Miyo

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TDiana, Módosítva: 2017. november 20.

Kiszerelés:   6,5 g

Erősen pigmentált, primer nélkül is szépen látszó festékek, de mint minden szemfesték alá, ez alá is javasolt szemfesték alapozó, hogy a legoptimálisabb színt és a legtartósabb hatást elérjük. Egymással jól összesatírozható, harmonizáló, hosszan tartó színek. Professzionális felhasználásra is javasolt.

Dermatológiailag tesztelt. Hipoallergén.

TDiana

2018. január 26.

Praktikus kiszerelés, szép színek, a pigmentáltsága lehetne egy fokkal jobb, de a tartósságával semmi gondom. Szépen lehet vele dolgozni, nem potyog le felvitel közben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Leoni

2017. november 29.

Mivel pont ez a típus van meg (A "03 Old Rose" - Nagyon nagyon jó paletta!), így ide is illesztem a korábban már leírtakat: ékesíti a meglévők mellett a sminkasztalomat :-) Nem szoktam nagyobb palettákat venni, jobban szeretem a duó / trió megoldásokat, de aki ilyen típusú színtónusok kedvelője, az teljes bizalommal szerezze be, nem fog csalódni! Fantasztikus paletta!!! Nagyon könnyű vele sminkelni! A pigmentáltságról, az összehangolt színek szépségéről, a tartósságáról: kifogástalan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Emolliensek: Petrolatum
Emulgeálószerek: Sorbitan Isostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: Aluminium Stearate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Kaolin 0 0