Mizon

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   210 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzsanna.kurdy, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

90% Nagylevelű csodamogyoró kivonatot tartalmazó tonik, erős pórusösszehúzó hatással.
Eltávolítja a pórusokat megtöltő szennyeződéseket, és szabályozza a faggyútermelést.
Segít a bőrfelszínt olajmentesen, és frissen tartani a nap folyamán.

bb06

2018. február 20.

Nagyjából másfél hónapja használom, és elégedett vagyok vele. Igazából láthatólag sok mindent nem csinál az arcommal, de egy toniktól nem is várok túl sok mindent. Nem irritál egyáltalán, és nem is szárít. Újravenni valószínűleg nem fogom, mert ígéretes tonik van még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Cloudberry

2017. szeptember 20.

Így elsőre elég fasza kis tonik ez. A tegnapi pirosságomat szépen eltüntette, és összehúzza a pórusokat. Nem büdös, nem nyikorog a bőr tőle, bár amúgy picit szárít, nem szabad túltolni. Szerintem működni fog ez. Majd még később írok. Eddig 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Ryana

2017. április 21.

Nagyon jól tisztít. A pórusokat az ígérettel szemben nem húzza össze, ennek ne dőljön be senki; csodamogyoró ide vagy oda. (Ha valaki tud igazán pórusösszehúzó cuccot, az tudassa velem, én eddig olyat nem találtam.) Alkoholos hatást kelt a használata, ami elég fura, mert nincs benne alkohol. Valamitől elkezdett száradni a bőröm mostanában, pedig ez nagyon nem jellemző rám. Ha bebizonyosodik, hogy ettől, akkor majd visszajövök, és bosszúból lepontozom.
UPDATE: nem ez volt a ludas, úgyhogy eldőlt: nem szárít!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

UPDATE: nem ez volt a ludas, úgyhogy eldőlt: nem szárít!

nileve1222

2016. szeptember 21.

2016. 09. 21: Pár hete használom, ez az első intenzíven witch hazeles tonikom. Az én bőrömet nagyon látványosan nyugtatja, gyönyörűen küzd a gyulladásokkal. Tényleg segít a bőrt frissen tartani, a felesleges zsírtól és kosztól megszabadít anélkül, hogy kivenné belőle a nedvességet és szárítana. Összességében elég erőteljesen hozzájárul a witch hazel, hogy szebb bőrképem legyen. A pórusaimmal viszont sajnos nem csinált sokmindent, mitesszerekre a hámlasztók voltak eddig a leghatásosabbak. Eddig 4*, abszolút szívesen használom.Ha elfogy kipróbálom a Thayersesek közül is a rózsásat és kíváncsian várom a különbséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Matilda

2016. május 28.

A Mizon márkát nagyon szeretem, már több termékük is bevált nekem, ezért nyugodt szívvel rendeltem meg, annak ellenére, hogy kicsit sokalltam az árát. Ebayről vettem és kevesebb, mint 2 hét alatt ideért, mint a legtöbb koreai rendelésem, aminek nagyon örültem. A csomagolása tetszik, letisztult és szép, könnyű használni. Eddig nem tonizáltam, de elég tágak a pórusaim sajnos, ezért úgy véltem, hogy talán segítene ha beiktatnám a rutinomba. Az itthon kapható alkoholos tonikokat messziről elkerülöm, de ennek annyira szépek az összetevői, hogy bátran kipróbáltam. Mikor először megszagoltam, valamiért a vifon levesek ugrottak be róla, aztán sikerült beazonosítanom. Finom, enyhe gyömbérillata van úgyhogy senki ne ijedjen meg, hogy én ebből a vifonra asszociáltam :D Nyáron nagyon jó hűsítő lesz. Én nem vattakoronggal használom, hanem kicsit kiöntök a kezembe és beletapicskolom az arcomba, nyakamba, dekoltázsomba. Ha nincs nagyon kiszáradva a bőröm, akkor kiváltja a hidratáló szerepét is, valamint kicsit összehúzza a pórusokat is. Igazából pont ennyit vártam tőle. Nem irritál, nem csíp, teszi a dolgát. A tesójait is kipróbálnám de a bőrtípusomhoz ő a legmegfelelőbb. Ha egyszer elfogy az a 210 ml, akkor esélyes, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

zsuzsanna.kurdy

2013. június 21.

A fogamzásgátló elhagyása után igencsak meggyűlt a bajom a pattanásokkal: az állkapcsom vonalán, a szeme alatt és az orcákon megjelentek a nagy, piros és gyulladt pöttyök :(((
A Mizon-t találtam a legjobbnak a gyulladt pöttyök kezelése terén, ahogy a koreai a beauty blogokat olvastam. Megrendeltem az arclemosójukat, a tonikot, és egy krémet is, csodák csodájára 2 hét alatt bababőröm lett :DDD
- najó, az igazsághoz hozzátartozik, hogy a Thefaceshop Volcanic Clay mitesszer eltávolító maszkja is nagy szerepet jászott ebben.

A tonik: semmi de semmi alkoholos érzésem nincsen, amikor felkenem. Hidratálja, de egyben össze is húzza egy picit a bőrt, nagyon frissítő érzés használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Trehalose, Glycerin, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol
Peptidek: Copper Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.