Montagne Jeunesse

Ár:   399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shine*, az összetevőket feltöltötte: vörösáfonya, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált

Bőrnyugtató maszk.

Kingucii

2016. április 6.

Nekem a teafaolajos peel off maszk van meg. Igazából m1 is,mert nem vettem észre semmilyen változást. Talán puhává tette a bőröm. Viszont nagyon erős "illata" van. Annyira szem közelébe ezt a fajtát ne tegyétek,mert erős. Jóval drágábban rendeltem,kb 600-700Ft-t, nem éppen bejövős termék.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Yubiri

2015. március 15.

Azért 3 csillag, mert nem érte meg nekem az árát. Ez 2 alkalomra elegendő, előtte a Freeman uborkás maszkot használtam, az is volt ennyire jó, viszont 1000 Ft körüli áron kapható és jóval többször használhatom. Mindkét terméknél zavar, hogy alkoholos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 15.

Ms.Cat

2013. július 15.

Nem tud többet mint egy olcsó társa, nem vettem észre különös változást az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 15.

Szaszmancs

2012. május 30.

Én sem vettem észre semmi különös hatást. Hasonló társai sokkal többet tudnak,ez elég gyengusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

Timibaba27

2012. március 8.

Hát szerintem nem sok hatása van, max annyi, hogy eltöltöd vele az időt amíg felkened meg lemosod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

Krysz23

2012. március 6.

Akciósan vettem meg nekem bevált könnyen lejött. Puhított sokat a bőrömön. Illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

vador

2012. március 5.

Igazából semmi hatása nem volt. Jó illata van, kicsit frissít, és ennyi. Nem veszek többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Shine*

2012. február 24.

Nagyon kellemes maszk. Könnyű lehúzni, és hatásos is. Mint általában az ilyenek, kicsit szárítja a bőrt, de egy hidratálókrémmel ez megoldható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!