Montale

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2020. május 22.

Ár:   39 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: bergamott, sáfrány

Szívjegyek: oud, rózsa

Alapjegyek: ámbra, cukor, moha, mósusz, tonkabab

Ár: 800 Ft, plussz posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 1 ml-s nerolis minta, csak próbálva volt, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom

riatai

2020. szeptember 3.

Bitang tartós illat, meg kell hagyni. De sajnos több pozitívumot nem tudok felhozni. Ez persze abszolút szubjektív vélemény. Régóta keresek olyan parfümöt, ami ennyire tartós. Azt hittem, csak mende-monda.... De nem! Délelőtt 9-kor fújtam fel és este 8-kor!!! még éreztem. Sajnos az illatával nem vagyok kibékülve teljesen. Túl édes, túl krémes. Lehetne picit elegánsabb és kevésbé cukros. Akkor szeretném. De így nem tudom szeretni....Mindenképpen méltányolom a tartósságát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Nettuska

2020. augusztus 3.

Csodálatos, fűszeres erőteljes,oudos,mégis balzsamos picit édes krémes brutál tartóssággal.Nyári 40 fokban csodás édeskés lesz jobban előjön a cukor. Reggeli egyetlen teszt fújást este még simán éreztem. Elvarázsolt.😍100csillag, a tartóssága, egyéb esetben sajnos egyre romlik azt hittem a bőrömmel van baj, de ezek szerint a parfümök minőségével inkább. Beszerzés alatt... az ára elég magas,de nagyon is megéri az árát.
Érdemes kipróbálni.
Nagyon erős.... megosztó illat lesz ez a montale alkotás is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Érdemes kipróbálni.
Nagyon erős.... megosztó illat lesz ez a montale alkotás is.

Bigris

2020. július 30.

2020. június 8.: Nagyon kíváncsi voltam rá, de azt hiszem ő volt az utolsó oud-os illat, amit kipróbáltam. Több kísérlet után meg kell állapítanom, az oud nem én vagyok. Nem rossz, mégis távol áll az én szeretett illatvilágomtól. Amiben oud van, abból az illatból én semmi mást nem érzek ki. Mindegyik egyforma nekem. Lehet egymás mellett próbálva feltűnnének a különbségek, de eltérő időben próbálva őket nem tudok különbséget tenni a különböző márkák különböző oud-os parfümjei között. Tom Ford Santal Blush-ában a szantált alig érzem, én inkább Oud Blush-nak hívnám. Guerlain Santal Royal: az én orromnak oud a domináns. Arabians Tonka: Tonka sehol. Csak oud, oud, oud... :-( Az Arabians Tonkával sem vagyunk egymásnak teremtve, pedig a tonkát egyébként szeretem.

Tanúsítom, hogy nagyon erős és nagyon tartós. Órákkal ezelőtt kentem magamra a mintácskámból. Mintha csak most lett volna. :-) Az intenzitás egy cseppet sem csökkent. Már nehezen viselem, közeledik a sikálás pillanata. Hogy szeretném, ha a kedvenceimből pár darab ilyen szillázzsal és tartóssággal rendelkezne. :-) Emellett valahogy őt még az orrom sem szokta meg. Órák óta érzem az illatát ugyanúgy.
Nem tudom lepontozhatom-e azért, mert én nem kedvelem a jegyeknek ezt az összeállítását. Egy négyest kap, mert nem lesz az én illatom, viszont érzik rajta a minőség. Emellett egy erőmű, és nehezen is viselem, mégsem süti ki teljesen a szaglósejtjeimet, mint pl. az Erba Pura.

Az én véleményem azért ne rettentsen el senkit, mert az oud az én szaglásomat vakká teszi minden más jeggyel szemben. Aki szereti az oudot és a tonkát, érdemes próbát tenni vele.

Up 2020.06.10: Két napja kentem kicsit a kezemre. Onnan átvette az illatot a farmer kabátom. Két napja változatlan formában és erősséggel csücsül az illat a kabát ujján úgy könyök tájban, ahol próbáltam a parfit. Sőt, miután felveszem, a kezemen is elég intenzíven érződik megint. Eszméletlen tartós egy illat.

Up up: A mintácskámat odaajándékoztam az egyik férfikollégámnak. Rajta Isteni. Illik hozzá. Rajta nem kiabál, belesimul a bőrébe. Kár, hogy 1 ml nem tart ki a világ végéig. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 30.

Kacyka

2020. július 18.

Az elejétől a végéig imádom ❤️ Brutálisan tartós bőrön 24+, ruhán napokig érződik. Igazi csíkhúzó, ragadozó, megtölti a teret. Kíváncsi vagyok télen milyen lesz, én most használom, jól áll neki a 30 fok.
Rajtam édes, száraz, perzselő, inkább a cukor, rózsa, tonka uralkodik,amit csak aláfest az oud.
Valószínűleg jól passzolunk,mindenki dicséri rajtam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Valószínűleg jól passzolunk,mindenki dicséri rajtam. :)

pacsalia

2020. július 11.

Valóban kissé oud for greatness, de ez nekem kicsivel nőiesebb és minimálisan édeskésebb :) azonban tényleg igencsak hasonlítanak... de ez még annál is erősebb, brutálisan erős, egy szippantás papírcsíkról teljesen megtöltötte az illatával az egész orromat (a tetejéig, amikor már érzed hogy fáj az orrod+agyad és muszáj friss levegőbe szippantanod, hogy kicsit kitisztuljon)
Nem mondom hogy rossz mert nagyon egyedi , fás, karakteres, száraz illat, pont mint az initio...
de valamiért (talán az extrém intenzitása miatt) mégsem tudnám elképzelni , hogy hosszabb távon viseljem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

superbeni007

2020. május 25.

Nekem ő nagyon hasonlít az Initio Oud For Greatness-hez! Jó illat, kiváló tartósság! Eddig nem sok Montale tetszett, ez viszont beszerzős!

Szerk: Tartóssága irtózatos. Szillázsa elmondhatatlan. 2 fújás és kiírtasz mindenkit magad körül. Reggel 8-kor 2 fújás, délig elviselhetetlen erősség, mások megbotránkoztatása. Délután 6kor egy teljes edzés. Még másnap reggel felkelés után is éreztem magamon..:D Dicséretet nem
kaptam rá, inkább csak furcsa tekinteteket. :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 25.

kaptam rá, inkább csak furcsa tekinteteket. :))

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral