Miyo

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kovacsbetti, az összetevőket feltöltötte: Leoni, Módosítva: 2017. március 29.

Kiszerelés:   2,5 ml

Intenzív színű, mely bőrön egyenletesen terül, nem ül ki a két szélre, nem folyik szét a redőkbe. Precíziós tushegye rendkívüli módon rugalmas, hegyes, könnyedén alkalmazható a szemen.

Maja92

2020. november 4.

Könnyű vele szép vonalat húzni, mély fekete, pigmentált, de pár órán belül feltapad a szemhéjjampra és érzem, hogy ragad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Soulwalker

2019. március 10.

A Lancome tus helyett kerestem egy nem csilliardba kerulo tust, es mondhatom, toredek aron nyujtja ugyanazt: felkenem reggel, majd este pontosan ugyanazt lemosom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

Shinejuci

2018. július 6.

Szamtalan tust probaltam mar de ez a szivem szerelme. Tobbszor ujravettem. Felete es barna szine is csodalatosan tartos. Siman birja a 40fokot es a fesztivalt egesz nap. Egyaltalan nem kell felni hogy felkenodik vagy elcsuszik. Viszont micellas vizzel gyonyoruen lejon. Tenyleg tokeletes. Nem maszik fel a szemhejra egy ici picit sem. Szaradas utan bomba biztos. Kedvenc kedvenc kedvenc . Kar hogy nincs tobb csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Piko888

2018. április 19.

Géles tushoz vagyok szokva, ami általában szárazkás, picit több erőfeszítést igényel. Szinte el is felejtettem mennyire más egy folyékony tussal dolgozni. A Miyo tust választottam és nem csalódtam. Nagyon nagyon pigmentált, intenzív a szín. Vékony, de rugalmas az ecset, precíz vonalat húz. A vastagításhoz picit trükközni kell (a géles tussal szinte nem is lehet vékony vonalat húzni, ami nekem előny volt :)). Viszonylag tartós, picikét marad csak alul ebből a szempontból. Pár percig száradnia kell. Könnyű lemosni, viszont ami nem annyira tetszik, hogy nem leoldódik, hanem csíkban lejön, mint egy fólia. Fényes tus (nagyon) , de örülnék egy matt verziónak is. Biztosan kipróbálom barna színben is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Oila

2018. április 18.

Azzal kezdem, hogy amikor az esküvői sminkemet készítette egy egyébként magasan képzett, profi sminkes, ő maga is azt mondta, hogy az én szemformám az egyik legnehezebben sminkelhető, és bizony dolgozott vele egy darabig, amíg a kívánt eredményt elérte. Hogy csak néhány tulajdonságot említsek: kidülledő, közben kívül lefelé konyuló szemek, amelyek közül az egyik látványosan kisebb, mint a másik,ezeket lecsüngő, laza (öregedő) szemhéjak fedik, ritka, egyenes és nagyon rövid szempillákkal körítve.

A sminkelési technikát még csak-csak meg lehetett tanulni tőle és a You TUbe-ról meg persze sok-sok gyakorlással, de a tusvonal igazi kihívás volt. Amikor már megtanultam hogy az én szemformámhoz melyik vonalvezetés illik, akkor jött az a nehézség, hogy melyik tussal vagyok képes ezt kivitelezni a nem létező kézügyességemmel.

HÁt ezzel.

A fentiek alapján szinte azt mondanám, hogy ezzel a tussal csak az nem tud szép tusvonalat húzni, pláne, ha átlagos, könnyen sminkelhető a szemformája, aki nem is akar:)

A világ legjobb tusa, ár/érték arányban mindenképpen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

HÁt ezzel.

A világ legjobb tusa, ár/érték arányban mindenképpen!

Dorisz1990

2017. július 9.

Szeretem ezt a márkát , így a folyékony tust is kipróbáltam , meglepetés volt hogy mennyire jó , nagyon tartós . Reggeltől estig tökéletesen megmarad a szemhéjamon. Nyárra is nagyon jó ,mert ez aztán nem kenődik el!
Az ára is nagyon jó mint ahogy a többi miyo termék is . 5 csillag !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Az ára is nagyon jó mint ahogy a többi miyo termék is . 5 csillag !

Flami

2017. július 4.

