Montale

Ár:   17 600 Ft és 24 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. október 15.

Ár:   17 600 Ft és 24 900 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: kakaó, vanília, tonkabab, szárított gyümölcsök, keserű narancs

Fújós! Montale Chocolate Greedy EDP
Ár: 5 ml 2000 Ft, 10 ml 3800Ft , Eladó: pirolusz
Állapot: frissen fújva üveg szóróba, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyesen Újszeged v posta
Montale Chocolate Greedy EDP és egyéb minták
Ár: 4.500.-Ft , Eladó: Agnesanna
Állapot: Próbált minták, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm.

Asianlover

2022. január 10.

2022. január: 2 év elteltével megint csak rendeltem egy 2 millis kis fújóst. Ebben az igazán hideg időben nagyon is jól esik ez a kedves, édes kakaópor illat. Most semmi túrós süti, és sajnos ahogy a többieket olvasom, narancsos vonal még hírből se jön elő rajtam, csakis az az igazán kommersz-édes-agyon cukrozott kakaópor. Semmi mélység, semmi kifinomultság, csak egy egység melengető jókedv. Ellentétben az egyik előttem szólóval, nekem ez nagyon is bejön az újévi diéta idejére, ha már nem ehetem, legalább szagolom :)

2020. január: Nagyon kedves, édes gourmand illat. Kifújást követően engem egyértelműen egy citromos-túrós süteményre emlékeztet, híre-hamva nem volt a kakónak vagy kávénak. Egy bő óra elteltével vett csak Nesquik kakaó, majd édes-kávés-kakaó irányt. Kifejezetten édes, ennek ellenére sem túl nehéz. Összehasonlítva a Salt Caramellel, számomra jobban viselhető, nem annyira tömény, "sűrű", szirupos.
Nagy álmom, hogy egyszer megtalálom a nekem való, keserű, természetes kakaós illatot... erre tovább kell várnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 10.

mariann33

2021. szeptember 6.

Kaptam egy mintát egy igen különleges,inkább ínyenc parfümből ez a Molinard Secret sucrée volt,elragadott az illata,és miután elkezdtem keresni,szembesültem azzal,hogy nem kapható már..
Aztán rendeltem ilyet,és nagyon hasonlít rá,persze más,nem annyira vaníliás,de ugyanaz a melengető illatélmény!
Csokis illat eddig a Mancera Roses&chocolate volt amire felkaptam a fejem,és Montale lévén biztosra vettem,hogy rózsát itt is kapok,de nem!
Nulla rózsa,nulla oud🤷‍♀️hát mi történt mikor ezt "kikeverték"??Az ég áldja meg hogy mentes tőlük,mert így egy igazi gourmand élmény a léleknek.Senkit nem fog benne zavarni semmi,pihe-puha,meglepő módon nem kimondottan süti illat.A Líra nekem ennél sütibb kategória pl.
Tartóssága is mondható nagyon jónak,mert jópár órát bír,ez a mai világban kimagasló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Oila

2021. május 27.

A nagymamámnak volt egy süteménye, amit sokan moszkauer-ként, mások medvetalpként ismerhetnek, de biztosan van sok más neve is. Darált dió, kandírozott narancshéj teszik karakteressé az ízét, az alján pedig finom csokoládés bevonat van. Ez az illat engem leginkább erre a süteményre emlékeztet, de persze nem tökéletesen ugyanaz az illat. Süti, mert ez a csokoládé nem tábla, nem is szelet, hanem inkább az a pillanat, amikor beleszippantunk a legfinomabb holland kakaóporos dobozba, de van egy pillanata, amikor egy ennél szárazabb, még porosabb (jó értelemben) kakaót érzek, mintha valami prémium csokoládés shake-porba szippantanék. AZ én bőrömön a narancshéj (nem a gyümölcs illata) az első pillanattól az utolsóig erőteljesen jelen van, az egyébként tényleg eléggé lineáris parfüm leszáradásában pedig én diós illatjegyet is felfedezni vélek. Olyan gourmand illat, ami nem csupán megidéz valami finomságot parfümként, hanem egy az egyben annak a finomságnak az illata. Bár a minőség rendkívüli, nem biztos, hogy mindenki készen áll arra, hogy valóban csokoládés-narancsos-diós sütemény illatú legyen, hiszen ezzel akkor is könnyű betelni, ha egyébként imádatig tetszik az illat. Ha azonban valaki készen áll egy igazi csokoládés gourmand-ra, akkor nem is kereshetne ennél jobb parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 27.

Rannek111

2021. január 29.

VIGYÁZAT! Diétázóknak és fogyókúrásoknak nem ajánlott! Annyira élethű parfüm, hogy komolyan megkívánja az ember az édességet! Olyan illata van mint a Kinder Bueno csokoládénak, amiből én egyébként végtelen mennyiséget tudok megenni... szóval :D Ritkán fújom magamra, mert akkor csak édességet eszek egész nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Rumcajsz

2021. január 20.

