm, és nagyon csípte. Még a szemkörnyékápoló felkenése is csípte sminkleszedés után. És hát mivel ott használom a legtöbb sminket, többször át szoktam törölni.

Megláttam ezt a Rossmannban és gondoltam teszek vele egy próbát. Hát nagyon jól tettem! Bár az arcom többi része nem olyan érzékeny, mint a szemem, gondoltam az baj nem lehet.

A kiszerelése az csoda jó. Imádom, hogy pumpás, nem kell döntögetni, csak nyomogatni :)))) . Illata finom, kellemes, bár kár, hogy parfüm van benne, igazán kihagyhatták volna. Nagyon szépen leszedte a sminkemet maradéktalanul, nem csípte a szememet, direkt dörzsöltem egy picit, hogy kitesztelhessem, hogy ha erősebben nyomom oda, akkor csíp-e, de nem . A Garnier amikor véletlenül belement a szemembe, csípett. Ebből is ment a szemembe, bár direkt, hogy kipróbáljam, és nem csípte.

Egy szó, mint 100, nagyon megéri, nekem nagyon bejött. Akinek egy picit is érzékeny az arca bármelyik területe, annak érdemes kipróbálnia.

Talán annyi az egyetlen pici hátránya, hogy picit ragacsos marad az arc, és várni kell vele, mire folytatható az arctisztítás művelete, de bőven belefér.

Többi termékét is tervezem majd kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Többi termékét is tervezem majd kipróbálni.

adrikomaromi

2017. július 1.

Erre cseréltem a korábbi micellás vizeim, amikor bejött a drogériákba. Nem bántam meg!!! Kellemes, minden sminket és szennyeződést el lehet vele távolítani. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

naconxypan

2015. július 10.

Nagyon szépen eltávolít minden szennyeződést és egyáltalán nem irritálja a bőrömet. Jár az 5 csillag! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

CocoSunrise

2014. szeptember 18.

Nagyon jó áron jutottam hozzá... csak párszor használtam eddig de a bőröm szereti, észrevettem, hogy jól tűri és kevésbé piros sminklemosás után. Tényleg nem szárít és nem irritál, nem okoz semmi problémát az arcon. Gyönyörűen leviszi a piszkot, sminket. Az enyém nem ilyen csomagolásban van, kupakszerű a teteje és 400ml. Hosszútávon még majd meglátjuk, de egyenlőre 5 csillag, teljesen elégedett vagyok. Ha továbbra is ilyen jól beválik biztos nem fogom Biodermára dobálni a pénzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

fiorentina914

2014. július 17.

Ez az első micellás lemosóm, szóval nincs viszonyítási alapom. Nagyon megvagyok vele elégedve. Azt ígéri, hogy dörzsölés nélkül eltávolítja a sminket. Ezt az ígéretét be is váltja. Nagyon gyengéd a bőrhöz. Rosszat nem tudok róla mondani. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Vitaminok: Panthenol

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.