Mizon

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tuzki, Módosítva: 2014. június 6.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Regeneráló, hidratáló szérum, amely védi a bőrt a környezeti hatásoktól és egészségesebbé, egységessé teszi a bőrt.

Parabén és illatanyag mentes.

ZiAn

2017. április 6.

Minta alapján írom én is csatlakozom az előttem szólókhoz, nem éreztem/láttam semmilyen hatást a ragacsosságon kívűl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Nittuska

2016. augusztus 26.

Csak egy mintám volt belőle, ami 1 alkalomra volt elég. Szóval csak annyit tudnék írni róla h könnyű folyós állaga van, nem hagyott ragacsos érzést.
Természetesen 1 éjszaka alatt nem tett csodát.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Természetesen 1 éjszaka alatt nem tett csodát.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Mower

2016. május 5.

Nálam ez a termék nagyon nem nyert. Szerencsére mintát kaptam belőle, egyszer kentem fel éjszakára, de többet nem is fogom. Olyan hihetetlenül kiszárította a bőrömet, mint ha egész este klóros vízben pancsoltam volna. Nem szeretek semmit nagyon lepontozni, de ezt sajnos muszáj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

2015. február 12.

10 darabos mintacsomagot rendeltem belőle, elhasználtam, de semmi különöset nem tapasztaltam. Pirossággal semmit nem csinált, nem adott extra hidratálást, szóval kb. mitha vízzel kenegettem volna magamat. Talán ici-picit mérsékelte a vízhiányt. Sajnálom, mert nagy reményekkel rendeltem meg, a hyaluronsavas szérumot nagyon szeretem a Mizontól, sajnos ez nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

hajnalka39

2014. december 28.

Tényleg nagyon jó,a diane 35 után szétment a bőröm. Az obagi retinol krémmel együtt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Zsenike

2014. július 12.

remek remek remek! pontosan ilyen terméket szerettem volna, és eddig nagyon jól bevált, pedig csak kb. 2 hete használom. Nekem alapvetően zsíros, aknéra hajlamos bőröm van, amire a niacinamide csodás hatással van, eltünteti a gyulladásokat és egységesíti a bőrfelszínt. Na, ez a szérum mindezeket tudja, emellett nem irritál, nem okoz pattanást. Az összetevők listája rövid, de velős, pont, ahogy szeretem.
Anti-ageing felhasználásra is kiváló lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

Anti-ageing felhasználásra is kiváló lehet.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Adenosine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.