2ml tesztecském van belőle. Első felfújástól imádom. Igazi csoki illat, abból is egy jó minőségű, nagyon finom fajta. A hatósugara nagy, tartóssága nagyszerű! Nekem idő előrehaladtával átvált vaníliapuding illatba. Közeleg a tavasz,számomra inkább őszi-téli illat. Ha befektetek egy 100ml-sre, az valószínűleg csak ősz tájékában történik (vagy amikor akciósan hozzájut az ember fia!). Aki csoki illatot keres, annak mindenképpen ajánlom. Számomra uniszex, édes illat, de nem émelyítő. Úgy érzem ez az illat minden viselő köré egy hívogató, barátságos aurát varázsol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

pomme

2020. október 15.

Nagyon ritkán eszek édességet/desszertet, évente maximum kétszer, de ha eljutok néha egy jó Marriot brunch-ra, akkor ki nem hagynám az étcsokikrémes icipici desszertet. Annyira csömör és annyira finom, hogy pont elég belőle az a 3 teáskanálnyi mennyiség, ami a mini üvegtégelyben van. Ilyen illattal indít ez a parfüm is, plusz még nyakon van szórva egy jó nagy adag szárított narancshéjjal.
Ahogy kezd leszáradni, előjön a szögletesebb oldala a kávéval. Valamire nagyon emlékeztet, de még nem jöttem rá, hogy mire. Talán valami hasonló kávés-csokis desszertre...nem vagyok jó az ilyesmiben, ha nem muszáj, inkább nem eszek édességet, mert legtöbbször csak jobban néz ki, mint amilyen íze van, tök mindegy, honnan van vagy mennyibe került. Édes kajákkal engem nem lehet lenyűgözni, édes parfümökkel annál inkább :) Úton is van már a nagy kiszerelés. Ami viszont furcsa, hogy ez inkább olyan őszi, száraz, "mászkálós" csokis illat, nem az édes, cukros, téli otthon kuckózós fajta.

Update: na mostmár itt a zimankó (24 fok) :D úgyhogy rápróbáltam kicsit ősziesebb időben. Így már nagyon keserűnarancsos az a narancs, aminek ha lehet, még jobban örülök, mert nagyon szeretem a keserűnarancsot illatban meg enni is <3 Aminek viszont nem örülök, hogy ez nagyon rövid ideig tart, aztán átveszik a hatalmat szárított gyümölcsök, amitől meg a világból kifutok. :( Se szagra nem szeretem, se megenni nem vagyok hajlandó a szárított gyümölcsöket. Pont ezért utálom a legtöbb vörösbort is, mert azoknak is aszaltgyümölcs-szaguk (ízük) van. :/ Az aszaltgyümölcsről amúgy is valami arabos parfümre asszociálok, de olyanra sem vágyom. Később elhalványul, de nagyon jól meglennék enélkül a rész nélkül úgyhogy -1csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

chamo

2020. augusztus 16.

Krémes-tejszínes olvasztott csoki, megszórva egy zacskó kakaóporral és reszelt narancshéjjal :) slussz.
Lineáris illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Lineáris illat.

varnaim

Korcsoport: >54
2020. április 22.

5 év után újra megkívántam, így megrendeltem egy 100mls flakont. Régebben egy 10mls fújósom volt, amit a mennyiséghez képest viszonylag sokára használtam el. Pár napja megérkezett a rendelésem és máris többször fújtam magamra, mint amikor először tettem szert erre az illatra :) Lehet, hogy csak a karantén teszi ezt velem, hogy ennyire kívánom az édeset, de ész nélkül fújom magamra :D Isteni, igazi csokiillat elsőre, aztán csokis sütire vált és az is marad, míg el nem tűnik a bőrömről...jelenleg nagyon szeretem és 5 csillagot adok neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. április 22.

silence

2020. február 1.

Csoki imádóknak kötelező darab!
Gourmand - csokis kategóriában az első helyért vetekszik a CSP Amour de Cacao-jával, amire szerintem megtévesztésig hasonlít!
Nagyon eredeti kakaó illat, ami egyszer krémes-csokis, máskor szárazabb, kakaóporos.
Az uralkodó illat azonban, amit egész nap érzek magamon, az a narancsos - keserűcsokis muffin illata!
Hogy mennyire unisex, azzal vitatkoznék: pasin abszolút nem tudom elképzelni, hagyják csak meg nekünk nőknek ezt az édes vonalat!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Csoki imádóknak kötelező darab!

LxndrHrvth

2019. április 12.

Wow! Azért elképesztő, hogy ennyire “élethű” gourmand illatokat tudnak kreálni emberek. Kifújáskor nekem konyakmeggy jutott eszembe (gondolom az alkohol miatt), viszont utána nagyon finom kávés étcsokoládé (kifejezetten tetszik benne a karcos pörkölt kávé illat, sajnálom, hogy nem tart végig, mert nagyon jól ellensúlyozza az édességet). Fél óra után szelídül, innentől csokis praliné (nekem), a kisfiamnak palacsinta illatú, mondta ezt vigyorogva. Hát már ezért megérte! :) Neki tuti a kedvence lesz, itthon fogom elhasználni a kis üvegcsémet :)
Imádom a kávét, a csokit, nagyon jó kis illat, de ettől függetlenül én egy parfümben másra vágyom. Csak ezért négy csillag. Tartóssága kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Alcohol