Ismét egy olyan termék, amiért köszönet a Krémmániának és a véleményt íróknak! :)
Tényleg nagyon jó tus. Szuper az ecset, gyönyörű vonalat lehet vele húzni, a cicafark vége is tökéletes lesz.
Olyan mint egy alkoholos filc, ottmarad, ahová teszem, nem kenődik, nem mozdul el. Többször is át lehet menni a vonalon, ha netán vastagabbat szeretnék, azt is jól tűri. Kicsit nehezen jön le este, de ricinussal mosok le szemsminket, az megbirkózik vele. Árban is megfelelő.
Egyelőre le vagyok nyűgözve.

.....
11 napja használom és már szöszölődik a hegye.
A jó vélemény ezennel olyan mint a mese: itt a vége, fuss el véle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 4.

Egyelőre le vagyok nyűgözve.

.....
11 napja használom és már szöszölődik a hegye.
A jó vélemény ezennel olyan mint a mese: itt a vége, fuss el véle.

Soly77

2017. június 1.

2017/06/01
lekörözte a MAC zselés tusomat, azt nem vettem ujra... csak ezt használom... nem hiszem hogy kell ennél többet írnom ;-)

2017/03/16
Leoninál jobban le sem lehet írni! Sok sok csillag!
A tus ecsete fantasztikus, mérnöki precizitással lehet vele kihúzni a szemünket! Nem nagyon tudok hibázni vele.
Azonban a MAC zselés tusomat mégsem körözi le!
Nagy kedvencem lesz ez is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

2017/06/01

2017/03/16
Leoninál jobban le sem lehet írni! Sok sok csillag!
Azonban a MAC zselés tusomat mégsem körözi le!
Nagy kedvencem lesz ez is!

Leoni

2017. január 27.

Huhh :-) Ejjj Ha!! :-) Minden részletében tökéletes!!! Ennél "szófogadóbb" precízebb, tartósabb, kényelmesebb és szebb színű tussal még nem találkoztam!
Kora reggel az álmosságtól előfordul, hogy könnyezik kicsit a szemem sarka ... ennek a tusnak ez meg sem kottyan!

A tushegye egyszerűen zseniális! Pontosan csak annyira hajlik és pont olyan végű, amilyennek lennie kell egy tushegynek! Egyáltalán nem kell aggódni, hogy elfolyik, elmaszatolódik, sem használata közben sem napközben! Nem mozdul semerre és csak és kizárólag olyan ívet fogsz kapni, amilyet szeretnél, amilyet "rajzoltál"! Gyakorlatilag "mérnöki pontossággal" sminkelhetsz vele, hibátlanul "leköveti" a kezed mozgását!

Akinek az a teljességgel érthető igénye merül fel, hogy egyszer s mindenkorra meg szeretné oldani a szemhéjtus keresést és nem vesződni szeretne vele, hanem végre élvezni és sikerélményhez jutni, nos, az ebben a tusban garantáltan megtalálta a megoldást!
(Jelzem is írásban a gyártók ill. a webshop felé, hogy véletlenül sem tűnhet el ez a termék :-)).
A fekete színű változata mellett megvan a barna is. Gyönyörű mindkettő!

Talán a sminkelni szeretők ezt jól tudják :-): cicaszemnél a szemhéjbázis krém kijjebb is felvihető ujjbeggyel arra a kis területre is, ameddig az ívet kihúzzuk, majd az erre megfelelő ecsettel a por állagú szemhéjfestéket is végigtapogatom (ez ízlés szerint lehet bármilyen szín). Így részint még biztosabb a tartóssága, másfelől sokkal szebb, eldolgozottabb, "füstösebb hatású :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

A fekete színű változata mellett megvan a barna is. Gyönyörű mindkettő!

mesikevagyok

2017. január 5.

Brutál jó, de tényleg! Soha ennyire jó tust még nem használtam. Fantasztikus az applikátora, nem is tudom leírni, mert egyszerre hegyes, de mégsem, rugalmas, de mégis van tartása. Nem tudom jellemezni, mert nem használtam és még csak nem is találkoztam ehhez foghatóval. Tényleg nagyon jó tus! Hihetetlen tartós, eszméletlen fekete. Már több hete használom és ugyan olyan, mint amikor először használtam. Semmi tompulás, kiszáradás, fogyás. Nagyon-nagyon meg vagyok elégedve vele. A többi MIYO termék is nagyon szuper (a szemfestékei extra pigmentáltak!). Nemhogy újra "venném", hanem újra fogom venni, mert idáig ez a legjobb, amit valaha használtam. Megbízható tus. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.