Mixa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az optimális toleranciájú arctisztító tej érzékeny bőrre, eltávolítja a sminket és üdévé varázsolja a bőrt. A bőr megnyugszik, hidratált és rugalmas. Nagyon hatékony, sminklemosó összetételének köszönhetően, a többlet faggyú is eltávolítható a bőrről, dörzsölés nélkül, a rózsakivonat pedig kényelemérzetet nyújt az érzékeny bőrnek. Dörzsölés nélkül tisztítja, puhítja és táplálja a bőrt.

Eredmény: A tiszta arcbőr megnyugszik, hidratált és rugalmas.

Vivikee

2019. február 21.

Fürdés közben használom, benedvesítem az arcom, és a kezembe nyomok belőle, majd átmasszírozom vele a bőröm és a szemem is, ezután vízzel leöblítem. A sminkem nagy részét így tökéletesen eltávolítja,de utána még egy micellásvizes vattával áttörlöm az arcom. Mind kettő Mixa, nagyon szeretem őket, nem szárítják a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

SirWick

2019. január 20.

nem használom rendszeresen, inkább mikor arcradírt végzek. kellemesen puha tole a borom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Zsanoka

2018. november 25.

Nem szedte le a vízálló szemhéjtust és szempillaspirált, vagy csak sok szempilla árán 😔 A bőrömet utána muszáj lemosni mert úgy érzem, hogy nem kap levegőt! Más Mixa lemosó jobban bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

mrs.criss

2018. október 20.

Kezdem azzal h 2t vettem, mert nagyon bevált a mici víz. Hiba volt. A baj az, hogy nem hozza le a szemhéjtusom és a spirálom. 3 vattakorong után meg mindig a fel sminkem a szememen. Nem tudom mire használom majd el...Nem csípi a szemet, az illata nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

lenizsu

2018. július 17.

A legjobb arclemosó, amit az elmúlt években használtam. Simává és puhává teszi a bőrt. Tökéletesen egy gyorsan eltávolítja a sminket. Jól hidratál. Az alapozó megcsúszik rajta, ezért sminkelés előtt nem használom csak estenként. A kezemmel viszem fel, és vattakoronggal törlöm le. Szuper termék. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

szabofannika0215

2018. március 17.

A sminket szerintem 95%ban le tudja szedni, nincs vele semmi probléma

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

A sminket szerintem 95%ban le tudja szedni, nincs vele semmi probléma

bokri28

2018. február 7.

Annyi jót olvastam a márkáról, hogy gondoltam, kipróbálom, de nekem nem jön be. Miután letörlöm a bőrömről, azt érzem, hogy még le kell mosnom, mert megfullad, ragacsos marad, pedig a használati útmutató szerint nem igényel lemosást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Misa

2017. december 20.

Ha egy szóval kéne összefoglalnom: meh..
Nem rossz, mert nem okoz irritációt, valóban le tudja szedni a sminket, nagyon gazdaságos és nem büdös.
De nem is jó, mert az állaga valahogy pont nem jó. Ha ennél hígabb lenne, könnyebb lenne a vattakorongnak beszívnia. Ilyen híg arckrém állaga van, emiatt a vattakoronggal csak csúszkálok egy darabig a bőrömön, és nem szed le semmit. Ha sűrűbb lenne, akkor fel tudnám kenni kézzel, és le tudnám törölni egy zsepivel. Én egy sűrűbb állagú lemosót szerettem volna.
Ezer év, amíg leszedek vele mindent, és rengeteg vattakorong. A szempillaspirálomat a jóistennek se hozza le. Elvileg nem kellene leöblíteni, ki is próbáltam, de borzasztó (nekem): ragad, filmréteget hagy, egyszerűen koszosnak érzem az arcom utána - de nyilván egyéni preferencia/megszokás kérdése.
Nem érzem úgy, hogy bármit is hozzáadott volna a rutinomhoz, egyszerűen egy plusz macera, komolyabb haszon nélkül. Elhasználom valahogy, de nem veszem újra, az hétszentség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Ha egy szóval kéne összefoglalnom: meh..

hedgehog

2017. június 29.

Az illata nagyon visszafogott, olyan "patikai", sensitive illat, alig lehet érezni. Tetszik, hogy a pumpa oldalra fordítva lezárható. Nekem 3/4 pumpálásnyi bőven elég egy vattakorongra arctisztításhoz, így biztos nem fog hamar elfogyni. Most egy iszonyúan ragaszkodó szempilla spirálom van, nehéz lerobbantani, de jól megbirkózik vele. A sminklemosás után én még mic.vízzel mindig áttörlöm az arcom, így nem tudok arról nyilatkozni, hogy milyen érzést hagy a bőrön. Én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

linda799

2017. június 19.

Szóval a bőröm száraz, érzékeny és persze be is gyullad időnként. Az illata kellemes, bár személy szerint jobb lenne ha nem lenne benne illat anyag. Az állaga sűrű ezért kevés is elég belőle, úgyhogy kiadós. Nem sminkelek max bb krém azt leviszi, nem tudom mit csinálna a full sminkel. Zsíros érzet marad utána jócskán, bár én lemosom még az arcom vízzel, de így meg feszül utána. Igazából nem tökéletes, valahogy nem az igazi. Reggel nekem jobb használni mint este mikor több koszt kell levinnie, mert nem érzem maximálisan tisztának a bőröm utána. Amióta használom újra lettek nagy gyulladt puklik az arcomon, ami előtte nem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Arginine PCA, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!