Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: animania, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 23.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatösszetevők: rózsa, jázmin, illatvirág, cédrus, tonkabab

Montale Powder Flowers EDP fújós
Ár: 1500 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: saját parfümből frissen átfújva, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm v. postán maradóra, foxpost

Lolatapsi

2021. május 12.

Teint de neige rajongoként vakon elcsábultam és megrendeltem. A csukolmra fújva csalódott voltam, uristen mi ez a gyöngyvirág illat, en púdert akarok. Aztan 1 órára rá megerkezett. Nekem nem babahintőpor, inkabb a Guerlain púderére emlékeztet vagy inkább a kis meteorit gyöngyeire. Szeretem illat lesz de TdN marad a szignatúra. Türelmesnek kell lenni ezzel az illattal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 12.

andy79

2020. október 7.

Update 2020. szeptember 26. Ma megint őt fújtam. A felfújáskori "rögtönfejillat"-ban lévő virágos jelleg, ahogy összesimul a púder illattal... nos, ha ez maradna végig, akkor beneveznék egy teljes kiszerelésre :) Igazából az első pár perc a legszebb :) Ami változott, hogy ebben a hidegebb időben (12 fok van odakint) melengetőn púderes, nem az az uralkodón, fojtón púderes, hanem lágyabban körülölelőn és (még) szebb oldalát mutatja, mint nyári melegben.
Határozottan az ősz az évszaka.
Kell még belőle fújós, úgy döntöttem :) Legyen belőle itthon mindig... :)

2020. augusztus 25:
Púderes, púderes és púderes :) A mélyén megbújó leheletnyi virágos játékossággal megfűszerezve.
Még májusban rendeltem mintát belőle, de először csak tegnapelőtt fújtam... este. Olyan semmilyen hétfő este volt, magam sem tudtam, mire vágyom igazán (egy jó film? egy adag a kedvenc jégkrémből? vagy egy jó zene?) aztán egyszer csak bekúszott.... Montale Powder Flowers...
Telitalálat volt... elvarázsolt... :)
Jól esett a nyár végi, hétköznap estén az a nyugodt, sallangmentes, puhán körbelengő virágos púder illat.
Tényleg babapúder illat, de mire konstatálnád, hogy full babapúder, felsejlik a mélyén a virágok mesterien kevert aránya, hatása... és egyre jobban magával ragad.
Szép illat.
Szerintem nappal is be fogom vállalni, munkahelyre, valami letisztult, egyszerű, fehér felsővel.
És kíváncsi leszek rá kimondottan hűvös,őszi időben is.
Első Montale élményem, szép illat, néha kell az ilyen is, megy a 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

Határozottan az ősz az évszaka.
Kell még belőle fújós, úgy döntöttem :) Legyen belőle itthon mindig... :)

2020. augusztus 25:
Telitalálat volt... elvarázsolt... :)
Szép illat.
És kíváncsi leszek rá kimondottan hűvös,őszi időben is.
Első Montale élményem, szép illat, néha kell az ilyen is, megy a 4 csillag.

pacsalia

2020. július 27.

Gyerekkoromból emlékeztet (talán egy kék dobozos) babahintőporra amit Anyu öcsém popijára használt :D hát akármennyire is cukik a babák, én nem akarok popsira való babapúder illatú lenni, főleg nem ennyi pénzért :( a tartóssága sem annyira ver oda, hogy említésre méltó legyen.
Nem mondom hogy elviselhetetlen vagy kellemetlen, mert nem az, de tényleg natúr hintőpor illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Zsuzsixy

2020. június 5.

A párom szerint ez egy nem rossz elmegy(nem normális)5ml mintához jutottam hozzá már nagyon vártam ..hát nem mindennapi illat pedig én elég kényes vagyok rá.A vélemények alapján full púderes amit keresnék ...de sajnos nagyon érzem a rózsát vagy nem tudom mit (segíthetne valaki)amit az armani si ben és a chloé edp ben is..AMI SZÚRÓS lessz.bár ez kevésbé de ettől eltekintve jó kis illat tartós azt hiszed már eltünt aztán előbújik megint
Barátkozok vele de szerintem itt a helye a polcomon.
Sajnos a hatósugara nem sok.
Nem friss inkább meleg illat.
Hát vissza jövök felpontozni..elővettem és ez egy csoda hűvösebb időben mindenki megdicséri rajtam..😁 hatosugaras púderes isteni .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 5.

Barátkozok vele de szerintem itt a helye a polcomon.
Sajnos a hatósugara nem sok.
Nem friss inkább meleg illat.

