Montale

Ár:   19 800 Ft és 29 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 22.

Ár:   19 800 Ft és 29 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Perui rózsaszínbors és madagaszkári feketebors izgalmas robaja virágokkal hímzett szívvel. Alul pedig ott fűt a maláj oudolaj, a cédrusfa és az ámbra gazdag szőttese. A szikrázó fűszerek és a szíciliai citrom azonnal tágra nyitják a szemünket, és gyorsabban kezd verni a szívünk. A mai modern férfiak elégedetten csettintenek, hiszen számukra készült a Montale intenzív bors-csemegéje.

Fejillat: bors, citrom, rózsaszín bors
Szívillat: virágok
Alapillat: ámbra, cédrusfa, mósusz, oud

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Parfuwoman

2019. február 1.

Kaptam 2 db 2 ml-s mintát még tavaly tavasszal,de nem használtam el,odaadtam apukámnak,én ezt már túl intenzívnek ereztem és férfiasnak is. Okos marketingfogás,hogy nem sorolják be a Niche illatok java részét nemek szerint ,de nekem ez férfiillat.
Az egyik legszebb csomagulású darabja a háznak,arany és fekete játszik a fényes fém üvegen a szokásos kis fityegővel. Nagyon finom,frissen őrölt bors(az ízét nem,de az illatát kedvelem) és cédrus egy cseppnyi ouddal. Ebben aztán semmi finomkodás,erőből nyomja az illat:)
Nagyon tartós és erőteljes szillázsú. Súgtam nővéreméknek ,így apukámnak megvették szülinapjára és most ezt használja . Rajta szuper,engem megfojtana.Nem egy átlagos darab,igazi nagyágyú . Lenyűgöző

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

Ritus33

2019. január 30.

Oud és bors tömény keveréke, de vhogy ez is bejön. Talán inkább páromon tudnám elképzelni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

tigerkid

2019. január 1.

Jóval egyedibb, mint a többi Montale, amikben a rózsa dominál.

Az illatban az Oud a legerősebb, számomra konkrétan forrasztó páka, égett fa illata van. 😁 Ami azért jobb, mint a forrasztás, mert órákkal később is lehet az olvadt ón és az "amper" szagát érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

Jóval egyedibb, mint a többi Montale, amikben a rózsa dominál.

goracka

2018. november 12.

A parfüm vadászatom ezzel az elemmel be is zárult és micsoda pontot tett a végére! Imádom a bors illatát, és sajnos valamiért a női parfümökbe nem kerül, ez az unisex csoda több weblapon is a férfi szekcióban kapott helyet. Érthető módon, hiszen a cédrusfa hűvös akkordja meglehetősen férfias kompozíciót eredményez.
Maga az illat borzasztó tartós: van, hogy zuhanyzás közben is érzem. Textílián pedig szinte az örökkévalóságig rajta marad.
Merész, egyedi és fűszeres. Őrülten szexis.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Merész, egyedi és fűszeres. Őrülten szexis.

nagyediterika

2018. szeptember 10.

Valamiféle beteges vonzalmat érzek a maszkulin/unisex, "kesernyés", fás, fűszeres illatok iránt, talán pont ezért mélyülök el egyre inkább a Montale parfümök dzsungelében.
Az Intense Pepper engem megvadít, férfi kollégáimat már kevésbé...
Igaz, csak fújós mintát tesztelek, de mégsem győzök betelni vele (szeptember elején, érdekes lehet télen, ha addig marad a mintából).
Nekem ez az illat kicsit olyan, mintha a nagy kedvencem, a Dark Purple fás alapjáról levették volna a rózsaillatot, és rápakoltak volna egy zsák frissen tört borsot (amúgyis szeretem a frissen őrölt bors illatát).
Sosem gondoltam volna, hogy egy borsos illat ennyire kellemes lehet!
Nem egy mainstream, könnyed, hódításra való illatocska! Aki erre vágyna, az kerülje.
Ezt az illatot a hozzám hasolnó mazochisták használják, pusztán a saját gyönyörűségükre....
Viszont vásárlás nem lesz belőle, mivel olyan töményen borsos, hogy gyomorsavam lett tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Az Intense Pepper engem megvadít, férfi kollégáimat már kevésbé...
Sosem gondoltam volna, hogy egy borsos illat ennyire kellemes lehet!

aidanne

2017. december 5.

Tegnap eszembe jutott, hogy nekem van itthon egy ilyen teli mintancskam, es gondoltam telibe csurrantom a kis kacsomat estere... milyen jol tettem. Ezzel az illattal elaludni total jo huzas volt, megpedig azert mert tudtam gondolkodni, hogy megis miert tetszik ez nekem annyira. A valasz tobb szalbol erkezik. Az egyik az, hogy nekem ezek az enyhen pasis vagy kifejezetten ferfiaknak keszult illat nekem eleg jol all es tudom viselni. ( megjegyzem Erba Pura kenyszeritett erre eme tettre ❤️)
Masodreszt baromira hajaz az en egy uveggel elhasznalt Olfactive Studios Still Life-os illatkamra, amit en szivbol szerettem( mondom, elhasznaltam egy uveggel haho, ertitek?)
Ez a montale borsos citromos kis cukisaga nekem ugy tunik konnyu falat. Nem is merem azt irni, hogy ilyen lenge olyan friss. Lehet mas kifordulna tole, de en ezt esku nyaron is tolnam. Igazabol a ferjemnek ajartam ezt az illatot, neki szerettem volna anno megvenni es azert is szereztem be a mintacskat. Sajnos csak mintacska maradt egyenlore belole, de abszolult el tudom kepzelni hogy ebbol uveg lesz, mert a ferjemnek is tetszik, es nekem is. ( hala isten, nem kell ket illatot vennem, eleg lesz ez is 😄)
Szoval, ez egy igazan konnyu, szamomra a bors es a citrus dominalegy enyhe ambras alafestessel, es ez igy tokeletes. Itt az oud olaj csak megtarto szerepeben tundokol, nem eled fel a boron. Ezt a tulajdonsagat imadom. Szoval borsika, orulok, hogy megismerkedtunk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Citronellol, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.