Montale

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 22.

Ár:   19 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: barack, bergamott, bors, gyömbér, vattacukor

Szívjegyek: ibolya, jázmin, pacsuli, tubarózsa

Alapjegyek: ámbra, cédrusfa, mósusz, szantálfa, tölgymoha, vanília

ViviAnne

2021. május 31.

aidenne, imádtam a megosztott emlékedet, amit felelevenített ez az illat! :)

Az illat nagyon finom édes, nekem sütis.
Méghozzá mandula sütis, mint a Givenchy - Live Irrésistible Délicieuse, számomra egyből ez ugrott be.. akinek az tetszik és mondjuk nincs megelégedve a tartósságával - bár szerintem az is tartós- az tegyen egy próbát ezzel, mert lerobbanthatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

aidenne, imádtam a megosztott emlékedet, amit felelevenített ez az illat! :)

Az illat nagyon finom édes, nekem sütis.

aidanne

2019. október 19.

Orulok, hogy en irhatom meg elsokent ennek a parfumnek az ertekeleset. Engedjetek meg, hogy rogton a sajat kis tortenetemmel kezdjem, es utana igerem, irok magarol az illatrol is :)
Kicsi lanyka voltam meg, kb 6-7 eves, mikor a mamam egyik cukrasz munkatarsa elhivott minket az otthonaba. Jott az anyukam is, es mire odaertunk egy masik holgy is mar a lakasban volt. Akkoriban volt egy, szamomra nagyon kedves konyvem amit a mamamtol kaptam, Csopike, a pakjos kisleany. Volt a cime. ( nem rohog😄) imadtam azt a tortenetet, a maga kis rozsaszin boritojaval es mindenhova magammal cipeltem. Volr egy nagy kanape, a mamam leult en pedig melle heveredtem a kis, rozsaszin konyvemmel. Termek bemutatora mentunk mint kiderult. Nem tudnam megmondani melyik ceg MLM rendszere volt de akkor nagyon berobbant Magyarorszagra is. Untam a diszkurzust, igy hat a mamam olebe hajtottam a fejem es olvasni kezdtem, aztan azt vettem eszre, hogy a srac megfuj egy nagyon vekony, kis feher papircsikot egy parfummel, es korbe adtak egymasnak mint valami bekepipat. Erre felkaptam a fejem, es az idegen nenitol hallottam mondja: “hm, nagyon kellemes illata van” ez nagyon berogzult azota is a fejembe, ugyanis mikor megkaparintottam a papircsikot, rajta az illattal, ugy ereztem, sosem akarom elfelejteni, igy hat a kis, szeretett konyvecskembe tettem. Sokaig ereztem az illatot. Egye valta tortenettel, amit oly sokaig az eletem resze volt.

Nos eleg hosszura sikeredett a tortenet, de en ezt az illatot sosem felejtettem el. Parfumos leven mindig kerestem ezt az illatot, de egyik sem felelt meg annak, amit a mai napig nem tudok, mi is volt az de az illat emleke megmaradt. Es itt jon a kepbe a Montale. Amint a boromre hintettem azonnal jottek az emlekek. Rogton tudtam, hogy a reg keresett illatom reprodukcioja ez.

Az illat amugy olyan egyszeru, mint a faek, megis annyira popularisnak hat, hogy nem lehet azt mondani ra, hogy budod, nem finom, nem jo. Vannak benne edes jegyek mint pl a vattacukor, de aki nem kulonosebben szereti az edes jegyeket, illatokat ( mint pl en) azt se riassza el, mert a benne levo bors, a tolgymoha, a bergamott csodalatosan egyenliti az edes jegyek kozt tulcsurdulo kulombseget.
Kapunk egy vegtelenul finom, le tisztult parfumot amivel nem lehet hibazni. A jegyek kulon nem erezhetoek kulonosebben. Annyira egy egeszet alkot. Nagyon szeretnem uvegesben, mert visszarepitett a boldog gyerekkorba, es Csopike tortenetebe is ;)

Ui: mikor kinyitottam a konyvecskemet az illat hatasara, a kis papircsik meg mindig benne volt, bar illatat mar elvitte a mult ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Limonene, Citronellol, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol