Montale

Ár:   26 800 Ft és 45 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 21.

Ár:   26 800 Ft és 45 800 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Roses Musk az egyik legkeresettebb MONTALE parfüm. Ezért rendkívül hálás meglepetés az Intense Roses Musk megjelenése, mely az eredeti koncentráltabb, Extrait de Parfum változata. Gyönyörű, édes és testes rózsa éteri harmóniában a mósusszal és leheletnyi jázminnal és ámbrával. Egy parfüm, amire mindenki felfigyel. A tömény erotika és csáberő egy sötétbe hajló rózsaszín palackban.

Illatjegyek: ámbra, jázmin, mósusz, rózsa

Montale Intense Roses Musk Extrait de Parfum - fújós
Ár: 1000 Ft - 2 ml /// 1400 Ft - 5 ml /// 2600 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen
Ár: 1600 Ft+p , Eladó: Jusztina
Állapot: 5 ml, Helyszín: Eger, fizetés: Banki átutalás, posta

banyadék

2020. augusztus 28.

Púder, rózsa és nem "szúr", komfortillat. Nekem kellemesebb, mint a Roses Musk. Két fújás és egész nap érezhető. Tartóssága 100 csillag. Sajnos mi nem passzolunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 28.

ludri97

2018. július 9.

A nagy verziojat vettem meg 30.000ert mert tudtam mennyit hasznalok el egy parfumbol, milyen rovid ido alatt. UUUUURISTEN!!!! imadom,egyszeruen nincsenek ra mas szavak. Telre Jo Malonet hasznalok, es kerestem nyarra egy viragos de intenzivebb illatot. Hat megtalaltam :)))))))))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

laracroft

2017. november 3.

Intenzívnek intenzív, rózsának rózsa, mósusznak mósusz. Egyébként nem rossz, modern, száraz rózsa, de nekem kicsit túl száraz, van benne valami férfias. Óóó, és túl intenzív. Fejfájdítóan erős, még a kis mintámból is. Hatósugár és tartósság verhetetlen.
Aki nem édes rózsaillatot keres, feltétlen próbálja ki, de nekem nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Aki nem édes rózsaillatot keres, feltétlen próbálja ki, de nekem nem jön be.

Marcsi66

2017. március 31.

Nm szeretem az ilyen ötlettelen parfümöket,,,ha hosszabb ideig kellene viselnem,elunnám még az életemet is,olyan egy helyben toporgós,Lineáris rózsaillat,ami elég erősen bombázza a bőrömet,a többi illatjegye viszont, meg se mer mukkanni mellette,Csábításra ajánlják,ezt az édes testes rózsát,de ennek lemondás lesz a vége,,,, tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 31.

Vancsi

2016. november 28.

Ma érkezett meg! Mindenki dícséri szerintem isteni és tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 28.

Ma érkezett meg! Mindenki dícséri szerintem isteni és tartós!

Strombolana

2016. október 2.

Sajnos a fejfájdítóan erős rózsán kívül semmit nem éreztem belőle.Mondjuk nem sokáig szagolgattam,mert minél gyorsabban igyekeztem eltüntetni magamról,ami nem volt egyszerű,mert iszonyúan ragaszkodott hozzám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Limonene, Geraniol, Citral, Linalool