Montale

Ár:   19 800 Ft és 35 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 21.

Ár:   19 800 Ft és 35 800 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Montale nyári illata több kultúra, földrajzi helyszín izgalmas elegye: távol-keleti osmanthus, szíciliai mandarin vezet minket a lótuszvirág és a tiaré trópusi birodalmába, melynek fás alapot a paraguay-i guajakfa és haiti vetiver biztosít.

Fejillat: citrom, illatvirág, mandarin
Szívillat: lótusz, tiaré
Alapillat: bőr, guajakfa, mósusz, pacsuli, vetiver

ÜvegébenMontale Aoud Lagoon
Ár: 15000 Ft , Eladó: Jade62
Állapot: 100/79 ml, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Banki előre utalással, postán maradóra, vagy személyes átvétel Budapesten a Károlyi kórház.

3tara2

Korcsoport: >54
2017. augusztus 13.

Hmmmm.....nagy Montale rajongó vagyok, de akár borítékolom is, hogy ezt az illatot nagyon kevesen fogják magukénak érezni.
Egyetlen Montalenak sincs könnyed trópusi illata! Mindegyikük tartalmaz egy jellegzetes, nehéz keleties elemet, amelytől orientálisnak tűnnek és emellett fantasztikusan tartósak. (Legalábbis az a pár tucat, amit szaglásztam az ilyen volt)
Nem juttatja eszembe a lagúnák csobbanását és a fürdőzéseket! Sem a tengerparti nyaralásokat!
Ellenben emlékeztet a meleg éghajlaton elterülő hegyek erdősségére, ezerszínű madárvilágára
és pompázatos növényeire! Szinte látom magam előtt a káprázatos tollruhába burkolózott madarakat, hallom viricskolásukat, ahogy próbálják egymást túlharsogni.
Ide már megfelelő ez a bőrös, pézsmás, tiarés illat. Sok virágaroma lehet benne! És van benne egy cseppnyi dzsungelpára....A természet lélegzése ez.
No....szóval a lagúna hordásához hangulat kell! Ez n e m munkaparfüm!! Pihenőnapokra hétvégére ajánlom, de a már említettek alapján.
Természetesen szupertartós, kellemes hatótávolságú, ha nem egy üvegnyit fújsz magadra, hanem úgy fuffanatonként,ahogy a Montaleokat szokás.
Kifújáskor zavaróan erős citromos
Száradáskor átmegy bőrbe.
Egy óra múlva kiadja a jellemét: bőrös, tiarés, trópusi hegyiillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Kifújáskor zavaróan erős citromos
Száradáskor átmegy bőrbe.
Egy óra múlva kiadja a jellemét: bőrös, tiarés, trópusi hegyiillat.

0808

2016. október 12.

Számomra egy feledhető illat lett, valahogy rajtam túl virágos, friss könnyed, nekem ez már sok, az orromnak nem esett jól bárhogyan próbálkoztam vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 12.

laracroft

2016. szeptember 9.

Update:a leszáradása rajtam egy az egyben az Intense Tiare finomított verziója egy nagyon enyhe bőrös beütéssel. Innen a retro érzés, az Intense Tiare ugyanis szegény megboldogult nagymamám kedvenc illatára (nem tudom mi lehetett az, már nem emlékszem) hasonlít, de nagyon. Így már azt is értem, miért írtátok nagyon virágosnak. Mert az is. Virágos-bőrös váltakozása rajtam, de nagyon kellemesen.

Medorához hasonlóan rajtam is nagyon retro, de csak a nyitánya. Az első egy perc. Bár én még kis tejfölös szájú gyerkőc voltam a 90'-es években és csak másokon érezhettem parfümillatot, de tökéletesen értem a hasonlatot.
Az első perc után azonban átalakul egy finom bőrös illattá. Nem szúrós, nem zavaró, finoman körém simuló illatfelhő. Én egyáltalán nem érzem benne a citrusokat, rajtam egyértelműen a bőrös-fás jegyek dominálnak, közben a háttérből elő-előbújva a virágok. Szédítő, ahogy egyszer krémes fás bőr, aztán édes virág, majd megint bőr és így tovább...
Illatminta alapján nagyon szerethető parfümnek bizonyul, csak azért nem fogom megvenni, mert ez nem én vagyok. Szeretem, tetszik, néha jó ebben illatozni,de nem én vagyok ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

erika0325

2016. augusztus 12.

Tádáááám:-) Végre megvan a nyári illatom. Nem megy nekem ez a citrusos, gyümölcsös vonal, pedig nagyon igyekeztem megszeretni és sok sok mintát végigszaglásztam, nade mindegy is, mert van nekem Ő, egy kedves, nőies csoda. Sajnos nem megy nekem az illat kielemezése, nem is erőltetem, csak szeretem, komfortosan érzem magam az illatfelhőjében.

Vége a tádááámnak:-), nekem túl virágos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Vége a tádááámnak:-), nekem túl virágos...

2016. augusztus 8.

Rajtam ez a parfüm egy finom, de eléggé átlagos fehérvirágos illattá válik. Az én bőrömön hasonlít a CK Beauty-hoz. Tartóssága rajtam kb. 6 óra, utána csak nagyon haloványan érezhető, és ekkor már inkább fás.

UPDATE:
10 órával a felfújás után most elért egy olyan illatot, ami igazából nagyon teteszene, még mindig fehér virágos is, de nagyon ott van a fás alap pici bőrrel, kiegyensúlyozódik ez a két oldala az illatnak. A szépséghibája a dolognak, hogy már nagyon haldokló fázisban van az illat. :-( Nem baj, legalább nem akarom megvenni. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

UPDATE:

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Isoeugenol, Citral, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.