Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatcsalád: orienális

Fejjegyek: citrom, édesgyökér,

Szívjegyek: ámbra, virágos jegyek, pacsuli,

Alapjegyek: vetiver, pézsma

zita.czinege

2016. december 8.

OMG! What a shock!
Nem lenne akkora csalódás ha nem unisex illatnak hirdetnék. Ez egy nagyon erős, karakteres férfi illat. Tényleg tömény medvecukor ( mondjuk én azt sem szeretem. ) Dereng, mintha apa Barbon borotvahabját érezném a régmúltból, csak felturbózva extra erős ánizzsal.
Nem igazán öreges illat, inkább azt mondanám, hogy nagyon karakteres és erős. Csakis feltűnést kedvelő, határozott fellépésű, magabiztos férfihoz tudom társítani. Férfi kategóriában megérdemelné a 4 csillagot, unisexben a kettőt, nőiben értékelhetetlen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

OMG! What a shock!

a12smuk

2015. november 13.

Egy őszülő halántékú,elegáns öltönyös úr kissé sablonos illata.Számomra ez női illatnak elképzelhetetlen,nem tudok hozzá nőtípust társítani. Klasszikus férfiillat,talán a mai trend mellett kicsit ódivatúnak is tűnhet.Nem volt rám túl nagy hatással....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 13.