Piscinke

2019. február 1.

Lett egy kis szabadidőm délután, célba vettem a Neroli parfümériát, még sosem jártam ott - fő attrakció a Xerjoff Dama Bianca volt, aztán, bár már erősen kezdett rám gyulladni a kabát, még valamit ki kéne próbálni, ha már idáig eljöttem, gondoltam. Montale Orchid Powder, mmmm, egész jó lehet, már majdnem fújtam, amikor megláttam a Powder Flowers-t - na, inkább azt, arról már olvastam, és az olyan "prototípusabb"-nak hangzik. Elvesztem!!! Azt hittem, a púderes illatoknak már minden csínját-bínját ismerem, de be kellett látnom, hogy vannak még új csodák. Ez mondjuk nem kifejezetten irodabarát illat, elég erőteljes, de egy totál új színfolt a púderes illatok között, és már itt pörgök a km-en, hogy beszerezzek belőle egy kis mennyiséget...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

via0408

2019. január 18.

Ez az illat maximálisan beváltja, amit a neve ígér - virágos púder illat. Nekem egy kicsit túl virágos, mivel sajnos ki van hegyezve az orrom a rózsára. De attól még a legpúderesebb púder valaha. Intenzív és időtlen parfüm. Tényleg vigyázni kell, nehogy túlfújja az ember, mert könnyen lehet fojtó. (A lakótársam az emeleten érezte, hogy a földszinten befújtam vele magam.) Aki szereti a babapúdert, és nem bánja, ha a parfűmje kitölti a teret, annak ideális. Kedves, szerethető illat, bár túlzásba víve egy picit tolakodó lehet:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Timo6

2019. január 1.

Ez az illat magamon érezve eleinte nem tűnt babapúdernek. Na de később... a munkatársaim megkerdezték milyen illat ez, mert annyira finom. A gyerekek az iskolában (mert ott dolgozom) szintén dicsérték. Édesanyám is levette a polcról és elkezdte használni. Rajta már tisztán érzem, hogy ez a gyönyörű, semmi mással össze nem téveszthető hófehér babahintőpor! Csatlakozom az előző véleményekben leírtakhoz! Csak 2 fújás! Annál se nem több, se nem kevesebb! : D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

cattitude

2018. december 8.

sajnos ezzel a parfümmel se működik együtt a bőröm, pedig üvegből/kupakból szagolva nagyon finom pipereszappan illata van, semmi egetrengető, csak egy kényelmes, bújós, kicsit nosztalgikus illat. ezzel szemben a bőrömön gyöngyvirágos húsvéti kölni (ki nem állhatom a gyöngyvirágot) egy csipet ibolyával, de az is lehet, hogy csak beleképzelem, annyira kevéssé érezni. csalódott vagyok, azt hittem az összetevők alapján, hogy ez nem lehet rossz rajtam, de hát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

aidanne

2018. augusztus 30.

Amikor 20 eves korul jartam nagyon szerettem az Intimissimi sajat markas, puderes illatat. Akkoriban csak azt lehetett kapni, annyira szerettem, hogy ket uveggel is vettem belole anno. Nekem arra az illatra emlekeztet ez a Montale illat. Megneztem az illatjegyeit, es hat ertem en, hogy az osmathus es a tobkabab kepes puderizalni az illatot, de hogy ily modon az most meglepett, pedig az illatjegyek elemzeset nem ma kezdtem. A vicc az, hogy a leirt jegyekbol konkretan az en boromon semmit nem erezni ki... hm, mindegy. Ez az illat egy igazi, retro babahintopuder. De ugy az igazi, meg az is elottem van ahogy a kiskolyok a puderes flakont razza es omlik ki belole ez a puha, igazi babas illat. Azert irom, hogy babas mert ugye mindanyiunk hatso fertajat hintoporral apolta amyukaink. Szoval ez egy gyerekkora meg minden ilyen kencekre asszocialo parfum. Aki azt irja megnyugtato illat, nem all messze a valosagtol, valoban van benne vmi osi nyugvas. Nekem tetszik. Estere siman magamra boritom. A babahintoporomnak amit a boromre hasznalok, annak is hasonlo az illata. Igaz, az levendulas de hat az most meg kit erdekel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

RitaL

2018. augusztus 21.

Ez egy nagyon tartós púderillat.
Virágok nélkül.
És ennyi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Ez egy nagyon tartós púderillat.
Virágok nélkül.
És ennyi. :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Citral