Montale

Ár:   21 000 Ft és 36 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   21 000 Ft és 36 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Montale kifejezetten a tahiti fűszer hódolónak készített emlékezetes ajándékot: egy ábrándos trópusi vaníliát édes, zamatos sárgabarackkal. Semmi bonyolítás, itt azt a desszertet kapjuk, ami a menüre van írva, Montale erővel és minőségben. A Vanilla Extasy és a Vanille Absolu mellett most itt az új, erőteljes vanília-mennyország - az arany változat!

Illatjegyek: sárgabarack, vanília

Yeticica

2021. február 14.

Wunderbaum.
Vaníliás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 14.

Wunderbaum.
Vaníliás.

cattitude

2020. november 7.

sajnos nem tudnék 1-nél több pontot adni ennek az illatnak, iszonyúan rossz rajtam. a Montale illatok általában nem jók rajtam, de ez komolyan túltett mindenen, még a Mukhallaton is, ami szintén szörnyen édes és mű volt. üvegből én is kiérzem a barackot, meglehetősen szirupos illat így, kb mint a tejberizs barackbefőttel, de bőrre fújva elképesztően gejl citromos cukor, annyira fejfájdító, szintetikus ócskaság, komolyan alig hittem el, hogy ez nem a Star Nature vattacukros parfümje... komolyan rosszullettem tőle, pedig alapvetően én szeretem a gourmand illatokat, de ez szó szerint vegyi fegyver.
tudom, sok múlik a bőrkémián is, de sajnos tényleg minősíthetetlenül rossz rajtam, sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

feve

2020. október 6.

Nekem csak minta volt, de rajtam semmi extra, miután magamra tettem pár percig érzem, puha meleg vanilia illata van, aztán egy fél óra múlva semmi.
Teljesen felejthetető :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Teljesen felejthetető :(

Rannek111

2020. szeptember 26.

Én imádom ezt az illatot! Krémes, testápolós, nyári naptejes illat. Nem parfüm jut róla az eszembe, hanem mint amikor bekened magad egy nagyon jó testápolóval. Én szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

silence

2020. március 21.

Nerolis illatmintám van belőle, ezt teszteltem magamon.
Kifújáskor édes, krémes, ennivaló vanília, sárgabarackkal és enyhén citromos aláfestéssel.... első gondolat: a fenébe, ez már megint tetszik!
Viszont nem tartott sokáig a “varázslat”: amint a fejjegyben található finom sárgabarack leszárad (kb. fél óra - óra múltán) már csak egy szimpla, már - már unalmas, egyszerű vanília illattá csendesül, olcsóbb kategóriás vaníliás parfüm, vagy Uram bocsá’ még a vaníliás autóillatosító hasonlat is eszembe jutott róla..... 🙈
Ennek ellenére tetszik, ha kapnám, nagy örömmel el is használnám..... de mivel ebben a vaníliás kategóriában már itt lapul a polcomon Montale Vanille Absolu-ja, megvenni nem fogom, úgy érzem, tudok nélküle élni....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

Nerolis illatmintám van belőle, ezt teszteltem magamon.

aidanne

2019. október 2.

Ket gondolatom/elkepzelesem van az illattal kapcsolatban.
Az egyik, lelki szemeim elott egy to/tenger/folyo parton van egy haziko, es a lany az uveg ajton kifele nez, vastag, meleg, sotet kek kotott pulcsiban. Haja lagy, laza kontyban van. Forro italt iszik es nezi a vizet. A hazban a kandalloban pattog a tuz, kint hideg van. A lany parja megjelenik es hozza bujik. Erzi rajta a meleg, vaniias illatot a lany barackos samponjaval keveredve. Szereti rajta ezt az illatot, a ferfit melegseggel tolti el.
A masik kepzelges.
Nyar van, rekkeno hoseg, az utcakon szinte senki, kiveve egy keves ruhaban andalgo Lolita szeru lany. Hosszu szempillaja, csucsori ajkai csak ugy a teste elott jarnak ahogy ringo keble. Illata edes, vanilias, babas jelenseg. Egynyari kalandok legszebb eke.

No, valahogy ez jutott eszembe errol az illatrol. Total mas perspektiva, megis ugyan az. Buja, de meg, edes, de a baracktol mesesen puha. Nem tudok rosszat irni rola pedig mar bocsanat de ezektol az illatokrol en behanyok. De nem ettol. Valahogy annyira sexy, de megis artatlan, legalabb annyira mint amikor kiskoromban meztelenul rohangaltam kb 4 evesen a mamam kertjeben ahol a ledus barackfak voltak. Imadom! Gyonyoru es kozonseges, artatlan es buja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Ket gondolatom/elkepzelesem van az illattal kapcsolatban.
A masik kepzelges.

Krisztimaci

Korcsoport: >54
2019. június 2.

Kellemes. Érződik a barack és ettől sokkal jobb, mint egy egyszerű vanilia illat. Sajnos nekem nem montalés a tartóssága. Ami elvesz az értékéből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 2.

RitaL

2019. május 10.

2018. szept: Először húztam a számat. Tulajdonképpen egy kicsit még most is.
A barack kissé mű, olyan, mint a Plussz pezsgőtabletta, vagy valami ilyesmi zacskós üdítőitalpor illata. Aztán meg valahogy mégis összeáll.Tényleg nem egy komplikált dolog, de valahogy megnyugtató viselni. Olyan, mint egy kicsit kinyúlt kedvenc pulcsi, ami nem olyan sikkes vagy csini, mint más, újabb pulcsik, de ha kényelemre vagy vigasztalásra vágyik az ember, mégis ezt veszi fel.
Szóval tényleg komfortillat, és tényleg hűvösebb időre való. Habár nem ájulatos nagy szerelem, mégis komolyan elgondolkodom a beszerzésén. Mint egy sima fekete kötött pulcsién, amit az ember észre se vesz, ha van, de hiányzik, ha nincs. Érdekes.

2019 május: ez az illat tényleg pontosan olyan, mint egy jó puha pulóver. Vettem belőle 30 ml-t (üveges fújósban persze, mert a legkisebb kiszerelés 50 ml), és most minden nap ezt használom, mert nagyon stresszes időszakom van. Remekül megnyugtat, biztonságérzetet ad. Jó érzés viselni. Egyszerűségében remekül működik nálam erre a lelkiállapotra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

2018. szept: Először húztam a számat. Tulajdonképpen egy kicsit még most is.

vivuss87

2019. március 13.

Imádom. Csak barack és vanília. Tökéletes. Nagyon tartós. Édes, de nyáron is simán el tudom magamon viselni. Az illata nem változik a nap végére sem, ami számomra tökéletes, mert nem szeretem ha nagyon sokféle illat van egy parfümben, és tök más marad meg, mint amiért megvettem. Nekem tetszik a csomagolása is . Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

via0408

2019. február 27.

Barackos vanília, a házra jellemzően erős illat. Kicsit szeretem is meg nem is kapcsolatom van vele. Kellemesen hordható, és szerintem nem bántó, bár elég tartós és nagy hatótávú illat. Felfújás után állandóan tüsszögnöm kell tőle, olyan alkoholos, de szerencsére csak az elején. Szeretném jobban szeretni, de mielőtt üveget veszek belőle, végigszagolom a palettát, mert nem igazi szerelem. Valami extra hiányzik belőle. Ha valakinek van tippje gyümölcsös édes illatra, ami nem annyira összetett, hogy ne lehessen beazonosítani, mi van benne, az ne tartsa magában:) (Eddig Escada Sorbetto Rosso, L'Imperatrice és J.Lo Miami Glowja került a polcra)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.