Montale

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Directress, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 23.

Ár:   30 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fej: narancs, mandarin, fekete bors

Szív: török rózsa, nőszirom, jázmin, narancsvirág

Alap: vanília, pézsma, barack, málna

Fújósok! Montale Pink Extasy EDP 5/10 ml
Ár: 1600/2900 - 5/10 ml + posta , Eladó: Fanika
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott vagy fox
Ár: 2500ft 10ml , Eladó: vikk2400
Állapot: 10ml frissen fújva, Helyszín: Dunaújváros , fizetés: Banki utalással posta vagy automata

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

riatai

2020. november 26.

Annyira kíváncsi voltam rá. De most már szinte biztos vagyok benne, hogy én nem működöm együtt ezzel az illattal. Amit mások írnak, az alapján ez egy gyönyörű gyümölcsös illat. Ehhez képest egy rettenet rajtam. 😱A feketebors és a barack nekem semmilyen illatban nem tetszik. Nem véletlen. Rajtam nem adja vissza azt, amit kellene. Szerencsére csak 10 ml-vel kezdtem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 26.

Fanika

2020. január 17.

Nagyon kedves, nőies, virágos illatka. Inkább tavaszra vagy nyárra való - szerintem. Csupa-csupa rózsaszín, vagy mély bíbor színekre asszociálok a leszáradás egyes fázisaiban: mindenekelőtt rózsára (abból jó sokra), zamatos málnára, édes-gyümölcsös rágógumira; pink színű rúzsos, mosolyra húzódó női szájra! Merthogy rúzsillatú is. Számomra nincs benne semmi zavaró, kifejezetten boldoggá tesz, ha viselem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 17.

kissagi19

2019. december 24.

Fujcim van belőle, áldom az eszem, hogy csak 5 ml-t vettem. Kifújáskor tutti-frutti olvadós gyümölcs karamella. Leszáradás után poros lesz, íriszes, és valahogy unalmas. A bőröm nem kompatibilis a Montale illatokkal, ez is szökik hamar. Nekem sajnos nem jön be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 24.

LxndrHrvth

2019. április 10.

Nemrég jutottam hozzá, és milyen jól is tettem! Nagyon finom gyümölcsös, ami citrussal indít, én nagyon szeretem Montale-t, de itt jó értelemben nyoma sincs nehéz rózsásak, vagy oudnak. Tavaszi, nyári, jó kedvre derítő illat, mégsem tucat, és persze nagyon tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

LexiR

2018. szeptember 15.

Szerintem ezt a parfümöt soha nem lehet megunni :) Édes, de mégsem az a tucat, nagyon különleges illat. Eddig nagyon sok pasi megdicsérte :) Örök kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Adrienn0119

2018. június 19.

Látszik, hogy a parfüm kérdés nem csak a bőr kémián, hanem a szaglásunk különbözőségén is múlik. Ez az illat köszönő viszonyban sincs a nyári kiadású Escada-val, egyikkel sem. Kifújáskor érezni a gyümölcsös kezdetet, de miután ezek citrusok, viszonylag hamar csillapodnak, de még csak nem is fanyar. Rajtam szinte azonnal előjön az írisz, poros, púderes és ehhez jön a rózsa, ami itt egyértelműen nem bolgar rózsa illat, ő is a szárazabb, púderesebb arcát mutatja. Az elején egy nagyon enyhe ragógumi (régi donald ragó) szerű illat csap meg. Nem tudom, talán a jázmin, akivel mi nem vagyunk nagyon jóban, de itt egyáltalán nem hangsúlyos, csak egy kicsit krémesebbé teszi az íriszt és a rózsát. Az alapban rajtam a barack vizessége és egy nagyon enyhe málnás illat van jelen. A barack csak pont annyira, hogy ne legyen az egész illat túl száraz, a málnától pedig kap egy kis pimaszságot, hogy igazi nyári, vidám, de elegáns illat legyen belőle. Összességében egy jól kitalált, nőies illat. Ha hasonlítanom kellene, akkor inkább Insolence jellegű, de nem annyira émelyítő, Margiela Lipstic on, de nem annyira mélly, L'Artisan Drole Rose, de nem annyira rózsás. Tehát, ha valaki ezeket szereti, de valami vagy túl sok vagy túl kevés volt bennük tegyen egy próbát vele, szerintem megéri. Én pont ilyen vagyok. A felsoroltak közül egyik-másik túl sok/túl kevés. Ő most pont jó! A tartóssága és a hatósugara Montale a jobbik fajtából, ő még a régi recept :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Burya

2018. június 3.

Nagyon erősen grapefruitos, kicsit tömény illat, pont olyan, mint egy cukrosabb gyümölcskoktél. Nem rossz, aki szereti az ilyesmi illatokat, annak nyárra elfújkálni pont jó, de az a helyzet, hogy ez egy az egyben egy nyári Escada. Akármelyik nyári kiadást kifújnám papírcsíkra, egy másikra pedig ezt, a kutya meg nem mondaná, melyik melyik... ahhoz képest viszont igencsak drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

mglilla

2018. április 4.

Ma kaptam meg, leiras alapjan rendeltem, nagyon tetszik, igazan noies, tavaszias illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Directress

2017. január 19.

Első szaglásra szerelem, roppant tartós édes intenzív szuper illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

Első szaglásra szerelem, roppant tartós édes intenzív szuper illat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citral, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.