Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: davincsike, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 29.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Sandflowers egy tengeri illat: az óceán hullámain megcsillanó tiszta napfény, a homokos tengeri szellő egy leheletnyi virágillattal. A szantálfa és a tölgymoha csak roppant finoman, alig érezhetően duruzsol a leszáradáskor.

Montale Sandflowers EDP minta
Ár: 600.- , Eladó: Iszike
Állapot: 1ml/fotó Nerolis minta , Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta/Fox/Személyesen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Whistler

2021. augusztus 25.

A Top 3 kedvenc parfümöm egyike. Ha szín lenne, azt mondanám sötétzöld: tűlevelűek, cédrus, menta.. egy csipetnyi sós mellékzöngével. Amikor beleszippantok egyértelműen Észak Görögország tájai jutnak eszembe, a tenger felől érkező szellő, a hegyoldalak zöldellő fenyvesei. Egyértelműen jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

banyadék

2020. augusztus 6.

Rajtam T.M. Womanity csak haloványabban, krémesebben, picit sós, picit kaviáros, picit kókuszos és igen olyan tengerpartis. Viszont ezzel senkit nem lehet "orrba vágni", mert a hatósugara igen csekély, egész bőrközeli. Az illat tetszik, de valahogy alig érzem magamon. Ár + hatósugár + tartósság sajnos nálam csak egy hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 6.

LxndrHrvth

2018. november 23.

Lehet nem leszek népszerű, de wick vaporub a párom szerint. Rajta próbáltuk ki mivel szerintem ez inkább férfi, mint női illat, de az elején neki gyógynövényes, aztán a leszáradás édes menthol. Sajnos mennie kell. Nekem első illatolásra nagyon tetszett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Cloudberry

2018. június 30.

Épp sajnálkoztam, hogy sehol nem lehet már beszerezni a Comptoir Aqua Motu-ját, de a kezembe akadt egy minta ebből, és rájöttem, hogy ez tökéletesen ugyanaz az illat. (legalábbis az én orromnak). Bár a Montale-ok ára eléggé borsos, ellenben nagyon tartósak. Plusz egy kisfújós is bőven elég lesz belőle szerintem. Nyárra nagyon nagyon jó, máskor nem igazán tudom elképzelni ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

melwin

2017. szeptember 20.

Montale parfümökhöz képest ez az illat felüdülés. Friss, tenger, homok, alga, pálmafák. Mivel az unisex és tengeri illatok bejönnek ezzel szerelembe vagyok. Az egyedüli dolog ami visszatartott még a teljes üveg megvásárlásától, hogy egy nagyon picit férfiasabb, mint nőiesebb. Talán a vetiver miatt.
Emlékeztet kissé CK2-re, ami ugyan kissé légiesebb, vagy Cocobello-ra, ami meg édesebb. De mindhárom kedvenc. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Blackxentric

2016. szeptember 1.

Egy kedves krémmániástól vettem belőle egy kisebb mennyiséget. Leszáradás után rajtam mentolos illata van. Egyelőre tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

PerfumePippi

2016. július 17.

Még a Montale illatokkal való ismerkedésem kezdetén szereztem belőle mintát az itteni dicséretek hatására, és azóta többször próbálkoztam vele. És az én bőrömön valami borzasztóan irritáló savanykás tengervízzé válik, rossz értelembe véve maszkulin jellegű...:-( (a kettő az inkább másfél csillag...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 17.

Timi8

2016. április 6.

Ezt az illatot az èn pàrom tuti, hogy simàn locsolgatnà magàra! :))) szàmomra tiszta Bvlgari Aqua Marine. Ami amúgy nem a szemèlyes kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

csikosmatyas

2015. augusztus 20.

Engem sajnos túlságosan emlékeztet valami más, erősen irritáló katalógus illatra.
Egyből a " mi került ezen a fotelen 7200 Ft-ba" kezdetű kabaré jelenet jutott róla eszembe :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

erika4.kovacs

2014. szeptember 17.

Ritka kombináció... különböző emberek bőrén biztos különbözőképpen hat és nem utolsó sorban, mint uniszex parfüm szerepel a Montale kínálatában. Tudni kell, hogy a szokásos Montale-okhoz képest ez egy nagyon diszkrét, visszafogott illat, és talán nagyon picit kevésbé tartós, mint a szokásos, erős aoud-os illatok.
Elvben tartalmaz: tengervíz, boróka, moha és szantálfa alkotóelemeket, de ez tipikusan olyan illat, amely mindenki orrának más. Engem egy forró, homokos tengerpartra emlékeztet, amely kb. 2-3 óra alatt picit édeskésebbre szárad le. Tekintve, hogy a mainstream illatokból is az 50ml most már sokszor 15ezren felül van. ebből pedig 17ezer forint körüli, én nem drágállottam az árát, mert hát valljuk be, ez nem jön szembe az utcán vagy az irodában és szinte senki sem tudja, hogy mi van rajtam...csak azt, hogy finom és visszafogott. Tartósságát szemléltetendő, a "jobb" orrú kollégák azért meg tudják mondani, ha aznap ugyanabban a tárgyalóban én is jártam, mert az illat visszamarad, de nem tolakodóan, ha értitek mire gondolok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Parfum/Fragrance, Coumarin, Limonene