Montale

Ár:   19 900 Ft és 29 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alice83, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 21.

Ár:   19 900 Ft és 29 900 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Szédítő, vidáman kacagó édes rózsa jázminnal, narancsvirággal és egy nagy adag eperrel. Szeretnivaló, bájos melegség, ami szinte pezseg, kész arra, hogy áttáncolja velünk az éjszakát. Az ámbra, mósusz és vanília finom, keleties alapja fülledt kontraszot teremt a könnyű, vidám eperhez, így a kompozíció egyszerre szertelen és buja – és korántsem annyira ártatlan…"

Illatjegyek: ámbra, citrus, eper, jázmin, mósusz, narancsvirág, rózsa, vanília

KERESEM Montale Rose Elixir
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: PepsiLeParfum
Állapot: Üveges, Helyszín: Magyarország, fizetés: banki utalás után posta/foxpost

Sarkanylany

2022. június 14.

Imádom. A PARFÜM számomra. Minden benne van amit szeretek: rózsa illat, citrusos frissességgel. Nem lehet nem érezni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 14.

piroslili

2021. augusztus 16.

Imádnivaló, csajos illat.
Ha a lányokkal megyek valahová, mindig ezt teszem magamra.
Nagyon finom, gyümölcsös-virágos.
A férfiak nagyon szeretik, jobban felhívom magamra a figyelmet, amikor ezt viselem.
Télre nem tudom elképzelni, de nyáron tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Imádnivaló, csajos illat.
Ha a lányokkal megyek valahová, mindig ezt teszem magamra.
Nagyon finom, gyümölcsös-virágos.
Télre nem tudom elképzelni, de nyáron tökéletes.

3tara2

Korcsoport: >54
2020. május 10.

Imádnivalóan édes, kedves, vidám gyümölcsös virág illat. Rajtam sokat változik a kifújástól kezdve az eltűnésig, de a parfüm életének összes fázisa tetszik!
A kezdet egy Coco Mademoiselle az első megjelenésből.
Hamarosan követi egy nagy tál frissen szedett eper nyálcsorgatóan üde aromája.
Ezután mézes citromos rózsa áradat jön, majd pacsulis jázmin és így tovább.
Kacagó, csilingelően üde rendkívül fiatalos Montale kompozíció.
Kakukktojás. Nem hasonlít a Mester stílusára.
A szöveteken inkább a virágos jegyzetek érvényesülnek.
Élettartama hosszú, a szillázsa extra szexi!
Csakis 5 csillag. Hamarosan fent lesz a Parfümbűbájon is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 10.

A kezdet egy Coco Mademoiselle az első megjelenésből.
Hamarosan követi egy nagy tál frissen szedett eper nyálcsorgatóan üde aromája.
Ezután mézes citromos rózsa áradat jön, majd pacsulis jázmin és így tovább.
Kacagó, csilingelően üde rendkívül fiatalos Montale kompozíció.
Kakukktojás. Nem hasonlít a Mester stílusára.
A szöveteken inkább a virágos jegyzetek érvényesülnek.
Élettartama hosszú, a szillázsa extra szexi!
Csakis 5 csillag. Hamarosan fent lesz a Parfümbűbájon is.

nitacica

2019. július 7.

Az biztos hogy elsőre tömény. Amikor először kipróbáltam hát majd belefulladtam, viszont miután kicsit elpárolog egy nagyon kellemes üde, édeskés, kicsit eper illata lesz, na azt az illatát IMÁDOM. Kár hogy közvetlenül fújáskor nem azt az illatot kapom, viszont másnap sőt harmadnap is érezni a hajamon így a tartóssága miatt is szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Soly77

2019. május 9.

Fohh nagyon nem sajnos, pedig alig vártam hogy megérkezzen a minta. Az elején pár percig érzem az eper illatot, de rózsát és a többi összetevőt nem érzem. Viszont később rajtam átcsap valami mézes hűhóvá... pedig nincs is benne méz... hát micimackó elé most nem dugnám a nyakam... a tartóssága elképesztően jó, de rajtam ez az illat nem működik... sajnos... nagy nagy szívfájdalmam hogy a rózsát egyaltalán nem fedezem fel benne, pedig az a gyengém... édes cukros izé semmi extrával...
Órák mulva lecsendesedik a méz és marad valami kicsit harsány jó értelemben szúrós púderes valami ami nagyon nem rossz... de a nyitány miatt biztos hogy nem fogom megvenni... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 9.

