Montale

Ár:   35 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 21.

Ár:   35 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: bors, citrom, szegfűszeg

Szívjegyek: dohány, narancsvirág, pacsuli, tömjén

Alapjegyek: ámbra, cédrusfa, mósusz, oud, szantálfa, tonkabab

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Annaakiss

2021. szeptember 15.

Jó minőségű tartós, fűszeres illat. Tökéletesen unisex, nőként viselem és dicséri a környezetem. Végre itt az ideje az ősz és a tél, nagyon jól esik a dohány melengető illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Edwin

2021. szeptember 8.

Ne tévesszen meg a parfüm neve senkit, ez nem oud domináns illat, sőt, én a Tobacco Tonka nevet adtam volna neki!

Fantasztikus a frissen szárított dohány levél aroma, mellyel a tonka bab kézigránátunkat vonták be.
A robbanáskor fűszeres jegyek törnek ki a fő játékosok, a tonka és a dohány mellett, nyomokban pedig citrus aromák is fellelhetőek, éppen csak huncutabbá varázsolva az előadást.

Ahogy magához tér az ember az atomtámadást követően, egy tonka bab köddel borította dohány ligeten találja magát.
Ott vagy, ahol úgy érzed, hogy lenned kell.
Mennyei.

Tökéletesen uniszexre hangolva, férfiaknak és hölgyeknek egyaránt ajánlott.

Könnyen viselhető és szerethető darab.
Zsenideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Ott vagy, ahol úgy érzed, hogy lenned kell.
Mennyei.

Tökéletesen uniszexre hangolva, férfiaknak és hölgyeknek egyaránt ajánlott.

Könnyen viselhető és szerethető darab.
Zsenideális.

brczrk

2021. szeptember 2.

Csodálatos. Elsőre nekem púderes, édes, de később elmélyül és magával ragad a dohány. Abszolút megvan a szivarozó üzletemberek a dolgozószobában érzés, de én nőként is magaménak érzem. Folyamatosan érezni akarom, amint elérhető lesz, veszem is. Árához képest egy nagyon jó minőségű és komoly parfüm. Viselőjét is komollyá teszi. Nekem nagyon hasonlít a Montale Honey Oudra, csak az kicsit talán szúrósabb, citrusosabb és édesebb is.
Érdekes, hogy egyik ismertetőjeleként a citrus van feltüntetve, na most én ezt egyetlen egyszer éreztem, akkor is csak rövid ideig. Számomra egy édes, fás illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Bernadett78

2020. október 28.

Naa kérem!! Ez ám az isteni finomság🥰
Rajtam édeskés dohány illat, pont jól eltalált oud mennyiséggel. Szuper tartós, nagyon könleges illat. Mindenki dícsérte rajtam..szivesen megillatolnám férfi bőrön is😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Naa kérem!! Ez ám az isteni finomság🥰

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Limonene, Linalool, Citronellol, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Farnesol, Geraniol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.