Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: fekete ribizli, licsi, málna, mandarin, vérnarancs,

Szívjegyek: rózsa, pacsuli, jázmin, gyöngyvirág,

Alepjegyek: pézsma, vanília, narancsvirág.

karaibrahimgil

2019. augusztus 20.

Semmit nem érzek az előttem háromszor említett nyanyaszagból. Ez egy nagyon kellemes, fiatalos, gyümölcsös rózsaillat. Nem a legjobb Montale, de nem is gagyi, "nem zavar és nem kavar fel, mindenki boldogan élhet vele", írhatnám Quimby módra. Tizen- és huszonéveseknek, a márkával most ismerkedőknek mindenképpen ajánlanám kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

mancus2

2018. szeptember 26.

Rajtam nyanyóka szagú, sajnos végig :-( egyik csuklómon ez, a másikon a new rose... azt viszont nagyon finom púderes-rózsásnak-gyümölcsösnek éreztem. Mostmár csak azt kell eldöntenem, hogy emelett volt fincsi felüdülés, vagy amúgy is isteni... azt hiszem holnap letesztelem egyedül is. A candy rose csak azért 2 csillag, mert nem akartam kiszaladni a világból, de hordani nem tudnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

nyarigabi

2018. június 14.

Valódi rózsaillata lesz, ha van türelem kivárni, mert először valóban elég nyanyás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

heather

2017. november 1.

Húúú...
Megérkezett és tesztelem is.
Kifújáskor rettenetes. Bulgária,rózsaolaj,nyanyaszag.
Várakozás : az nem lehet,hogy ennyi?!

Az idő múlásával meglágyul,színtiszta rózsa lesz. Sötètrózsaszín,pink rózsa a tavaszi napsütésben.
Semmi candy/ cukor-, de a leírásában pont említik,hogy a szó a fiatalosságra,játékosságra utal.
Nem veszíti el a kezdeti határozott rózsaillatot,de viselhetővé válik.

Nekem viszont nagyon kellene bele az a "candység" .Vagy cukor,vagy méz illatban,valami édes lágyság,ami tényleg szerethetőbbé teszi ezt a szépséget.
Ez így csak egy rideg szépség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Húúú...
Megérkezett és tesztelem is.
Kifújáskor rettenetes. Bulgária,rózsaolaj,nyanyaszag.
Várakozás : az nem lehet,hogy ennyi?!

Nem veszíti el a kezdeti határozott rózsaillatot,de viselhetővé válik.

Ez így csak egy rideg szépség.

mooo

2015. október 28.

Rózsa is, kicsit Candy is...valahogy cukrosabbat, bájolgóbbat, ragacsosabbat vártam. Az édes illatok szerelmesei ennél sokkal jobbakat találnak a Montalok között!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 28.

2014. augusztus 27.

Én sem érzek benne semmiféle 'candy'-jelleget. Nagyon könnyed és friss rózsaillat. Rajtam a rózsa és a pacsuli dominál, erőteljesen átszőve a málna és a citrusok illatával. Az alapja diszkréten melegséges. Összességében egy ártatlan(nak tűnő), légies rózsás-friss gyümölcsös fuvallat.
Annak ellenére megadomaz öt csillagot, hogy alapvetően hadilábon állok a rózsás illatokkal, a valódi rózsa illatát szeretem, de a mesterséges rózsaillatok akkor sem tudnak meggyőzni ha nagyon valósághűek.
A 3,5 éves kisfiam az előbb megállapította, hogy nagyon finom illatom van. :-) És a másik csuklómon illatozó L'Artisan Deliriával szemben határozottan a Candy Rose-t hozta ki győztesként. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 27.