Montagne Jeunesse

Ár:   450 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anita1984, Módosítva: 2015. december 16.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Uborkás lehúzható arcmaszk

csemezb

2018. május 7.

Először nagyon félve álltam a dologhoz, bár ez lehúzhatós, ezeket jobban szeretem, mint azokat, amiket utána lemosni kell. A dm saját márkás arcmaszkjaival már megjártam, én eddig akárhány félét próbáltam elkezdett égni az arcom, iszonyatosan vörös lett. Amiket tapasztaltam ezzel, hogy rendkívül sok van benne, én szépen felkentem az arcomra, ahogy kell és még maradt is a kis tasakban. Pluszpont! Jobb, mintha kevés lenne. (Így is jártam már)
A zöld színe meglepett és hirtelen megcsapott egy ilyen uborkás alkoholos "szag", na ennek azért annyira nem örültem. Leszedni könnyű volt, szépen letisztította az arcomat, még a T zónát is, pedig ott zsírosabb a bőröm. Szerintem azt tudja, amit kell. Annyira viszont nem vagyok elájulva tőle, ezért is kap most tőlem 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

zsofi017

2017. április 10.

Szerintem szuper :) A PETA neve is oda lett firkantva a csomagolásra, így nagyon boldog voltam, hogy ez a termék legalább tényleg CF és vegán is... :) (Én 7th Heaven néven találtam meg a polcokon, de a csomagolás egy az egyben ilyen, szóval gondolom ez az). Zöld színű, ami meglepett :D Uborkás az illata és felkenés után azért kicsit érzem az alkoholt, de annyira nem bántó. Lehúzni pedig tényleg könnyű. Szépen leszedte az elhalt hámsejteket. Ennél többet nem is vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Bea0113

2016. december 24.

szépen tisztított, viszont utána teljesen leszárította a bőröm, és foltokban kipirosodott, és csak több nap után múlt el a pirosság

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

rose98

2016. december 8.

Az arcom olyan puha lett, mint a babapopsi, felkenni könnyű volt, leszedni is. Picit szárított. Nem láttam semmi változást, bár nem is számítottam drasztikus dolgokra, igazából nem is tudtan, mit várjak. Elégedett vagyok vele, de 5 csillagot nem adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

Petrappp

2016. június 22.

Könnyű felkenni, a mennyiség is elég és viszonylag hamar megszárad. Szép és tiszta lesz arc tőle. Viszont picit kiszáradt és kipirosodott tőle a bőröm, úgyhogy érzékeny bőrre talán nem ez a legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

szakszil

2016. június 8.

nagyon jó, frissít tisztít, de a kozmetikust nem pótolja ez sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

nagyon jó, frissít tisztít, de a kozmetikust nem pótolja ez sem

barbyka01

2016. április 10.

Én is nagyon szerettem, bár a leszedésével volt egy két problémám, de ez betudható annak, hogy valószínű nem egyenletesen vittem fel az arcomra. Az illata meg fini uborkás, frissítő, enyhén mentolos :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

NeversaynotoPanda

2016. április 10.

Meglepett a színe, engem a patikában kapható lóbalzsaméra emlékeztet.Talán egy kicsit hűsít is.Nekem gyorsan megszáradt, elég volt a csomagban az egész arcra, könnyű volt lehúzni.Puha lett tőle az arcom.😊😊 a dolgát teljesíti. Jár az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!