Anticinderella

2019. március 17.

Mostanában lesz egy éve, hogy tart a szerelem, elég kevés illat van ami tényleg megmarad rajtam, s időnként, akár még másnap is megcsap valahonnan az illata, de ő abszolút ilyen... S persze benne is ott van az eper és az eperlevelek, de nem az az édes lekváros változat, citrusos, friss és üde, ami pedig meglepő, hogy még rajtam is hihetetlenül tartós.... Imádom, s azt hiszem ez így is marad... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

zsuzska78

2019. február 8.

Tegnap kaptam egy imádni valóan kedves barátnőmtől. Talán nevezhetem így, hiszen ki adna egy háromnegyedig lévő flakon parfümöt csak úgy, hogy nálam úgysem fogy el..Melegebbre várok vele, tavaszi lesz a rózsám. Egy picit lehetne tartósabb, ezt félve írom le, de míg a Chloé-mat napokig érzem a hajamon(hajmosás után is) ez lágy fuvallat hozzá képest. Nekem bejön a rózsa illat, nem az mű bolgáros beütés. Még visszajövök áprilisban, addig még egy nehéz bombázót néztem ki..Azért nem vagyok szívtelen, hiszen rózsaszínűűű! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Renike77

2019. január 12.

Sajnos ez a parfüm a tavalyi év egyik nagy csalódása volt.
A 2012-es Miss Diorhoz hasonlították, és én kétségbeesetten kerestem az MD utódját, de ez nagyon nem jött össze. A két illatnak köze nincs egymáshoz.
Pedig imádom a niche parfümöket és az egyik kedvenc összetevőm az oud, tehát nem az a baj, hogy ez nagyon erős, -egyébként tartós- parfüm.
A legjobb szó rá, hogy bántóan keleties. Van benne egy összetevő, ami elviszi abba az irányba, ami az európai orrnak sok.
Az összetevők alapján azt gondoltam, hogyha mégsem hasonlít a Miss Dior 2012-re, akkor is jó lesz, de ez nem így lett.
Számomra semmi báj, semmi eper, semmi édes, hanem egy orrbaverős keleties katyvasz.
Azt gondolom, ennek 1-2 fújásától is menekülnek az emberek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Sajnos ez a parfüm a tavalyi év egyik nagy csalódása volt.
Azt gondolom, ennek 1-2 fújásától is menekülnek az emberek.

tiffanyriti

2019. január 2.

Röviden: rózsa, édes gyümölcs, és mosoly kacagással. Eddig soha nem voltam oda sem a rózsa, sem az édes illatokért, inkább a jázmin citrusokkal ami úgy éreztem illik hozzám. Azonban ez a parfüm vmi mesés.
Először valóban a finom rózsaillat amit megérzek aztán vmi puha édesség, de nekem nem sok, nem cukros édesség, hanem olyan gyümölcsös édesség. Mikor használom vmi hihetetlen pozitív érzés és vidámság leng körül. Visszajelzésnek is azt kaptam, hogy olyan "vidámság, nevetés" illatom van:-).
Kicsit aggódtam, hogy túl édes lesz, de egyáltalán nem. Sem a rózsa, sem az édes cukros jelleg nem sok, bár az igaz, hogy kevés is elég belőle,ha túl sokat fújok elég tömény. Ahogy tapasztaltam a Montale illatok nem igazán lightosak. Egy-két fújás és egész nap érzem magam körül.
Engem még megvett az üvege is és kis szatén rózsaszín szalagos batyuban van:-) Mindent összevetve örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

RitaL

2018. szeptember 6.

Nekem egy szó jutott eszembe róla: kommersz.
Csalódtam, mert Montale parfüm, és rózsa van a nevében, tehát én a szokásos dús, lehengerlő Montale rózsára számítottam. Ebben a rózsát, nem tudok jobb szót, lebutították. Ez egy kislányoknak való tucatparfüm, elég jó tartóssággal.
Egy leheletnyi epret érzek benne én is, de az illat inkább virágos, mint gyümölcsös. Én nem találom a vaníliát a leszáradásban sem, nekem az is inkább virágillatú.
Megértem, miért kell a Montale repertoárba ilyen illat is. Minden ízlést érdemes kiszolgálni. Örülök, hogy mindenkire gondolnak, és van miből válogatni a szupertartós Montale márkától. Csak hát ez pont nem nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Nekem egy szó jutott eszembe róla: kommersz.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Citral, Farnesol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.